Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
w latach 80-tych moonwalk miał dla mnei ogromne znaczenie takie, ze od razu dostałam tyle słów wypowiedzianych przez Michaela, a były to czasy, kiedy nie było dostepu do jego wywiadów (kiedys telewizja polska pusciła tylko taki z quincy jonesem, gdzie Mihcael siedzi na sofie z nim i trzyma weza, z tego co widze to jest to na youtube, ale jeszcze nie ogladałam) wiec ten moonwalk to potok słów Michaela, a dzis mamy wszystkie wywiady na youtube, dzis perspektywa jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o MOONWALKA...jestem w trakcie... a jednoczesnie czytam inna pozycje nt. Michaela... czytanie symultanicze:-D Podoba mi sie język jakim Mike wszystko opisuje... Ma fajne porównania i poczucie humoru... Czytając to czuję się podobnie jak podczas oglądania filmu MJ-Private home Movie:-) Czytałam już Moonwalka dawno, dawno temu i ...pamietam ,że wtedy też bardzo mi się podobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
kurcze..musze jakos znalezc tego linka..alenie wiem czy mi sie uda :(( chcialabym to przeczytac.. Smooth masz na mysli jak ta Black Orchidea pachnie?Ja jej nie znalazlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Diana, a jaka knige jeszcze czytasz? jaka ona mniej wiecej jest? no, Michael mial nieziemskei poczucie humoru, mi sie wydaje, ze im starszy był, tym lepszy troche mozna zobaczyc na roznych nagraniach chyba ide na jakis czas, mam zamiar troche "pocwiczyc" przy jakiejs muzyce, i zaczac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
dogrzebalam sie do 138 strony tego topiku i tam Dirty Diana wrzucila na serwer 1 czesc Moowalka.. szkoda, ze nie ma dalszej czesci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... czytam Życie i śmierć króla Popu... Kevina J. Foxa. Nie wiem czy polecać... Niby dobrze się czyta,ąle na razie, a jestem w drugim rozdziale... Wszystko jakby żywcem z Moonwalka przepisane i okraszone komentarzem autora... Nie raz ten komentarz jest przychylny interpretacji Michaela, a czasami stoi w opozycji... Ciekawe doswiadczenie- czytać obie pozycje jednocześnie... i porównywać opisy tych samych sytuacji... Zdaje się ,że ten FOX to ten sam co napisał -Tajemnice raju utraconego (nie czytałam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
tak, tak juz mam :)) nie wiecie kiedy poznamy wyniki sekcji MJ? :(Robili te badania toksykologiczne i nic..cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę,że ta cisza to dobry znak.... Dla mnie oznacza to ,ze poważnie podchodza do prowadzonego śledztwa... Ja tam nie wierzę w wycieki z biura Coronera... To wszystko co pojawia sie w prasie to raczej dziennikarskie spekulacje! Poczekajmy cierpliwie... Dzisiaj pzreczytałam,że na razie jedynym oskarżonym ma byc Doktor Murray... w ciagu najblizszych dwóch tygodni ma zostać postawiony w stan oskarżenia i być aresztowany... CIEKAWE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Hm..no to jest zagadka z tym Murray'em...jedni pisza, ze poszedl spac po podaniu tego leku inni,ze wyszedl na moment iddd..Mysle,ze skoro nie tylko on podawal MJ tez srodek, to reszta lekarzy rowniez powinna poniesc konsekwencje..Mimo,ze Mj podobno blagal o te leki i pod roznymi nazwiskami mial wystawiane recepty..hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
a tak odskakujac od tematu smierci MJ.. Moze szlo by jakos szczegolnie uczcic dzien urodzin MJ..29.08..ja wprawadzie jade w tym dniu na urlop,ale moze jakies fajne pomysly ktos ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze przepisywali mu te leki, bo miał pieniądze... Robili to z chęci zysku...a nie dlatego ,że ich błagał... Poza tym ktoś kiedyś podał mu to ten pierwszy raz... Ktos wpadł na diaboliczny pomysł...żeby Mika uzależnić... a On miał naprawdę wiele powodów,żeby ..zacząć brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny miałam się zdystansować do naszego Michałka-próbuję i próbuję ale jakoś nie mogę - siedzi w mojej głowie i tyle:-P Ja też dziś chodziłam po perfumeriach ale nigdzie nie ma BLACK ORCHIDEA, pewnie cena jest zawrotna i nie ma na nią popytu. SECRET OBSSESION jest rzeczywiście nieziemski, ale szkoda by mi było tyle kasy. Czytałam na innym forum,że M jednak używał OBSSESION. Zaproponuję rodzince żeby się zrzucili na mnie i kupili mi tę wodę jako prezent,byłaby to jakaś nić łacząca mnie z M:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pisałam co zrobię 29.08.... Tego dnia odprawiam swoje urodziny, które odbęda się pzry muzyce Mika... ale przedtem pojade na cmntarz i zapalę znicz pod krzyżem... pomodlę się za spokój jego duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dalia- hejka:) tak Smooth pamietam, jak pislalas o urodzinach,ale ja mam na mysli jakies "wspolne" dzialanie..Tylko jak dotad nie mam koncepcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty mówisz,to ja może też tak zrobię,ale pojęcia nie mam gdzie u mnie jest taki krzyż,nigdy nie zwracałam na to uwagi. Ale ale,Michael jako świadek jehowy uważa palenie świeczki i to jeszcze pod krzyżem jako pogaństwo i obrazę Boga. A i modlitwa za duszę zmarłego też jest dla nich ohydą! To najgorsze co można zrobić w/g nich.Oni nie wierzą,w duszę i dalsze życie po śmierci do momentu powtórnego przyjścia Jezusa. Nie wiem Smooth czy On by życzyl sobie tego,no sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dalia- -tylko pytanie czy Mj do konca byl swiadkiem jehowy, bo cos mi sie wydaje, ze odstapil od tego wyznania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Murray-u czytałam na portalu gazeta.pl Dalia... Ja czczę zmarłych wg własnej wiary... a wierzę, że jest jeden Bóg... itd. Michael bardzo szanował Papieża Jana Pawła II i jego nauki...Podkreslał to bardzo mocno podczas swojego pobytu w Polsce. Nie sadze by moja katolicka modlitwa mu w czymkolwiek zaszkodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne dzis dołacze do kółeczka...czytam o tych pogańsko katolickich czy jaktam to nazywaja obrzedach zastanawiam sie co ja jako ateistka mam zrobic aby w urodziny Mj upamietnic tego wspaniałego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale pastorzy na uroczystości zwracali się do M jak do swojego współwyznawcy. Nie było innej uroczystości pogrzebowej w jakimś innym obrządku.Katolicy uważają,że mają monopol na prawdziwą religię,ŚJ również i tu są wielkie sprzeczności. To tak jakbym ja umarła a ktoś z Judaizmu mi baranka na moim grobie aby jego bóg przyjął mnie do siebie. Tak to wygląda-to bardzo delikatna swera i trzeba ja uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bivira
"ET was at the Los Angeles police station moments before Dr. Susan Etok arrived for questioning in related to the death investigation of Michael Jackson. Dr. Etok claims that the King of Pop asked her to supply him with a number of drugs, including Demerol and Diprivan, but she refused. "They just want to basically get a background picture as to what kind of happened to Michael and everybody else that was involved," the doctor says of her trip to the police station. Dr. Etok said she received death threats Tuesday night, telling her not to come and talk to the police. "I'm not really taking them seriously," she says of the threats. Keep checking ETonline for further details into the death investigation of Michael Jackson. " o czym tu piszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraya to w takim razie kup sobie butelke dobrego wina,włącz muzykę M,rozłóż Jego plakaty i słuchaj Jego piosenek wpatrując się w oczy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ET została w Los Angeles policji chwile przed Dr Susan Etok przybył w celu przesłuchania w związanych z dochodzenia w sprawie śmierci Michael Jackson. Dr Etok twierdzi, że King of Pop zwrócił jej dostarczenia mu wiele leków, w tym Demerol i Diprivan, ale odmówił. "Oni po prostu chcą się zasadniczo obraz w tle, co się stało z rodzaju Michael i wszyscy inni, że był zaangażowany, lekarz mówi jej podróży do policji. Dr Etok powiedział, że otrzymał groźby śmierci wtorek w nocy, nie informując jej przyjść i porozmawiać z policją. "I'm not really biorąc je poważnie," mówi o zagrożeniach. Keep checking ETonline dla dalszych szczegółów na dochodzenie w sprawie śmierci Michael Jackson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
dzisiaj przezyłam prawdziwy szok...moja 10 letnia sasiadka usiadłakoło mnie i wpatrujac sie w zdjecie Mj pyta mnie a kto to? więc ja do niej że MJ a ona czy to jakas pani? wiec ja z niedowierzaniem mówie...dxziecko czy ty naprwsde nie wiesz kto to jest/ myslalam ze se jaja robi....niestety nie robiła...gdzie tacy ludzie sie chowaja? w szafie? ja rozumiem ze ozna nie lubic nie słuchac ale zeby z widzenia nie znac....potem przez 5 godzin ja uswiadamiałam heh niezły poczatek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×