Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość nipopo
” I know eventually the truth will prevail, and i'm all about truth” http://www.youtube.com/watch?v=7dI46XY8S9E&feature= 6:30 "I told the truth and I have faith the truth will prevail" http://www.youtube.com/user/Houstoncriminallaw jeszcze taka ciekawostka... Zdjęcie z ostatnich prób, którego nie ma nigdzie w internecie a pojawiło się na memorialu... Michael przedstawiony niczym Jezus...... 0:27 http://www.youtube.com/watch?v=ZvrtuAmHHnI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nipopo
feterynka - June 24, 2003 The 3rd Annual BET Awards chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nipopo Dzięki za wyjasnienie :). A wystapień z memoriału to wole nie oglądąć :(, omijam je szerokim łukiem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Witam wszystkie panie :-) Na poczatek dwa słowa do JA TAK NA CHWILE cos wam .... "a ja sie tak zastanawiam po co komu w ogole wiedziec z kim on miał dzieci? Jak były poczęta, kto jest dawcą nasienia, a kto nie chciał nim byc ? Po co wam takie inffo???? Po co rozgrzebywac pierdoły ktore zniszczyły mu życie? Czy to wazne kto jest ojcem dzieci i dlaczego nie wyszlo mu w życiu z kobietami? " A słyszałaś utwór Childhood? Przeciez on sam w nim prosi by zapoznać się z historią jego dzieciństwa po to by zrozumieć jego postępowanie. Takich utworów można podać więcej. Stają sie wtedy czymś wiecej niż rytmiczną, wpadajaca w ucho świetną kombinacją dzwięków i słów. Ile straciłyby na przekazie gdyby nie znać ich historii/JEGO historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
feterynka - to zdjecie z otatniej proby - nie widzialam go jeszcze..ladne a tutaj swietuje swoje 45 urodzinki, jest 6 czesci ale te musicie koniecznie zobaczyc :)) w 1 czesci- w 1:32, 1:51 i 3:59 co za kokieteria :P http://www.youtube.com/watch?v=Hp_e2bnhqlo&feature=related w 2 drugiej czesci - juz wiem czmu tak sie zawstydzil - 0:09: http://www.youtube.com/watch?v=56DtxWKzQr0&feature=related czwarta czesc- FETERYNKA -juz wiem komu zakaldal tego buta (klapka): od 3:19 do 4:00 http://www.youtube.com/watch?v=F1xUqiI92JQ&NR=1 Milego ogladania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
paralaksa witaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo z szuflandii
"Love You Man In The Mirror, Make That Change :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Oj...no to działo sie tu dzisiaj ...:-) Postaram sie do tego ustosunkować za chwilę:-D A na razie: Po pierwsze: Piosenka Akona WOGÓLE mi sie nie podoba!:-( Po drugie: Perfum BLACK ORCHIDAE T. Forda ... nie znalazłam w żadnej perfumerii:-( Znalazłam OBSSESSION C.Kleina i.... Gdyby to bły ulubione perfumy Mika...nie dziwiłabym sie ...cudny zapach! :-D Och.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
LIBERIAL- OBEJRZAŁAM to był piekny Michael z pieknymi marzeniami i projektami świetnie mówil, min, ze sprawi, ze kazdy fan bedzie dumny z tego, ze ejst fanem Michaela Jacksona piekne projekty nie wszystko udało mu sie zrealizować, ostatnim kamieniem, ale jakze mocnym, ktory w niego uderzyl był proces z 05 ci ludzie sa strasznie winni winni, ze jego juz dzis nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
CIEKAWE, jaka cena ze 300zł? bo ja nie jestem fanem perfum nie nie pewnie z 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TAK NA CHWILE cos wam .... Hm...wiesz zadałam sobie ten trud i... proszę bardzo mozesz sobie w kompilacji przypomniec własne wypowiedzi z tego topiku, bo .... czasami chyba sama siebie nie rozumiesz.... jak mają cię zrozumiec inni??? 1 CYTAT: "nie wiem czy to juz sie gdzies tutaj przewineło ale mi zaraz po tym jak dowiedzialam sie o jego śmierci przyszlo do głowy jedno -SAMOZAGLADA - niie wiem czy tak bylo nikt sie nie dowie ale dla mnie bardziej prawdopodobne jest to ze MJ wiedzial jak zakonczy sie ten zastrzyk, wydaje mi sie ze sam sie na to zgodzil. Ze sie przestraszyl że nie da rady że do kona zycia bedą wytykac go i jego dzieci palcami. Bal sie ze zawiedzie miliony osob, ze znow wplata sie w dlugi ktorych nie splaci. Byc moze zdal sobie sprawe na ostatniej probie ze to za duzo ze te 50 koncertow to tragedia i nie udzwignie tego. Byc moze nie chcial sie skompromitowac, pogrążac siebie i dzieci finansowo rowniez. On zgodzil sie na 10 koncertow a 40 zostalo wymuszone... to nie tak mialo byc.!!!!!!!!! Byl schorowanym czlowiekiem mającym lat 50 - jak mogl sobie poradzic z takim stresem, wysilkiem fizycznym i psychicznym???????? To okropne co go spotkalo ------------------------------------------------------------------------------------- 2 CYTAT: p y t - kochana dobrze kazdy ma jakis tam swoj obraz jego postaci itd ja tylko zapytalam po co do cholery ludzie nadal rozgrzebują te całe g.... w okół jego osoby rozumiesz? To mnie wlasnie dziwi. Czy to wazne jaki byl prywatnie? Wazne dla fanow powinno byc to co robi w pracy - czyli muzyka itp a prywatne sprawy łóżkowe i iine to jego życie. I tylko jego sprawa nie nam go oceniac. ------------------------------------------------------------------------------------ MOJA REFLEKSJA: Z drugiego cytatu, szczególnie ostatnie zdanie przykuło moja uwagę... Jak to rozumieć w kontekscie cytatu pierwszego? Nie nam go oceniać... a jednak nie uległaś pokusie i... oceniłaś... Czyniłas zarzut P.Y.T, że poddaje w watpliwośc prawdomówność Michaela w kontaktach z prasą...Że doszukujemy się nie wiadomo czego.... zamiast mu uwierzyc i, posłuchać jego tekstów... A sama... w 1-szym cytacie... oskarzyłas go o popełnienie samobójstwa... Uważasz że to jest ok? -------------------------------------------------------------------------------------- 3 CYTAT: smooth - kochana ani ja ani ty nie bedziemy mialy pewnosci co prawda bylo a co nie. Jednak zwracając uwage na obecne dowody ujawniane przez kogos z prokuratury jak i czlonkowjego rodziny mamy wiekszy obraz na jego życie. Peruka - nie dokladnie to mialam na mysli jednak chodzilo mi o to ze najpierw byla seria bolesnych przeszczepow itd pozniej w wyniku zazywania lekow oraz poglebiającej sie coroby zaczął lysiec calkowicie . Zdjecia nog kilka dni temu krążyły po sieci, na zdjeciach byla data 25 marca 2009. Nie moge ich teraz znalezc ale jutro poszukam. I postaram sie tutaj wrzucic. ------------------------------------------------------------------------------------- 4 CYTAT: z tymi ranami na nogach to konkretnie chodzilo o raka skory i o bielactwo. Co do fotki to miala byc ona dowodem w sprawie sfalszowania wynikow badan jakie lekarze podpisali przed koncertami że niby zdrowy co bylo nieprawdą. Jednak zdjecie nie zostanie wykorzystane jako dowod bo ktos je przestwail opini publicznej - ktos z prokuratury notorycznie wyprzedaje jakies newsy o MJ. I wlasnie dlatego zbieranie tych dowodow tak dlugo trwa. ------------------------------------------------------------------------------------ 5 CYTAT: smooth - nie pisalabym plotek czy innych pierdół. Na nerwy idzie mi czytanie farmazonow na jego temat i sama tego bym nie powielala. Jednak dziwi mnie to ze material usunięty pierwszy raz przeczytalam cos takiego na youtubie. Njbardziej w tych plotkach wkurza mnie to ze rani sie te biedne dzieci ahhhhhhhh --------------------------------------------------------------------------------------- 6 CYTAT: Moim zdaniem powinna istniec jakas granica ktorej przekraczac innym nie wolno. --------------------------------------------------------------------------------------- A to już chyba bez komentarza.... Sczególnie w kontekście ostatniego zdania... INNYM nie wolno... A TOBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian Dzięki za linki , świetne są :)! Kokietował ,kokietował i to jak :D !!! Oj kochany Ty dobrze wiedziałeś co z nami robisz i do czego doprowadzasz hehe. Osoba która kręciła ten filmik wiedziała na jakie miejsca robic zbliżenia hihi :p . Ehh co mi po głowie chodzi :p Zmykam Dziewczynki bo mój Misiek przyszedł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth witaj :)No to obie dzis wachalysmy - zapach swietny! Feterynka - pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
No dokladnie.. Smooth musisz nadrobic zaleglosci, bo dzis tu bylo goraco momentami (dyskusja)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Diana, dzieki za zestawienie wypowiedzi nika- ja jeszcze toz to prawdziwa praca badawcza... ze tez ja na to nie wpadlam, zeby cofnac sie do wypowiedzi, bo faktycznie...sa bardzo interesujace a juz sie martwiłam nawet, ze przegiełam w czyms jednak równiez postanawiam nie pisac o jego prywatnym zyciu choc nie wiem, czy mi sie uda dziewczyny wklejały juz linki do planowanego aresztowania murraya, wiec nie wkem, czy mozna bezpiecznie skomentowac a w razie czego spytalam - ja jeszcze cos- na ile zna muzyke, pytanie wciaz aktualne mozemy rozmawiac o muzyce faktycznie, ze peruka i rany tez sa dalekie od muzyki... Z INNEJ BECZKI- TEN LINK DO 45 UROdzin bardzo mnie poruszył... cudowny Michael.... naprawde bardzo ciekawe plany, ktorym ktos przeszkodzil w realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ja wachalam tez Obssession night - tez fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
P.Y.T. komentuj i pisz co myslisz na kazdy temat :)temu w koncu sluzy to forum.jesli ktos ma z tym jakis klopot to niech tu nie zaglada i tyle! Smooth - widzialam twoja rozprawke na poprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dziewczyna ktora z Was przeczytala Moonwalk? Jakie macie odczucia po lekturze? Ja niestety jeszcze nie mialam okzji przeczytac..Czy macie moze ja w wersji elektornicznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
LIBERIAL, TUTAJ DZIEWCZYNY PODAWAŁY LINKI do moonwalka ja przeczytaląm wiele lat temu potem czytałam sobie fragmenty czasami a włąsnie mam pytanie do tych, ktore przeczytały moonwalka teraz, bo wiem, ze pisałyscie, ze troche jestescie rozczarowane... ale juz nie wiem dokladnie o co chodzi i byc moze inne słowo było uzyte a dla mnie najwieksza wartosc ta ksiazka ma taka, ze to sa słowa Michaela z tego, co pamietam to duzo opisywał proces tworzenia piosenek i cała droge kariery generalnie moonwalk cechuje sie tez tym, ze nie ma zadnych skandali, taka spokojna ksiazka tak pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T dokładnie! Popieram Liberian! Dziewczyny juz mnie troch znacie i wiecie ,ze jak ktoś pisze tu na temat Michaela niepotwierdzone pierdoły i rozsiewa wredne plotki to ja sama wystawiam pazurki.... Ale nie dajmy sie zwariować! Jesli ktos uważa,że nie należy Michaela oceniać! a jedynie doceniać Go poprzez słuchanie jego muzyki i tekstów=cenic jego twórczość i tylko przez jej pryzmat spróbować go zrozumieć.... a potem pisze o zamierzonym samounicestwianiu, samozagładzie itp.... to ja nie wiem... Chyba od utworu MORPHINA zaczęła i na nim sie zatrzymała! Poza tym to NASZ! topik i mamy sie tutaj czuć swobodnie! Znamy sie juz troszkę i znamy mniej wiecej swoje poglady... A ktostu wpada na chwilkę i robi zawieruhę... TO MI SIĘ NIE PODOBA!!! P.Y.T wsystkie cenimy sobie Twoja wiedzę, więc proszę nie zmieniaj się i nas nie zawiedź:-D🌼 Ja Obssession -night nie wąchałam, ale... toklasyczne Obssession to bajka! nie zapach... Ciekawe czy On na serio własnie tych perfum uzywał? I jak do cholery pachnie ten Calvin Klein? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×