Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość witam.
Czesc, topik o dziewczynie twierdzacej ze ma dziecko z MJ przestalam wczoraj czytac po 2. Dzis juz go nie ma, nie wiecie co ona tam jeszcze pisala? Wierzycie jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaa
Ja nie wierze,nudzisie małolacie na wakacjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ma ciąg
po 8 rano jeszcze zdążyłam przeczytać całość. w nocy mnie tu nie było:P nie wierzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a co, jakas Polka twierdzi, ze miała z nim dziecko? jesli tak, to nie ma co nawet mowic o tym... a widziałayscie te matke omera???? korcze, nie weirze, zeby ktokolwiek z otoczenia Michaela mogł z nia spac, a co dopiero on tez wczoraj ogladałam just good friends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qla łognia
tak, że niby spłodzili je w 84r w jakimś hotelu po koncercie. dostała się tam dzięki znajomościom, poprosiła o autograf a potem gdy on odszedł poszła za nim i skończyli w pokoju:P on jej zapłacił żeby nikomu nic nie mówiła o tym fakcie. o dziecku niby nie wiedział. ona mieszka w USA z tą córką. a i pisała,że on był mistrzem manipulacji, że nie był wcale taki nieśmiały i w ogóle, ale ze to dobry człowiek:P komuś się nudzi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, to jednym slowem Mike dobry byl bo podobno Omara tez splodzil w 84 hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie zajmuje prowokacjami i nie dyskutuje o pisaninie dziwewczyny która sie dobrze bawi na kafe. Jest taka dziewczyna która wymyśla bardzo interesujące, wciągające historie życiowe i dyskusje na topiku są bardzo zaangażowane. Lepiej mogłaby książki pisać , przynajmniej dobrze by zarobiła. :-) PYT --daj linka do matki Omera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hudius, obejrzałam dopiero pierwszy do polowy ale orientuje sie, ze autor zmontował rowne materialy tak, by wykazac, ze MJ zostal zamordowany nie weim o co chodzi we wszystkich filmikach, ale zobaczylam fragment pierwszego i przypomniały mi sie te przemówienia i wystapienia Michaela, gdzie przemawail, jako czarny artysta, wykazujacy, ze w Ameryce jest spisek przeciwko czarnym mówil min, ze caly sukces Elvisa był oparty na czarnych twórcach, ktorych nazwisk sie nie zna, ze jesli jakis czarny cos stworzy to te dziela przypisuje sie bialym mówi, ze kiedy on pobił rekordy Presleya, Baetlesów, to nagle został okrzykniety dziwakiem, homosexualista, wybialajacym sie, a w koncu molestujacym dzieci, po to, by go zniszczyc wspominal tez o systemie, jaki rzadzi biznesem i nie tylko w stanach, o zmwoie, powiedzial tez, ze za to, co on mówi, ludzie zabijaja.... (Martina Luthera przeciez zabili za to, co mówił...) tyle mniej wiecej w tym pierwszym filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
p.s. i wląsnei na takich przemówieniach widze normalnego, msylacego i ineteligentnego człowieka inaczej, niz na tym symaptycznym filmiku, gdzie Michael latajacy po neverlandzie z tymi lokami przpominał mi jakiegos tarzana, wychowanego z dala od ludzi, jakiegos dzikusa ktory dopiero zaznajamia sie z rasa ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
hudius, widzialam tylko pare sekund pierwszej czesci, niestety nie mam teraz czasu i mozliwosci obejrzenia tego filmiku, ale jak poczytasz o iluminatach to bedziesz wiedziala o co chodzi, autor zapewne zaklada ze morderstwo bylo spiskiem itd. Obejrze film pozniej to postaram sie go strescic, chyba ze ktos inny ma wiecej czasu. Kurcze, nieza sprawa z ta dziewczyna. Swoja droga, nawet gdyby cos takiego mialo miejsce to po co panna zwierzalaby sie z tego na kafe? Poza tym Michael jak mieszkal w hotelu to nie mial jednego pokoju, tylko np. cale pietro, i watpie by jakas fanka przeszla przez ochrone. Bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
kurcze, faktycznie, jakie to przykre, słucham sobie dalej Michaela ktory mówi, ze po tej ziemi chodzilo wielu znakomitych artysów, ktorzy byli mistrzami swojego rzemiosla, jak Jakicie Wilson, Gene kELLY, fRED, Astaire, James Brown ale ich zycie było pod koniec tragiczne, bo rózne kompanie, czy wytwornie oszukiwały ich, wykorzystywały, prowadzac do tragicznego konca Michael powiedział tez ze oni z sony mysleli, ze on skupia sie tylko na tancu i speiwaniu, i tak byo, ale on tez myslal o biznesie- opuszcza sony- bedac w posoadaniu polowy sony ............................................... to mocne stwierdzenie- chodziło mu o ten katalog beatlesów własnie wczesniej czytałam, ze on sie bal, ze go zabija z powidu tego katalogu sony i tak odzykala połowe tego co mial Michael całekiem niedawno dzieki temu Michael mogl spłacic troche i zatrzymac niejako neverland ktos pytał o neverland- jego jakis tam niby przyjaceil namówił innego faceta z kasa, zeby przejal dlugi mIhcaela, jesli chodzi o neverland- czyli poowa udziaow nalezala wciaz do Michalea, o polowa do firmy tego pana, ktory przejał jego dlugi (na tyle, na ile ja to rozumiem, bo w kwiestiach finansowych jestem ciemna) i tez doczytałam sie, ze własciwie to sytuacja Michaela była bardzo tragiczna, jesli chodzi o finanse- własciwie juz w 2008 sony mogła przejac druga połowe jego katalogu, na tyle Michaela byl zalezny od niej, ale nie zrobila tego, zamiast tego pokrywala pewne jego wydatki nie zrobiła tego tylko z jednego powodu- obawiała sie bojkotu fanów ze beda bojkotowac innyc artysów tej wytworni i poniesie ona wielkie straty w zwiazku z tym... pewnie mieli slusznosc, ze sie twego obawiali, gdyz jak jzu pisalam kiedy po pierwszych oskarzeniach pepsi sie wycofała ze sponsoringu na drugi dzien jej akcje na gieldzie spadły o 20 procent (fani przestali pic pepsi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten bój o pieniądze jest straszny za talentem Michaela szły tony pieniędzy walka na śmierć i życie przykre że ten świat taki jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
kurcze, to sie robi coraz bardziej przerazajace, bo pewnie czlowiek twierdzi, ze Henrix, mimo, ze uwaza sie ze zmarl na skutek przedawkowania, to jednak był zamordowany, i ten człowiek wyajsnia, dlaczego tak sadzi Henrix, tez jak sie okazuje byl insomniakiem- zainteresowało mnie to faktycznie trzeba poczytac dziewczyny----- gdyby Michael chcial sypiac z kobietami, to miałby najpiekniejsze kobiety an swiecie, a nie jakas lachudre z chodnika wczoraj czytałam rowniez wspomnienia brooke sheilds która powiedziała, ze ona i mihcael byli tylko przyjaciółmi, nic zwiazanego z sexem ze on stawał sie dla niej asexualny wraz z kolejnymi operacjami ze prosił ja o reke, chociaz nigdy nie wprost, nie było słow- will you marry me powiedzial jej- zaadoptujmy dzieci, wiem ze twoje serce czuje tak, jak moje mial na mysli dziec rumunskie ona na to, ze zawsze bedzie dla niego, ale chce iec rodzine, meza, dzieci, swoje..... moim zdaniem ona wie jeszcze weicej, tylko nie mówi ................ generalnie nie ma mowy, zeby Michael tworzył jakies dzieci z fankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudius
dzięki wam. zainteresowały mnie te filmy pod wpływem komentarza na mjpt. "Witam. Jestem nowa na forum. Tzn. czytałam ale nie pisałam. Predstawię się niebawem. Powiem tylko, że naprawdę jestem fanką MJ od wielu lat (z różnym natężeniem) i bardzo mi przykro, że On odszedł. Przeżywam to bardzo....Daltego tez pisze do Was, bo nie mam z kim pogadać. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że MJ został zamordowany. Teorii może być wiele i oczywiście niczego nie możemy być pewni, ani tez nikogo nie możemy oskarżać -jak napisali przedmówcy-, bo zamienimy się w brukowe hieny. Jednak pewne sygnały nie dają mi spokoju. Na początku napiszę, że myślałam o tym długo, czytałam kilka źródeł i to zaczęło układać się jak puzzle, ale czy to ma sens, to oczywiście pytanie na które chyba nikt z nas nie zna odpowiedzi. Od początku. MJ zawsze mówił, że wszystko co chce nam (światu) powiedzieć jest w jego piosenkach. Do tej teorii potrzebne są piosenki takie jak: (tłumaczenie tekstów z niniejszego forum) 2Bad– fragment: ( …”Całe piekło w Hollywood Mówisz że staje się dobrem Powoli z zakurzonej dziury wychodzą Opowieści o których ktoś mówił…”) Xscape – (…”Gdziekolwiek się obrócę, bez względu gdzie się nie spojrzę Systemy kontrolują To wszystko prowadzone jest jak w książce Muszę uciec, abym mógł Oczyścić swoje myśli Ucieczka jest tym czego potrzebuję Z dala od elektrycznych oczu…”) oraz w sumie w całości teksty piosenek: Leave Me Alone, Privacy, Scream, Stranger In Moscow, They Don’t Care About As (za którą miał nieprzyjemności), Why You Wanna Trip On Me. Z tych tekstów wynika, że MJ ma dość pomówień, kłamstw, kontroli, niesprawiedliwości, itd. Wiedział, że media sprzedają tylko złe wiadomości, bo na dobrych nie zarobią. Z jego licznych wypowiedzi i innych piosenek wynika, że najważniejsze to miłość do drugiego człowieka, przyrody, uśmiech, radość życia. Mówił też, że stara się naśladować Boga. Wiele Jego czynów o tym świadczy (działalność charytatywna, sposób bycia, /to wszyscy wiemy jak wiele tego było/). Na pożegnanie na spotkaniu z fanami w różnych okolicznościach mówił: „Niech Bóg was błogosławi”. W swoich poglądach był zawsze wierny i prawdziwy. Powtarzał, że „ma grubą skórę” i „się nie ugnie” (nie wiem jakie źródło, ale gdzieś to czytałam). W jednym z wywiadów m.in. zapytany o swoją karierę i sprzedaż swoich albumów odpowiada, że tylko Ameryka widzi Jego klęskę (choć na całym świecie są jego albumy), bo jest to jedna wielka KONSPIRACJA. Powiedział mniej więcej: „Nie mogę powiedzieć za dużo, bo gdy to zrobię będę skończony/ będzie po mnie” Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=wQwY4ll1Kfc&feature=related Co miał na myśli??? I teraz teoria konspiracji: Ażeby to zrozumieć trzeba najpierw obejrzeć ten film: Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=nvRI1VnQAEc&feature=related Czyli Illuminati Killed Michael Jackson Part 1, 2, 3, 4 Znalazłam tez coś takiego: http://zbawienie.com/tabela.htm Głównym i najważniejszym instrumentem kontroli ideologicznej społeczeństwa są media. Najskuteczniejszy środek masowego przekazu to telewizja. W ślad idzie przemysł kinematograficzny, radio, przemysł muzyczny oraz prasa i wydawnictwa księgarskie. Nie wiem co o tym myśleć, bo idąc tym tropem do tej samych przyczyn śmierci zaliczają 2Paca (swoją drogą on był związany z córką Quincy Jonesa), a także Jimiego Hendrixa…. W filmikach króluje J-Z, (w innych filmach Beyonce, Rihanna, a także Kanye West) – tak bardzo modni teraz…. Co do Kanye West – gdzieś czytałam, że chce on współpracować z MJ, ktoś coś wie więcej na ten temat? Z Janet Jackson współpracował. Natomiast wiem, że piosenki MJ namiętnie remiksuje. MJ był ogólnie „niewygodny dla „systemu”. Przekazywał humanistyczną energię i nigdy się nie poddawał. Wszelkie oskarżenia o molestowanie przedstawione przez media były jednym wielkim kłamstwem podawanym nam jak papka w sposób byśmy myśleli, że jest winny. Chcieli, żebyśmy w to uwierzyli. Żebyśmy wierzyli w jego dziwactwa i operacje, odwracając naszą uwagę od tego, co naprawdę ważne. Choć wiadomo, że na szczęście nie wszyscy dali się omamić. Czyli media spełniały i spełniają nadal swą ogłupiającą rolę. Sterują umysłami. MJ mówił, żeby uwolnić umysły i poczuć wolność… Ogólnie na pewno trzeba to jakoś przemyśleć, bo może być w tym trop. Nie twierdzę natomiast, że jest to jedyna i słuszna teoria, bo o takiej nie wiemy, przynajmniej jeszcze nie teraz. Jestem ciekawa co o tym sądzicie? Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam tym długim wywodem, ale naprawdę jakoś tym przesiąknełam i potrzebuję waszego spojrzenia i waszych trzeźwych sądów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Jak myslicie naprawde ktos zabił michaela ? Ja jestem tego prawie pewna , ludzie zabijaja dla kilku złotych a co dopiero jesli chodzi o takie ogromne pieniadze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jesli chodzi o ta cała brook ,to nie przkonuje mnie ta kobieta, jakos jej nie lubie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
P.Y.T. i moze byc w tym sporo prawdy, ze pewni ludzie mu zle zyczyli. Czarni artysci zawsze mieli pod gorke, nigdy nie byli doceniani za talent. Z drugiej strony jesli spojrzysz co sie dzieje na naszym rodzimym poletku, to tutaj jest tak samo. Calkiem niedawno mowilo o tym mnostwo muzykow, Kasia Klich, Markowska jedna z siostr z Sistars itd, ze media odmawiaja grania ich kawalkow, bo wg. nich polski sluchacz/widz ma inne gusta muzyczne (czyt. umcy umcy i inne dziadostwo), a prosta, zywa muzyka zacheca do robienia zakupow i latwo sie jej slucha. Co do spiskow, to jak sie zacznie studiowac teorie spiskowe i iluminacje to mozna zwariowac, bo stwierdza sie ze rzad chce nas wykonczyc, zatruc fluorkami obecnymi w wodzie i slodzikami oraz wykonczyc narastajacymi dlugami w stosunku do bankow. To strasznie przygnebiajace. Wg. ludzi w to wierzacych, w 2012 ma byc koniec swiata (roznie rozumiany), po ktorym nastapi nowy porzadek swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mam już słów
Dziś poczytałam sobie Wasz topik i mam jedno pytanie ??? ... ile Wy macie lat ? :o Jesteście tak infantylne, że głowa boli ... Piszecie jak smarkate małolaty zakochane w kimś sławnym ... Piszecie, że ludzie nie dają MJ spokoju po śmierci a same produkujecie kilkanaście stron dziennie kopiując te wszystkie plotki i domysły ! Nie wiem czemu Waszym zdaniem Michael nie mógł miec przygód z fankami ? Każdy sławny facet ma takie fanki i "korzysta" z ich obecności więc czemu nie MJ który był zdrowym mężczyzną ? To właśnie takie osoby jak Wy nakręcają ten wir spekulacji :o PS. Dla wyjaśnienia jestem fanką Michaela od 1989 roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Nie mam juz slow - nie chodzi o to ze twierdzimy ze Michael byl swiety i nie mogl miec przygodnego seksu. "Czlowiekiem jestem i nic co ludzkie obce mi nie jest". Wkurzajace jest to ze jakies malolaty robia na kafe prowokacje ze rzekomo spaly z nim i wychowuja jego dzieci. To jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mam już słów
Skoro tak Go "kochacie" to dajcie Mu w końcu spokój ... posłuchajcie sobie Jego muzyki i nie rozliczajcie Go z Jego własnego życia ! Gdybyście były Jego prawdziwymi fankami to pisałybyście na tym topiku o Jego twórczości i osobowości a nie kopiowały co chwilę nowych bzdur ... a te głupoty prasa pisze właśnie dla takich jak Wy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terie spiskowe były zawsze jeszcze jak nas na świecie nie było w latach 60-siątych też miał być koniec świata, niektórzy oddali swoje dobra materialne i czekali na koniec a śmierć merlin monroe też jest owiana teoriami została podobno uśmiercona tak samo jak John Kennedy--miało to związek są setki niewyjaśnionych historii --również John Lennon --podobno też organizacja światowa go uśmierciła bo głośno mówił o swoich poglądach i śpiewał gdzie odniesienie było do polityki teorie spiskowe to długi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mam już słów
Rademeness ... a czy jesteś na 100% pewna że to była prowokacja ? Ogólnie to nie chodzi mi o to aby Was krytykowac, bo osobiście cieszę się , że są ludzie, którzy potrafią mówic ciepło o MJ ... ale nie wiem czemu ma służyc Wasz topik ? Cały czas tylko wklejacie linki z odnośnikami do tych samych bzdur, które piszą w prasie czy internecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mam już słów
Aliksandra ma rację .... nawet za 10 lat nadal będą krążyły plotki na temat smierci Michaela i co chwile ludzie będą wymiślac nowe sensacje ... ale tu nie chodzi o to aby roztrząsac to wszystko tylko aby wspominac MJ za to co zrobił dla świata ... bo i tak każdy będzie miał swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mam już słów
Też kocham MJ i Jego muzykę ... ale prawda jest taka, że On nie żyje i staram się nie roztrząsac dlaczego, bo to już nie ma znaczenia. Chcę uczcic Jego pamięc poprzez słuchanie Jego muzyki ... A może jest jednak ten drugi lepszy świat? ... może kiedyś same się Go zapytacie jak to było ? :) ... Bo ja właśnie w to wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że tu ekscytujemy sie plotkami o Michaelu ale takie są kobiety wiadomo że każda z nas uwielbia jego twórczość i słuchamy go codziennie to takie pogaduszki przy kawie nie przejmowałabym się piszą dziewczyny o uczuciach, co się w nim podoba plotki na jego temat pośmiertny nie zajmuje 100% topiku a jeśli chodzi o teorie spiskowe to pierwszy raz ten wątek omawiamy i może zapoznamy się z hipotezami wygłaszanymi przez różnych specjalistów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×