Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

narcomanko, ja akurat z mama pogadac moge o MJ, bo ona tez go kocha.... wzrusza sie w sekundzie przy pewnych dzwiekach... wychodzi wtedy... do lazienki....... tak jak wczoraj..... :( no ale po co mamy tutaj siebie? zeby nawijac o MJ, nie?;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, Jezus Maria... wiem o czym mowisz... mina w Stranger mnie nie bierze jakos (piosenke uwielbiam!!!), ale ten movie ze sloniem - masz racje- w zasadzie tego nie da sie opisac- trzeba ogladac i wielbic Krola:D:D a In the closet... nie wiem.... dla mnie ogladanie tego clipu to swego rodzaju maschoizm... moze jestem zboczona, jak Moj mowi, ale tam kipi sexem.... SEX SEX SEX........ mnie sie robi goraco, zimno.... i mysli mam jednoznaczne... :o ;) a jak Naomi mowi, ze on taki niesmialy poza planem itd. to juz odpadam na maksa........ :o :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisalyscie cos ze chccecie przerobic filmik z yt na muzyke , podajcie link to podesje chlopakowi (jest informatykiem:D) i moze cos na to poradzi:D wybaczcie ze tak przelotem dzis jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisalyscie cos ze chccecie przerobic filmik z yt na muzyke , podajcie link to podesje chlopakowi (jest informatykiem:D) i moze cos na to poradzi:D wybaczcie ze tak przelotem dzis jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paralakso, oj widzialam to nieraz, i nawet na MTV live, jesli moja starcza pamiec mnie nie myli:D ja tej Lisy M. nie lubie jakos... moze jestem jakas uprzedzona... ona jakos tak dziwnie wypowiadala sie u D.S. juz po rozstaniu z Michaelem. Tzn niby mowila, ze zakochala sie w nim faktycznie, ale mowila to tak dziwnie.... nie podobalo mi sie... :o nie mowiac o pytaniach D.S. "Zakochalas sie w MJ? w MJ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" z takim ... nie wiem... obrzydzeniem na twarzy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth i Woman widze, ze mamy bardzo podobne upodobania ,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego filmiku od paralakse.. boze masakra!! jaka ta lisa jest jakas..sztuczna:o na sile, centralnie:o MJ taki usmiechniety, na luzie a ona ciagle taki krzywy usmiech.. kompletnie mi nie przypadla do gustu:o laski ja mykam juz spac bo zmeczona jestem, buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wysle to mojemu i jutro napisze czy da sie cos zrobic:) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MJ-ki 🌼:) Muszę wkleić komentarz którejś z fanek,który napisała pod filmem z pocałunkiem Mike'a i Lisy: "she is lucky i wasn't there when she kissed him because i would punch her in the face and say stay away from my man " (ma szczęście,że nie było mnie tam,kiedy go pocałowała,bo walnełabym ją w pysk i powiedziała,żeby trzymała się z dala od mojego faceta):D Rozbawiło mnie to :D:D hahahaha Pewnie sama bym ją walnęła :P PS filmiki fajowe.Dzięki.Ja ciągle coś oglądam,już nie nadążam.Stach pomyśleć,co będzie,jak mi się urlop skończy.Gdzie ja będę Mike'a słuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden🖐️ :) w pewnym sensie moge zrozumiec L.M. ze czula sie zazenowana itd., poza tym byla w koncu o 10lat mlodsza od MJ.... wiem co to znaczy;) :D niemniej, to w jaki sposob mowila o MJ po rozstaniu o D.S. nie podobalo mi sie... :o a po smierci na blogu miala pisac, ze kocha go wciaz... :o wszystko mozliwe... w sumie..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman nie widziałam tego wywiadu... A co do Lisy... Ja po prostu mam nadzieje ,że uprawiali ze soba cudowny seks!!! Że dała Mikowi to o czym marzył,ze sie pozuł przy niej choć przez chwile szczęsliwy...Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak woman jeśli możesz poszukaj tego dla mnie... Ja póki co dobrze myslę o Lisie Marii...może ten wywiad to zweryfikuje...? Witaj Syktinajn:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paralaksa ktoś wczoraj wklejał tego linka... to połączenie obrazu z takim dźwiękiem...O kurcze ... Dla mnie niezwykle poruszajace...takie dramatyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie trawię Preslejowej:o Jakoś nie wydaje mi się szczera. Wiecie,że od 2 godzin,na przemian leci u mnie "Dirty Diana" i "The way you make me feel". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Womaninthemirror ja już gdzieś pisłam, że mam 19 lat i zaczynam w tym roku studia :D:D A z Jacksonem "poznałam się" prze moją siostrę, której podkradałam kasety magnetofonowe no i szalałam za "they don't care about us", hmmm te bębny, tańce na ulicy, normalnie reggae mi zalatuje :) co do Lisy ja ją tam lubię. Nie wiem za co, ale jakoś taka wydaje mi się miła, zawsze uśmiechnięta i taka chyba... nieśmiała, bo często chowała się za Michaelem i kurczowo trzymała go za rękaw :D Ale faktycznie po rozwodzie tak jakby się wstydziła tego małżeństwa choć przyznała, że się kochali i raczej nie słyszałam nic negatywnego z jej ust w stosunku do Jacksona. Ten filmik, na którym Jackson był w samochodzie z mamą i Janet... nieźle musiał zwać tych dziennikarzy, nie wiem co go tak zezłościło, chyba mówią coś tam że niepotrzebnie robili zdjęcia matce Michaela, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman... no obejrzałam i... Jak dla mnie to ta Sawyer jest totalnie pierdolnięta!!! No sorry... ale Lisa była zona Michaela Jacksona! Faceta z krwi i kości... a nie E.T, albo innego zielonego stwora z kosmosu... Mam wrażenie ,że to ta baba nadaje taki ton tej rozmowie,że Lisa czuje sie tym zarzenowana...wrecz winna,że była jego żona... Ale w mojej ocenie taki ton nadaje ta Sawyer... A Lisa przeciez dobrze o nim mówi...,że ludzie nie wiedza jaki on naprawdę jest , że naprwde go kochała ...I co istotne,że była nim zafascynowana równiez w sensie seksualnym... nawet po rozwodzie i pzry tak tendencyjnycie zadawanych pytaniach nie wycofała sie z tego...że go kochała... Przez pryzmat faktów które znam- ja dobrze oceniam te dziewczynę... Chyba że jest cos negatywnego a ja o tym jeszcze niem wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narco... Ty taka mloda:o :D:D no coz... kazdy ma wady:D ale grunt, ze znasz sie na dobrej muzyce:) :D 🌻 mnie sie M.L. nie wydaje mila szczegolnie, ale moge zrozumiec jej zazenowanie w pewnych sytuacjach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×