Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Jakby sie czuł po wylaniu????? Hm...a jak sie czuje po śmierci pacjenta? Dla mie to niedorzeczne argumenty.... To nie był, biedny, bezrobotny, niewykształcony lekarz , bez perspektyw na przyszłość... Nie groził mu zasiłek... Ale ... podobno miał długi.... Wracamy do początku = Żądza pieniądza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smooth gdyby murray zabł np...Tigera Woodsa czy byłabys tak samo oburzona jak po tym ze dowiedziałas sie ze zabił MICHAELA JACKSONA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murray czy zostanie oskarżony i skazany czy tez nie na zawsze pozostanie dla wielu osób tym który doprowadził do smierci MJ lub nawet go zabił . W sferze zawodowej jest juz przegrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprwde wszystko rozumiem kocham Michaela jacksona za wszystko,za to ze był jest i będzie i nie pozwole sobie zarzucic ze zwariowałam bo ne mysle jak inni .Michael tez nie myslał jak inni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja... trzeba przyznać,że były jakieś powody, które Murraya zmusiły do takigo postępowania... ja nie twierdzę,że On chciał Mika zabić, że to był a premedytacja... ale tez nie róbcie też z niego biednego misia cogo osa użądliła jak po miód sięgał... Moge to pzryznać- miał gość pecha...ale podejmując sie takiego działania, musiał si liczyc z odpowiedzialnością...i powinien mieć wyobraźnie! A jesli to prawda ,że podał Mikowi ten lek i... go zostawił...co gorsza sam położył sie spać!...Jeśli to okaże sie prawdą, to... chyba i odpowiedzialność i wyobraźnia go opusciły:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nie, tutaj o stacie reputacji nie ma mowy byli lekarze, kotrzy mówili- nie i zyja np dr chopra przeciez murray mógl u niego pracowac, ale nie musiał... poprostu pewnie nie pomyslał, ze to na niego trafi czyli, ze Michael nie wytrzyma... z jendej strony, to mi go nawet szkoda... wiecie, to tak jak ludzie, ktorzy pracuja na czarno- niezgodne z prawem, ale jednak jak wielu ludzi ma to gdzies on podawał mu te swinstwa, tak jak podawali mu je od kilkunastu lat... wg prawa jest winny natomisat, moralnie pewnie tez poprostu jesli on ma siedziec (w co nie do konca wierze) to chciałabym, ze siedzieli wszyscy, ktorzy Mihcaelowi przepisywali te leki inna sprawa, czy mozna winic Mihcaela, ze do takich sposobików sie uciekal, zeby to brac uwierzcie mi, Michael wyciagnalby to spod ziemi to jak bogate dziecko- chce te zabawke, ma pieniadze i ono dopnie swego Michael potrafil stany przemierzyc, by znalexc lekarza, ktory mu przepisze... ale z mama doszłysmy do wniosku, ze Michael nie byl lekarzem (znaczy do tego nie trzeba było dochodzic) i on sobie mógł gadac, co chcia ale lekarz nie mial prawa mu przepisywac pewnych srodkow teraz murray beknie...za nich wszystkich ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; tak, murray ponoc leczył, "leczyl" browna, a Michael wszystko to, co brown, lekarz tez poza tym Michael znał murraya wczesniej- jeszcze z las vegas, tam tez był jego lekarzem, czy czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć MJ-ki. Boże,tyle do przeczytania.Właśnie skończyłam. Mi się wydaje,że Murray musi coś wiedzieć.Problem w tym,że albo sam zmyśli,ukoloryzuje,dla potrzeb "wybielenia" siebie,albo,wręcz przeciwnie będzie podsycał nastroje.Nie wydajaje mi się,żeby same media to robiły,ale ludzie,mający związek z Michaelem,sami są żądni sensacji. Przykre,bo naprawdę nie wiadomo,kto był prawdziwym przyjacielem MJ,a kto wręcz przeciwnie. Ja naprawdę z niechęcią czytam doniesienia o tej sprawie.Jak już,to tylko te na Onecie lub CNN.Robi się z tego jeden wielki cyrk.Jednak co się dziwić,Michael był,jest,ikoną muzyki,talentem,muzyką samą w sobie,więc ten fakt to istna "pożywka" dla sępów.Ludzie dla kasy wszystko zrobią.Przeraża mnie to. Smooth: maila napisałam ;) Aha,nie wiem czy było.Wedlug mnie rewelacja!!! Świetnie zrobione. http://www.youtube.com/watch?v=40S1shLiK30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja gdyby Murray zabił kogos z twojej rodziny, kogoś kto jest ci barzdo bliski... broniłabyś obiektywizmu w tej sprawie tak samo jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ABRAJA, GDYBY odmówił Michaelowi, to Michael by go nie zatrudnil, wiec nie ma mowy o wylaniu poza tym lepszy wylany, niz za kratami dalej- wcale murray nie ejst skonczony zawodowo jesli nie wsadza go- to nie martwcie sie swoich pacjentów ma poza tym, nie myslcie, ze nagle cale hollywood przestało brac demerol, czy inne demerol, czy propofol nie zostały wymyslone dla Michaela, i Michael nie był jedeynym lewym pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dobrze ze to co pszesz jest niewykonalne bo nie ma takej mozliwości ale skoro chcesz to odpowiem ci nie nie broniłabym i jestem pewna ze jestes usatysfakcjonowana moja odpowiedzia a spodziewalas sie ze napisze ze tak b chciałbym zrobc ci na przekr...prawda jest taka ze wiemy tylko to co on(9mass media)nam powiedza i to co chca zebysmy wiedzieli...jesli jutro cnn podałby ze Michael Jackson wstał z grobu to co?Nie uwierzyłabyś?Ja bym uwierzyła bo t moja jak na razie najbardziej wirygodne zródło I prosze cie nie mieszajmy w t naszych rodzin bo zaraz przypominaja mi se porwnania MJ do JPII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
A I JESZCZE, murray przyznał, ze polazł spac, czy srac w kazdym razie zostawił Mika, bo "zawsze tak robil" a Michael nazywal swoimi przyjacółmi tych, ktorzy mu wystawiali te recepty- buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
NIE KRZYCZE, MAM PROBLEM Z DUZYMI LITERAMI, JUZ PISAłam bo mam nika z wielkich liter i kiedy zaczynam cos pisac, to sie pisze tez z wielkich juz mnei to meczy, nie chce mi sie pisac od nowa i chyba sobie zmienie nika na pilajti haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie Murray to byłby to inny lekarz i mysle ze skonczylo by sie podobnie :( . Czas pokaze jak to sie wszystko skończy i kto za to odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja... mnie nie chodzi o rację! Nie mam na nia patentu, ale Twoje argumenty do mnie nie przemawiają, ok? Po prostu mamy inne zdanie...i juz. Każda z nas ma do tego prawo... A co do mojego pytania...Sama zaczęłaś... To pytanie kto dla mnie wazniejszy Tiger Woods czy Michel było z tych "poniżej pasa", wiesz? Dlatego odpowidając na nie podobnym pytaniem chciałam Ci uswiadomić co robisz i jakim tokiem myslenia idziesz... A to zdanie: "I prosze cie nie mieszajmy w t naszych rodzin bo zaraz przypominaja mi se porwnania MJ do JPII" jest całkiem spod czapki ... :-D... No sorry! Ja nie skazałam Murraya,nie wydałam na niego zadnego wyroku! Ja tylko uważam, że powinien odpowiedzieć za łamanie prawa, tzn za podawanie w niedozwolony sposób, nielegalnego leku swojemu pacjentowi. I ,że powinien mieć sprawiedliwy proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam ze pwinien miec sprawiedliwy proces tylko nie przemawaja do mnie argumenty ze murray go zabił...po co miałby zabijac swoje jakze dobrtliwe zródł o utrzymania? Dla mnie to se nie trzyma kupy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth: ok :) Jak da radę i będziesz miała czas,to poproszę.Mnie tak rozwala od środka ta piosenka,że same mi łzy lecą. Dziewczyny,każda z Was ma inne zdanie,ale się za włosy nie łapcie czasem,bo gdzie ja o tej porze ring z kisielem znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie użyłam sformułowania "Murray zabił" chyba ani razu w tej rozmowie... Nie wydałam wyroku-podkreslam! To Ty abraja zadałaś takie pytanie o Tigera Woodsa... Co by było gdyby Murray zabił ...itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisielu nie bedzie bo chyba jakby nie patrzec jestesmy po tej samej stronie i mam nadzieje ze róznice zdan nas nie poróznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja: Teraz to się nic kupy nie trzyma i długo jeszcze nie będzie,bo prawda będzie taka,jaką stworzą (media,rodzina,"przyjaciele" i Ci prawdziwi),dlatego ja mam do tego podejście całkiem inne:nie mieszam sobie w głowie plotami,bo tylko mi ciśnienie podnoszą,a ja się denerwować nie mogę. Wiadomo jednak,że interesuje mnie,co się stało,tak naprawdę,ale po chwili dochodzi do mnie,że prawdy nie poznamy.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak bardzo czujesz sie dotknięta tym Woodsem t bardzo mi przykro ja tylko tak w kontekscie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
NO ALE TO, ZE mIHCael nie zyje to nie ejst plota i to, ze mial podany propofol tez nie i ze podał mu murray poza tym mowa jest nie o morderstwie, tylko o nieumyslnym zabojstwie to zupelnie co innego nie chcial usmiercic bo wolalby posadke i kase ale swoja głupota i tym, ze nie chcial byc rowniez zwolniony łamał zasady, rowniez te zdrowego rozsadku i usmiercił pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Smooth 🌼 spij dobrze PS dzwonki posłałam koleżankom,które też są MJ-kami od lat.Z góry dzięki :) Ja też lecę spać. Dobranoc dziewczyny 🖐️ PS ciekawe dlaczego,żadnego pana tu nie mamy.Michael przeciez miał i ma wielu fanów mężczyzn. Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
DODAM TYLKO, ZE LAKARZ PRESLEYA WYWINAL SIE W TEN SPOSOB, ZE TWIERDZIŁ, ZE TA (oblrzymia dawka) probował odzwyczajac pacjenta od narkotyku ten pewnie bedzie trzymal sie tego samego coz, tak, czy siak, zycia to nie zwroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem tylk dlaczego wszystke sławy umieraja w taki głupi spsób ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×