Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Liberian... no wrzucilam to zdjecie do moich obrazow- powiekszylam:D pomyslalam jeszcze, ze to moze odznaczac sie zapchana do goldengaci ta gora od stroju... ale ten zarys jest zbyt regularny jak na zapchana bluzke czy cos... :o no ja bym obstawiala, ze to moga byc majty;) rozumiem LIberian, ze Ty tez sie sklaniasz ku temu?;) :D A ja dzis mam dzien Off the wall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
tez myslalam, ze moze to bluzka wepchnieta tak..ale za rowno mi to wyglada :) a ja dzis czytalam Moonwalka, dotarlam do polowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
oohh Woman..no widze,ze dzis ostro kosmacisz :P ale to fajnie :) Moonwalk-wersja pol. czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Ostra, bo moze on wcale nie taki shy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra mnie tez ucieklo... :o pisalam, ze Naomi mowila sweet and shy... i ucieklo shy:o 😠 Liberian:D no ostatnio bylam jakby nie soba:D taka jestem, musicie mnie zniesc:D albo nie wchodzic na linki dzisiaj:D Pytam o wersje, bo ja teraz czytam oryginal. Tak wole... czytam dokladnie to, co Mike pisal :) (daaaaaawno temu czytalam tlum.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woma ta fotke w czarnej koszuli ogladalam wczoraj, nie jest zla ale ja go wle jak jest niegrzeczny :P a tu: http://www.youtube.com/watch?v=RBK--fIqszo w 0:28 czy on trzyma sie za spodnie czy za cos wiecej..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community.... bylam na stronie, ktora podalas - cena mnie nie zachecila:D zwlaszcza, ze tam wanilie zapodali... :o a ja jej nienawidze w sumie.... ;) Smooth -gdzie jestes? :) Dziewczynki dolaczacie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
fiuu.. ja tez sadze ze chwyt zawiera COS wiecej niz gacie.. a te czarne spodnie tez ma swietne-jak zreszta wspominalam wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×