Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość liberian-girl
Woman mnie sie podobaja te swiecace gatki, biala koszula juz mniej Wciskam kit...- to jest jakas paranoja z tym pogrzebem..jesli MJ widzi to z gory to napewno go to nie cieszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
tak, to ten zestaw urodzinowy :) Oj Woman inspirujesz mnie dzis tym fotami do pracy nad pozyciem malzenskim - jak moj wroci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
hmm a ja mysle,ze za nieobecnosc powino byc usprawiedliwienie w postaci fajego linka do fotki lub na YT oczywiscie MJego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ja tak sie zastanawiam po przeczytaniu polowy Moonwlaka..W wywiadach Mj czesto mowil o tym, ze go ojciec zle traktowal,bil,upokarzal itd.. a w tej ksiazce ledwo wspomnial o tym..Co go wiec sklonilo by o tym dopiero pozniej mowic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd.php?idfot=42412&u=michael+jackson hipnotyzuje:) Liberian, no nie wiem... ale tez jaki sens mialoby rozpisywanie sie na temat jak ojciec go bil, czym i kiedy i za co? :o ta ksiazka w duzej mierze jednak skupia sie na takich zawodowych sprawach; dopiero gdzies tam pod koniec MJ chce jakby przyblizyc nam siebie samego... a w ogole to kiedy MJ po raz pierwwszy publicznie zaczal mowic o ojcu? Bo przeciez w 1993 padlo to pytanie u Oprahy, ale wszystko wskazuje na to, ze ona juz to info miala wczesniej skads...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
http://www.michaeljackson.com/ca/photos/history-world-tour-1 yeah.. w sumie to chyba masz racje co do tego rozpisywania sie nt bicia.. z tego co sobie przypominam to od zawsze wiem, ze go ojciec bil itd wioec musial to juz dawno temu ujawnic a ta fotka - moza tak do rana patrzec w te oczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
czy one chce go rozebrac na tej fotce ? :) a on... "ta" mina ,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian wydaje mi sie, ze MIke mowi, ze pytal czy moze skorzystac z toalety... wiec mu pozwolili... to bylo miejsce gdzie smierdzialo akrutnie... i chyba generalnie cale sciany i podloga byla brudne :o i przez jakies okno (?!) ci straznicy mieli Mike` a pytac czy wystarczajaco dobrze tam pachnie dla niego- na co on odp., ze ok, ze jest w porzadku. i trzymali go tam celowo ok 45 min. :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
o matko :( okropne.. Wiesz Woman ja tm nie twierdze, ze on byl aniolem bez wad, byl czlowiekiem i jak kazdy mial wady i zalety..Ale nie da sie ukryc ilu ludziom pomogl, ile dobrego uczynil.. i tak za to zaplacil..to jest okrutna prawda. Czy nie ma sprawiedliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Liberian...na Ziemi nie ma czesto sprawiedliwosci... choc "Bog nie rychliwy, ale sprawiedliwy"... oby..... :( :o widac, ze Mike jest wykonczony w tym wywiadzie:( serce sie kraje kiedy czlowiek patrzy na to :( :( Liberian, ja musze isc, niestety... :o Dzieki za wspolny wieczor:) i do jutra, mam nadzieje:) 🌻 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no trzymaj sie i dzieki za to tlumaczonko, bo nie bylam pewna czy to dobrze rozumiem.. mam nadzieje do jutra..i ,ze nasze kolezanki MJowki dolacza!:P kolorowych snow wszystkim, ja tez uciekam juz,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Michałowa
obejrzałam to sobie. biedny ten Michael:O ale gdy usłyszałam to "of couuurse, of couurse" to od razu ciepło mi się na sercu zrobiło. lubię gdy to mówi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×