Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka
Przeczytałam gdzieś jakiś komentarz, że Jackson będąc w Polsce był w jakiejś tam szkole poczym źle się poczuł i opuścił salę... prawdziwym powodem był fakt, że do szkoły wtargneli młodzi ludzie z transparentem "Michael Jackson to gej" oczywiście w j. angielskim. Nie wiem czy to prawda, ale koleś który to napisał podobno słyszał to od kogoś kto tam był ;/ Troche przesadzacie z tymi "kosmatymi myślami", gdyby jeszcze żył... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przegladalam w emipku te ksiazke- taka sporych rozmiarow, twarda okladka, i zdjec od groma faktycznie :D:D no to masz lekture w sam raz do poduszki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth nie wiesz w jakiej cenie jest ta ksiazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
woman - dzieki..myslalam, ze bedzie drozsza Jaki utwor Jackson 5 lubicie najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ,że kupiona za 44.90 w normalnej księgarni...nie w Empiku! A ma któraś ksiazke pt. MJ Życie iśmierć króla popu? Autorstwa Kevina.J.Fox-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackson 5... najbardziej chyba ...ballady z tamtego okresu...Ben i Music and me ...ale uwielbiam tez Blame on the boggie...bo jest taka pełna życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy mozna miec zaufanie do takich ksiazek? siade w empiku i ja przeczytam najwyzej... i Wam powiem czy warto i co tam daja... :o wybieram sie w poniedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczerze mówiąc... już w samych fotach jest pomyłka... Na zdjęciu mały Randy a podpisane ,że MJ... żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ok woman czekamy na recenzje :) moje ulubione to: blame it on a boogie, ain't no sunshine, ben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Smooth takie starocie zawsze mnie przekonuja, ze Mike nigdy nikogo nie udawal. zawsze byl tym samym czlowiekiem. tak samo wrazliwym , skromnym , niesmialym mowiacym tych swoim glosikiem:) niewiarygodne wprost!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w księgarni i przeglądałam tą książkę "życie legendy" foty fajne, ale są błędy:o np widzę podpis" o góry po prawo MJ Bad tour 1987 rok" patrzę a tam fota bodajże z History tour:o no bo sorry, ale MJ nie hasał w złotych gaciach w czasach Bad, a tym bardziej nie zaczynał koncertu od wylądowania statkiem kosmicznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman no żenada... na szybko pisana i wydana.... dokładnie nie przeglądałam, ale nawet takie powierzchowne luknięcie i widać błędy, to co dopiero czytając i studiując ją dokładnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sobie zaraz ten album przejżę OSTRA! Gdzie ta pomyłka?... No co Oni wyprawiawiają to się w pale nie mieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×