Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

P.Y.T : tak,ale ta cala otoczka i okoliczności Jego śmierci są i będą koloryzowane.O tym mówiłam. Dobranoc . Do jutra :) Jeszcze "I'll be there"puszczę i zasnę jak dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dobranoc Abraja, własnie, dlaczego onibiora te narkotyki? nawet w polskim srołbiznesie, albo showbiznezie, niech bedzie acha, oczywiscie dodam znów i zawsze, ze uwazam, ze Michael był lekomanem, czyli bral narkotyki, by usmierzyc bol nie weim, tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biora bo ich stać,bo chca zapomniec,odpłynąc,bo maja za duz stresu ja tez uważam ze M był lekomanem bo napewn czuł notoryczny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
JUZ CZUJE ZMECZENIE, ABraja, u Ciebie jest chyba inna godzina, prawda? jest wczesniej? u mnie ejst po pierwszej jedenascie wiec ide spac dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womnainthemirror
Kobietki 🖐️ :) przeczytalam wszystko, co wyprodukowalyscie wczoraj... Moim zdaniem Murray to dealer, a nie lekarz... cyniczny materalista, ktory ma w glebokim powazaniu Hipokratesa i skoro juz Michael nie chcial moze pomocnej dloni, by wyjsc z nalogu, to ten pseudolekarz nie musial go w nim pograzac. wiec uwazam, ze jest winny. pewnie w calym szolbiz. wielu jest takich jak MJ, i wielu jest takich Murray`ow... :o ludzie pazerni na kase pomimo wszystko zawsze sie znajda i beda wykorzystywac uzaleznienie innych... ale jak mowie, to nie sa lekarze, tylko dealerzy. a przynajmniej takie jest moje zdanie. Co do BLack Orchid lub Obsession- ja nigdzie poza tym, co Smooth wkleila z jakiegos forum, nie spotkalam sie ze stwierdzeniem, ze MIke uzywal CK. W zwiazku z tym jestem bardziej sklonna isc za wersja La Toyi. Gdzies czytalam, ze niby BO to zapach niedostepny w Polsce, a w innym miejscu, ze za 30ml placi sie 300zl. wiec tak naprawde juz nic nie wiem. byc moze trzeba bedzie odwiedzic sklep internetowy i tam zaopatrzyc sie w ten zapach w ciemno:D chyba ze beda dysponowac jakimis probkami na sprzedaz... musze sie tym zainteresowac:) Smooth, moj tel. opanowal MJ, zarowno audio jak i video:D zakrawa to na niezla obsesje;) Moje Slonce widze, ze juz nie chce tego komentowac, aby nie powiedziec o slowo za duzo;) widzialam tutaj zdjecie, na ktorym MJ zaklada japonka dziewczynie- ktos pytal skad to... nie wiem czy padla odpowiedz? czy w ferworze porannego czytania cos mi jednak umknelo... jesli bede sie powielac, to sorki dla osoby, ktora odpowiedz udzielila wczesniej. To zdjecie z 45 urodzin MJ. Na scene przyszla do MJ fanka, ktora po drodze zgubila jednego klapka. I zdaje sie, ze siegal po tego japonka sam MJ, po czym wlasnie padl na kolana omalze:D i zalozyl na kopciuszkowa stope tego trepa, z tak wielka gracja, ze ochhhhh....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
woman hejka :) :) ja jz wczoraj zrobilam pelna analize tego swietowania 45 urodzin Michaela :) zajrzyj na str: 261 , godz: 19.24 jest moj post , musisz to zobaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
DZIEKI ZA KONTRAkt urodziny obejrzałam i sie poryczałam czy jest jeszcze osoba, ktor uwaza, ze Michael zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciskam kit w szczeliny
są takie osoby, dla których ta cała śmierć jest bardzo dziwna... a co tam PYT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
A nie- ja oczywiscie wiem, ze nie zyje.. ale mysle sobie, moze jakies fakty nieznane sa, moze cos.... a tu nic chciałoby sie cos niezwyklego uslyszeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
wlasnie przeczytalam ze Michal bedzie mial swoja gwiazde w Krakowie 29 sierpnia: http://muzyka.wp.pl/title,Michael-Jackson-bedzie-mial-gwiazde-pod-Wawelem,wid,378255,wiadomosc.html?ticaid=18997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciskam kit w szczeliny
Jak cos ciekawszego sie pojawia na zagranicznych forach,to zawsze tu wklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest smiesznee...MJ
Szef LAPD William Bratton zlozyl nagle rezygnacje na poczatku sierpnia-to fakt.znany z walki z korupcja.Osoba podpisujaca sie na forach jako Carol twierdzi,ze jest podwladna i ze zrobil to bo odkryl zbyt pozno,ze MJ zyje i ze wielu podwladnych w tym siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz jakas paranoja
na siłe chcecie wskrzesic zmarłego czy jak ? M.A.S.A.K.R.A. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
nie ma mnie jeden dzień a Wy już zdąrzyłyście namachać tyle stron :):) nie łapie tego ostatniego posta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrypana z rana
a tego to ja nie widziałam. podobno taki obraz miał w Neverlandzie... http://4.bp.blogspot.com/_rtOXMZlMTkg/Sdgka98K01I/AAAAAAAABz0/FDXo-wKrjio/s1600/lastsupper_michaeljackson.jpg http://www.newsoftheworld.co.uk/multimedia/archive/00049/18_07_2009_-_14_57_2_49519a.jpg a swoją drogą, w ET Tonight powiedzieli, że spocznie on koło obrazu czy witraża przedstawiającego Ostatnią Wieczerzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
nie..no Woman..zaszalalas z tym fotkami, goraco mi sie zrobilo :P a ja mam chyba dowod na to, ze pod goldenami byla bielizna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian 👄 ostra🖐️ uwielbiam I`ll be there i jeszcze bardziej klamry, pasy i cale to zelastwo, ktore MJ nosil na sobie:D ochhhh..... ;) :D no ale jezyczek tez niczego sobie itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×