Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

no o tym wiem, ze Joseph byl nie tylko marnym ojcem, ale tez biznesmenem.... a to , ze M te ruchy, ten usmiech i to wszystko..... to prawda.... ehhh ................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian ...pamiętam taką fote z tej wizyty w Bukareszcie... chyba w szpitalu na oddziale dziecięcym... Trzymał na rękach niemowle i całował je w czoło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, Michael w goldengaciach wygladał nieziemsko,ale gdybym tak staneła obok niego nie byłby dla mnie pociągający sexualnie. Po pierwsze to duże dziecko i miałabym wrażenie że stoi przede mną mój własny syn, a po wtóre może zabrzmi to idiotycznie ale ja sobie tak wlaśnie wyobrażam Jezusa (w sensie osobowości) Taki spokojny,ciepły,opanowany i kochający zarówno wrogów jak i przyjaciół,wybaczający uleczający świat. Ja myślę,że wszystkie laski tak M odbierały,to uwielbienie dla Niego,przytulanie,płacz,całowanie po rękach.Michael to takie sacrum i takie uczucia w nas wywołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no tak kochane , ten jego usmiech i sposob w jaki przygryza i oblizuje usta moze czasem przyslonic czlowiekowi caly swiat :) nie tylko te szalowe gacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego Jezusa to czesto taki zarzut MJ czyniono :o ja tam nie wiem czy M byl spokojny... na pewno nie wtedy kiedy dostal do reki pistolet na wode:D co nie zmienia jednak faktu, ze mial cos z dziecka; ale to z kolei nie odbiera mu wcale meskiego uroku, ktory dostrzegam w nim i ktoremu no... nie wiem czy bym sie oparla... zwlaszcza jesli by byl podany w golden gaciach... och.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony taki niewinny, słodki, czarujący... a z drugiej taki zwierz w goldengaciach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie kręgosłup moralny,to tylko On wyzwala we mnie takie paradoksalne uczucia. Chyba nie tylko jednak we mnie bo laski wpadają przy nim w ekstazę porównywalną z objawieniami na pieńku drzewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no wlasnie i to ta miezanka wybuchowa sprawia, ze by sie skorzystalo z okaji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia.. ja tam wolałabym faceta z pollotem i dziecięca wyobraźnią... takiego co to o pólnocy wymysli cos kompetnie szalonego! A nie takiego pozbawionego entuzjazmu -co po pracy kładzie nogi na stół i czyta gazete i nigdy mu sie nic nie chce... Nie zgadzam się z teza że MJ był dziecinny!!! On był bardzo mądrym facetem! Był oczytany, miał szeroką wiedze o świecie, o sztuce i o biznesie... Nie był dziecinny! Już kiedyś pisałam o tym... Każdy z nas ma w sobie swoje wewnetrzne dziecko... MJ po prostu nie bał się uzewnętrzniać... tego co my...tzw. dorośli, odpowiedzialni i poważni ludzie w sobie tłamsimy... to sie nazywa dziecięca wyobraźnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
och.. i znowu te grzeszne mysli..pojde do piekla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tak sądzę..tu niby taki słodki niewinny uśmiech, zabawa z dziećmi itd itp a tu wywijanie biodrami, te wszystkie gesty, paluszki itd...seks:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha woman weź mu zalóż folię aluminiową -ładnie się układa,a czy jest złota?? Chyba jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth zgadzam się..ja nie raz mam ochotę nakupić sobie kredek świecowych i porysować.....ale się wstydzę:o że zwariowałam czy coś... albo kupić sobie kolorowankę😭 woman zabiłaś mnie po raz kolejny:classic_cool::D dziergane goldengacie:D to takie kalesonki na zimę będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra- ja chcialam body wydziergac, nie gacie;) to bym dopiero miala wrazenie, ze obcuje z dzieckiem:D czujecie faceta w takich spiochach:D? :o Dalia, z folia dobry pomysl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman tak! trzeba pielegnować... chocby po to żeby zrozumiec własne dzieci...żeby bez oporów się z nimi powygłupiać, nie martwiąc się ,że ktos widzi i co ludzie powiedza...? A powiedzcie mi ... dlaczego czasem nawet dorośli ida do wesołego miasteczka...chichrać sie z siebie w krzywych lustrach... jeździć na karuzeli i kolejką? No sorry... odpowiedź jest prosta..każdy z nas lubi się czasem poczuć jak za czasów beztroskiego dziecinstwa... MJ ... Po prostu robił to częściej... bo dzieciństwa nie miał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×