Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

no... :o dlatego ja zamierzam tego foxa, czy jak mu tak, przeczytac na kanapie w emipku; szkoda mi kasy doprawdy na te wypociny, jak sadze... co to za koles w ogole? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że źle spojrzałam, ale nie..na tej stronie nie było żadnego zdjęcia z czasów Bad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie! Na 11 stronie... Fota z BAD jest na lewej kartce... czyli na str.10... Ale wpadka! W albumie dla fanów???? Którzy niejednokrotnie maja nt. Michaela wieksza wiedze niz Ci wydawcy??? Niemniej jednak z albumu sie ciesze, bo to fajna pamiatka...Dużo fajnych zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...ciężko powiedzieć gdzie....jakoś tak bardziej w środku chyba...tam dużo fot było w goldengaciach...na tej stronie są 3 zdjęcia po lewo duże w goldengaciach, po prawo w kombinezonie kosmicznym jak wychodzi z kapsuły i na dole takie małe z odebrania jakiejś nagrody czy jakiegoś wystąpienia...na czerwonym tle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużo fot zgadza sie, ale przeglądając doszłam do wniosku, że mogę sobie sama zrobić album...z ulubionymi fotkami...co to za problem w dzisiejszych czasach... gdybym dostała go w prezencie nie obraziłabym się hehe, ale wydać prawie 50 zł na to to nie warto wg mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Wam mowie, ze ci autorzy to o Mike wiedza tyle co my, albo i mniej.. jakbysmy sie zebraly w kupe, za przeproszeniem, to zmontujemy taka ksiazke o Michaelu, ze bedzie rozchodzic sie jak cieple buleczki :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ta Katherina- Mama Michaela... Co rok prorok. Reebie- 29-05-1950 Jackie 05-05-1951 Tito 11-10-1953 Jermaine 11-12-54 La Toya 29-05-1956 Marlon- 12-03-1957 Michael- 29-08-1958 Randy-29-10-1961 Janet-16-05-1966 Całe życie w ciąży!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslac o tytule dla naszej ksiazki, taki przyszedl mi do glowy, choc raczej taka ksiazka biografia MJ by byc nie mogla... ;) raczej moja:D Wplyw golden pants na pozycie seksualne par z dluzszym stazem. Studium przypadku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... 29ty się powtarza i 11ty i dużo ich z maja... A tylko Mike urodzony w lecie:-D I wiecie co? Patrze tak sobie na te zdjęcia...i ... On był z nich wszystkich najładniejszy... No ...potem jeszcze Randy był pzrystojny, ale Mike i bez tych wszystkich operacji ich wymiatał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano widocznie lubiła sex;) A oglądałyście ten Tribute z Lublina? I jak? Odważni ludzie i nieźle im wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...i przyszła Dalia i jednym krótkim, acz konkretnym zdaniem podsumowała istote rzeczy! :-D Dalia masz plusa:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Smooth... wlasnie napisalam, ze to raczej moja biografia ehhh kto by ja czytal :o :D co do wymiatajacego Mike`a - On mial po prostu osobowosc niesamowita, jakis taki wdziek, urok... cos niepowtarzalnego.... och i ach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac to nie wiadomo czy plakala czy nie.... ;) no ale oni tam mieli taka tradcyje jakas do posiadaniu wielu potomkow; Mike raz mowil o ilosci jakis kuzynow to padly cyfry 10, 14 itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I nastąpiło starcie! Dalia kontra Ostra! na razie mamy1:1... ale zapewne nie padło jeszcze ostatnie słowo...Czekamy w napięciu na dalszy rozwój wypadków... Atmosfera robi sie gorąca... Palce pocą się nad klawiaturą, myśli przebiegaja pomiedzy obiema pólulami...mózg paruje.... I zaraz się przekonamy TAK! TAK! TAK! zaraz zobaczymy kontre w wykonaniu Dalii...Wszyscy wstrzymuja oddech .... I ... Chyba mnie trochę poniosło...? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×