Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość liberian-girl
hahaha woman.. ale strzelilas z tym tytulem w sam raz :) mozna tez: Studium nad golden gaciami Tajemnica golden gaci Golden gacie jako najlepszy afrodyzjak Ciekawe czy Mj mial odziedziczyl mamie zamilowanie do seksu, jak myslisz Dalia?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
widze ze zarazilam kogos moim wieczorem z Jackson 5 :)) Bardzo dobrze, bo to fajna muzuczka i Mj taki slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem Dziewczynki... Joseph jest jakims mega popaprancem :o no i fakt ostra- uroda to on nie grzeszy :D liberian- ano zarazilas:) Mowisz: Tajemnica golden gaci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby okazało się, że z jakichś powodów projekt nie wypali (np. brak zgody władz- tfu! tfu! tfu!) pieniądze pochodzące z albumów zostaną przekazane na serwer MJPT, na którym funkcjonuje nasze Forum. No...To mnie troche rozwaliło... Na biedne by dali...to bym czuła że jest z tej kasy jakis pożytek... Sorry, ale nie odbieram tego dobrze... Ok rozumiem, forum tez funkcjonuje za jakąś kasę... Ale szczególnie teraz po śmierci Michaela...kiedy zainteresowanie MJ jest tak duże... i forum ma napewno o wiele więcej wejść na strone niz do tej pory...Powinni sobie jakies reklamy na stronie załatwić a cwaniakować w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
tak, Tajemnica golden gaci, bo dalej nie wiemy np co z ta bielizna (jest czy nie ma jej) a ze o dalszej zawartosci nie wspomne juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie żółwik byl do niczego,być może nie miał dobrych warunków w przeciwieństwie do Joe który jako murzyn jest dooooooobrze uwarunkowany genetycznie w tej swerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak sami piszą od smierci Michaela ich forum szaleje i utrzymanie go pochłania 900 zl/miesiąc więc sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, jeśli nie wyrabiają finansowo to niech się zwrócą do fanów i ludzi którzy na forum siedzą o wsparcie... a nie że jak projekt nie wypali to kasa dla nich...wydaje mi się, że to szczególny przypadek i te pieniądze powinny być przekazane na jakiś szczególny cel, gdyby płyty nie udało się zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... przyszło mi cos teraz do głowy... Płyta Off The wall- MJ rozpoczyna karierę - styl grzecznego chłopca Thriller- Mj już nie taki grzeczny... MJ straszny!!!! Auuuuuu Bad- klamry, spiny, skórzane kurtki- Styl gangsa! Dangerous... zaczyna się... MJ w złotym body... Jest sexy...Jest dangerous! History- goldengacie!!!! Teraz już napewno nikt nie ma watpliwości w jakim sensie MJ jest dangerous:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth rozumiem, ze ten wywod to w nawiazaniu do pytania Liberian czy Mike odziedzyczyl po matce zamilowanie do sexu? ;) :D ale wiecie bez tego zabka z boku wyglada rownie uroczo jak kiedykolwiek:) normalnie golden!!! child :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dolarów tygodniowo...tyle MJ dostawał kasy... a taką kasiorę trzepali...wszystko dla ojczulka?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ja mysle, ze se jaja zrobil z tymi 7 dolarow; mowil nieraz, i pisal w Moonwalku, ze ojciec wlasnie pod tym wzgledem jest ok, ze nie okrada ich z zarobionej przez nich kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mialo to taki wydzwiek jakby tej kasy mial sporo, ale ja oszczedzal,odkladal, a kupowal jedynie jakies duperele potrzebne mu wtedy do szczescia, czyli glownie ... gumy do zucia :) tak mu zostalo po wsze czasy z ta guma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 7 dolarów to było kieszonkowe... reszta wpływała na konto. I to nie do końca prawda,że Joseph był taki uczciwy bo chłopcy byli nieletni i On zarządzał Ta kasą... Podjał wiele błędnyh decyzji przez które wtopił...finansowo. Szczęście że zespół wciąż był na topie i wciąż zarabiał... Inaczej byłoby z nimi krucho... Mike nawet w tych rozmowach telefonicznych podkreślał, że jest lepszym biznesmenem niz był jego ojciec, który popadł w długi np. przez robienie ineteresów z DON KINGIEM, ktorego Michael nazywał oszustem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×