Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Dalia to nie była uroczystośc pogrzebowa tylko MEMORIAŁ. To róznica! Poza tym pzemawiali tam ludzie różnych wyznań i kazdy w swoim pzremówieniu nawiązywał do Boga... Myslisz ,że tobyło dla Michaela czy jego rodziny w jakikolwiek sposób obraźliwe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
słówko w temacie: "I would like to have public's prayers for my children and myself" tak powiedział Michael w wywiadzie z panem Geraldo tuz przed finalem procesu to było chyba Geraldo zapytal go po odczytaniu przez Michaela oswiadczenia, czy Michael chce cos jeszcze dodac, a on tak fajnie powiedział nie, nie, o tak hehe :) chcialbym, aby ludzie modlili sie za moje dzieci i za mnie (mniej wiecej tak) minuta 5.33 http://www.youtube.com/watch?v=7bsQ5FGECGQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
abraja - nie..no nie moge,ale przynajmnie moglas sie wykazac swoja widza nt naszego MJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak troche od tematu...najpiekniejszy wywiad dla mnie to ten gdzie Mj mówi ze nie cierpi trasy koncertowej a ktos z realizujacych podpowiada ze lepiej zeby powedział ze lubi bo to dla fanów td.Michael sie zgadza jak mówi ze uwielbia trasy koncerowe to wszyscy wybuchaja smiechem ja tez to powielokros....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem Smooth,jak już kiedyś pisałam pracuję ze ŚJ i dla nich modlitwa za zmarłych to profanacja zmarłego. Ja kiedyś w żartach powiedziałam,że jeśli koleżanka odejdzie wcześniej niż ja ,to będę się modlić za jej duszę żeby Jezus jej przebaczył że nieoddawała Mu Boskiej czci-na co ona mało się nie rozpłakała i blagała mnie,aby tego nie robić. Ale to jest szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
BIVIRA- CO? ET BYŁ NA POLICJI? zeznawał, czy znów cos nabroił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadne.by wznieśc sie ponad wszystko Ponad zło,ból ,cierpienie Ponad czas,drogę wybrukowana kamieniami Spadne z deszczem. Owieje Was wiatrem Bede zawsze wtedy,gdy potrzebowac mnie bedzieice... Zawsze blisko,choc tak daleko Bede przytulał Was w milczeniu Ukoje moja muzyka,ciepłym słowem Zawsze gdy ktos wypowie moje imie.... Poprostu będe....blisko....................................... .................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
jeszcze o najlepszych wystepach live.. wystapili bracia, to bylo na rocznicy w tym roku, kiedy wtc padło, dlatego ten fakt przycmil rocznice Michaela i te koncerty, ale sa swietne bardzo lubie poczatek- spiewaja can you feel it- sto procent live i potem to przechodzi w history ludzie w komciach pisali, ze to najlepsze otwarcie ja sobie do tego wracam, bo to jest naprawde super widzialyscie juz? http://www.youtube.com/watch?v=XrAsuBnWvdE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
P.Y.T. - te wejscie kapitalne :) ja powoli uciekam i zycze Wam kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------
Własnie w Panoramie mówili ze Murray zostanie aresztowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponowie :) Szkoda że, nie moge włączać żadnych linkow z glosem :( ,bo moja 1/3 juz śpi (tzn. mój chlopak , bo wiecie połówką nie moze byc bo jest jeszcze Michael :) ) Liberian , no spodnie niczego sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja ,no tak to by było rozwiązanie :P, ale jakos nie zaopatrzyłam sie jeszcze :) . Przyzwyczailam sie do tego, ze w calym mieszkaiu musze słyszec M ,nawet np. w łazience, czy kuchni. Hmmm....sąsiedzi pewnie mnie nienawiadza hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo mnie tez nienawidza ale srodkowym palcem 5 razy dziennie daje im do zrozumienia gdzie ich miejsce...moi sasiedzi to pakistańcy i mam ich w du...pie niech se słuchaja tej swojej muzyk a ja bede swojej ;) słuchaweczki polecam gdyz iz mam 1,5 roczne dziecko które o tej oprze spi a słucham tez naokragło gdyz jak sie to mówi....czym skorupka za młody nasiaknie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ABRAJA JUZ PISAŁYSMY Troche o tym znaczy ja pisałam właczyłam sijenena ale jeszcze nin nie mowia, pewnie sie spoźnilam MOWI SIE O TYM, ZE CHCIAL SIE UCZŁOWIECZYC poza tym obłaskawic ławe przysiegłych, bo przeciez wiedzial, ze bedzie aresztowany poza tym chcieli go oskarzyc o morderstwo 2 stopnia, ale dowodow starczy tylko na ten manslaughter, czyli nieumyslne... no, co o tym myslicie....? hm ja nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja skorzystam z rady, skorzystam :).Teraz chetnie bym posłuchała a nie mam jak :( wiec jutro trzeba sie wybrac po sluchawki :). P.Y.T jak juz wczesniej pisłam ja nie wim co mam myslec o Murray'u moze jest tak jak mowiłaś. ze poprostu mial pecha ze to własnie na niego padlo a z drugiej strony to jednak jest tyle znaków zapyatania w tej sparwie ... i ja juz nie wiem co jest wymyslem brukowców a co prawdą i dlatego jest mi ciezko sie ustosunkować co do jego osoby . Napewno juz na zawsze bedzie to "nad nim wisiało" . Chociaz z drugiej strony ,on podawał mu ten propofol chociaż widzial ze to niebezpecznie i niedozwolone. Eh...żądza pięniądza, wszystko kreci sie wokoł jednego :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam tak z jednej strony gdybyscie były na jego miejscu to dmówiłybyscie Królow Popu i naraziłybyscie se na zwolnienie i lekkie naruszenie reputacji? bo ja nie jednak instynktwnie nie wierze w to ze lekarz podawał mu ten lek w takich ilosciach czestotliwosci jak pisza gazety,gdyz jest to awykonalne...obejrzałam cały cykl na discovery o podawaniu tegoz leku wykluczam te mozliwośc no i po trzecie uważam ze Murray może byc niewinny ale ze nie ma kozła ofiarnego no to zwalmy wszystko na niego tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Feterynka... Żądza pieniądza! Byli lekarze którzy nie wyrazili zgody na wypisywanie Mikowi tych recept... Dziwne to wszystko... Murray... podobno zatrudniony u Jacksona na jakies 3 tygodnie przed śmiercią... Opłacany przez firmę AEG... Nieźle opłacany... Podobno 150tys dol. / miesięcznie miał dostawać... Ktoś to zaplanował i potrzebował kozła ofiarnego? Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murray zaopatrywał tez w silne leki przeciwbólowe Jamesa Browna , tak ? Wiecie cos wiecej o tym , i z miare wiarygodnego zrodla :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja o jakim naruszeniu reputacji ... piszesz? W obecnej sytuacji... to własnie Ci lekarze którzy nie wyrazili zgody na łamanie prawa i podawanie tego leku w warunkach domowych- wygrali! Wygrali swoje czyste sumienie, wolność i REPUTACJĘ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym chyba mylimy trochę pojęcia... Nie wiem czy te informacje sie potwierdzą ale... Podobno Murray nie przepisywał Jacksonowi tego leku... On mu to podawał, ale recepty pochodziły od innych lekarzy... Dlatego biuro Coronera prowadziło pzreszukana w kilku aptekach w celu ustalenia nazwisk tych lekarzy... bardzo więc mozliwe,że na ławie oskarżonych zasiądzie nie tylko Murray... Podobno recepty na takie leki pochodziły m.in. od Dr. kleina... i Biuro Coronera zbiera dowody w tej sprawie... Byc może zatem klein bedzie następny na liście do aresztowania i postawiena w stan oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze o tym ze po odmowie przez doktorka Mj napewno by go wylał i wyobraz sobie jak ten gosc byłby sie czuł...pewnie srał w portki ze strachu...wyraziłam opinie poczekajmy do zakończenia całej sprawy czyli jeszcze jakies 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumem oburzenie itd ale nie dajmy sie zwariowac nie wierzyy w wiekszosc plotek pisanych pod adresem Mj b nie chcemy w to wierzyc wierzyy natomiast we wszystko co nam na reke i co mogłoby nam pomóc w wyjaśnieniu dlaczego??????????ale nie jestesmy w tym momencie biektywne bo jedna prawda jest lepsza od drugiej dla mnie nie ja zawsze trzyma sie faktów mimo ze murrey ma u wszystkch fanów prze...jebane to ja inaczej nie potrafie...nie bronie go ale nie usprawiedliwiam bo taka jestem dla mnie licza se tylk fakty mozecie se ze mn,a kłócc czy cos ale znacie mnie juz chyba na tyle zeby wiedziec ze oja pinia jest zawsze lekko..hmm spaczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×