Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Rademeness
Wynika z niego m. in. ze Hitler tak naprawde byl tylko trybikiem w rekach elit i innych stowarzyszen Ale tak jak wspominalam, tych teorii nie nalezy brac zbytnio do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Nie mam juz slow - pewnosci ze to prowokacja nie mozna miec na 100%, ale tak na zdrowy rozsadek, to jak laska po jednej nocy, nie znajac czlowieka z ktorym sie przespala, moze stwierdzic ze byl manipulatorem? Przeciez sama stwierdzila ze to byl incydent. Poza tym, vipy zajmuja krolewskie apartamenty w hotelach, i nie wierze ze ona tak sobie przechodzila korytarzem, a on tak wlasnie wchodzil do siebie. Przeciez wokol niego krecila sie jeszcze cala masa ludzi dla niego pracujacych i on prawie nigdy nie byl sam w publicznych miejscach. jej wyznanie bylo bardzo malo wiarygodne. Rownie dobrze to ja moglabym zmyslic historie ze bylam jedna z jego licznych tancerek i tym oto sposobem wyladowalam u niego w lozku lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siarka z garnka
"W jednym z wywiadów m.in. zapytany o swoją karierę i sprzedaż swoich albumów odpowiada, że tylko Ameryka widzi Jego klęskę (choć na całym świecie są jego albumy), bo jest to jedna wielka KONSPIRACJA. Powiedział mniej więcej: „Nie mogę powiedzieć za dużo, bo gdy to zrobię będę skończony/ będzie po mnie” Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=wQwY4ll1Kfc&f eature=related Co miał na myśli???" yyy... on tam tak powiedział? ie znam za bardzo angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam juz słów Nie widze nic złego w tym ze dzielimy sie swoimi odczuciami. Ja na przykład nie mam zbyt wielu osob z którymi moge sobie porozmawiac o MJ , opowiedziec co mi sie w nim i w jego muzyce podoba i z drugiej strony poczytac co inni myśla . Nikt tu nie wymysla jakis plotek ,czasem trafi sie jakis link z pudla ale poza tym jest peeeeełno linków do jego koncertow ,zdjeć itd. Ja uważam ze topik jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Zgadzam sie z Feretynka, gdyby nie to forum to wiele osob nie mialoby sie z kim podzielic swoimi odczuciami bo kazdy boi sie osmieszenia ze strony swoich przyjaciol czy rodziny. Wg. niektorych niedopuszczalnym jest by dorosla osoba zajmowala sie takimi rzeczami. Biedni sa ci ludzie bez zainteresowan... Wchodze na to forum w kazdej wolnej chwili, straszny zjadacz czasu, tym bardziej ze wlasnie pisze prace magisterska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Witam Panie:) takie mi pytanie wpadło do głowy...czy Michael utrzymywał kontakty z tym chłopczykiem co grał w Kevin sam w domu( zapomniałam nazwiska:D) czy ich kontakt się urwał? Ja jutro wyjeżdzam z chłopem na wakacje więc nie wiem jak ja nadrobie zaległosci z tygodnia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Rademeness ja tez jestem tu za czesto, heeh tak pieknie na dworzu poczytam i obejrze to, o czym pisałyuscie- czy;li o iluminatach i tym wszystkim miałam poczytac sobie o Ojcu Pio- a znów przyszlam tu ma racje ktos tutaj, kto powiedział, ze wzystko mozna wyjasnic teoriami spiskowymi i smierc Lennona i Hendrixa (nie wiem nawet czy d powinno byc w jego nazwisku, sory) itd ktos zarzuca, ze zamiast sluchac muzyki, zajmujemy sie plotkami ja słucham jego muzyki od ponad 20 lat przez pierwszych kilka lat codziennie po kilka godzin w sumie troszke za duzo, bo powinnam wiecej poczytac i porobic wiele równych rzeczy ale sa na tym swiecie osoby wybijajace sie ponad przecietnosc, takie jak Michael jest masa takich osob, sa to ludzie rozrywki, biznesu, sztuki, nauki itd i pozostała czesc ludzkosci che poznac ich osobowosc, równe aspekty ich osobowosci, ich zycia nie sadzisz, ze poprzez to równiez ludzkosc sie rozwija? ja szczegolnie zainteresowałam sie zyciem Michaela JAcksona, bo tak bardzo mnei zafascynował na poczatku widzialam tylko, ze lubi zwierzeta, dzieci, jest vagatarianinem, ze rysuje itp wiele przyjemnych rzeczy, mozna go było nasladowac skad moglam wiedziec, ze pojawia sie te wsyzstkie brudy? moze to egoistyczne, ale chciałabym wiedziec, jaki był czemu, mimo, ze wygladal tak fantastycznie, czemu wciaż sie kroił? czemu zaprzeczał, ze ma problem z silnymi lekami, czemu odciał sie od ludzi, ktorzy chcieli racjonalnie pomoc, czemu otoczył sie tymi, ktorzy przylozyli paluch do jego zagłady czemu sam był trybem nakrecajacym ta machine? skoro zadawał sobie ze wszystkiego sprawe, wiem to z jego wypiowiedzi, czemu w przypadku swojej osoby kierowal tak wydarzeniami, ktore doprowadzily do jego smierci? a w zasadzie to co w tym złego? ze interesujesz sie zyciem wieliich ludzi mozesz czegos sie nauczyc ktos wpsomniał hitlera byl taki zrobił tyle zła i teraz zostawic to tak? ja mysle, ze nalezy to analizowac Michael to dla mnie wyjatkowy człowiek, ktory dał wiele dobra innym, dał siebie poprzez sztuke, ale sam sobie wyrzadził wielka szkode nie on pierwszy nie ostatni, chcialabym poznac mechanizmy, ktore nim rzadzily jesli go lubilam przez cale zycie, to nie moge udawac, ze umarł a jesli umarł, chce wiedziec, dlaczego i dlaczego swiat go stracił wchodze tez na plotkarskie strony, jak aliksandra napisała, tam przy okazji sa fajne materialy mam zdjecia stamtad na pulpicie ................................. a czy ogladacie jego prywatne filmiki, na przykład z urodzin syna kurcze świetny był a jeszcze w odpowiedzi, czemu sie tak inetesuje jego zyciem prywatnym bo dla mnie był taki sympatyczny, taki inny taki przy tym idealistyczny, nie weim, juz jak go okreslic, ze w moim otoczeniu nikogo takiego nie spaotkałam wiec lubie popatrzec na niego nie tylko w jego teledyskach lubie jego osobowosc http://news.puggal.com/pia-bhatti-pictures/ tu sa te filmiki, choc poprostu na youtube mozna je znalexc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwadadwf
tak, ponoć został on nawet ojcem chrzestnym jednego z dzieci MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Nataliadg-- pewnie mozna sie tez do tych informacji dokopac, sama jestem ciekawa culkin- tam na na nazwisko ten pan:) wiem tylko, ze on stał murem za Michaelem w 93 roku oczywiscie ale potem, gdy go wciaz pytano o MiCHAELA, kojarzono z nim wiem, ze go to irytowało i raz nawet powiedział co s takiego, ze ma juz dosc tej sprawy z Jacksonem- nie pamietam jego słów, ale jakos tak ostro sie odcinal od tej sprawy chodzi tutaj o to, ze kojarzenie go z Michaelem nie najlepiej wplywało na jego kariere, a dokladniej domysły, ze mogł byc przez niego molestowany pojawił sie rowniez w 2005 na sprawie , sa zapisy jego mowy, generalnie powtórzył, ze Michael nigdy go nie molestował ale Michael przez ostatnie lata urywał kontakt z dawnymi znajomymi, jak ujawnia brooke- trudno było jej dotrzec do niego... nie miał jego nru telefonu kiedys jeszcze wychodzili do restauracji ciezko było przejsc przez tlum fanów i dziennikarzy ale wychodził potem i to sie skonczyo- ona wyszła za maz a Michael oddalał sie od realnego zycia coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
na plotach czyli tmzecie podaja ze wyniki autopsji w przyszłym tygodniu i najprawdopodobniej zabojstwo ma miejsce w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Dziękuje za odpowiedz PYT:) POwiem wam,ze zadnia piosenka MJ nie wywołuje u mnie AZ takich emocji jak Heal the world...ona jakoś specjalnie na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
acha, chciałam jeszcze cos napisac o tych plotkarskich portalach ktore zajmuja sie smieciowymi informacjami, czesto tak absurdalnymi, ze brak słow ale ja mysle, ze poprostu swiat nieuchroonie idzie w takim kierunku granice prywatnosci w ogromnym stopniu przekroczyły programy typu reality gdzie ludzie sami pozwalali na przygladanie sie swojemu codzinnemu zyciu tyczy sie to równiez gwiazd paparazzi coraz czesciej pisali o absurdach, jak chociazby o fruzurach, brudnych nogach, cellulicie i innych głupotach ale ja tez twierdze, ze takie poratale robia jedna rzecz dobra, mianowicie sprawiaja, ze gwiazdy, najczesciej pseudogwiazdy- mam na mysli polskie szczególnie musza wrocic na ziemie czesto pokazywana jest ich normalna strona zycia, czasem zenujaca strona zycia gwiazdy przestaly miec dawny blask bo widzimy, ze tak samo chlaja, sa wulgarne, rozwodza sie tp gwioazdy na pewno wolałyby, aby publicznosc widziala wykreowany przez nie wizerunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolątko99
nie wiecie czy można skądś ściągnąć grę Moonwalker?:P trafiam na linki, które już nie działają. co sądzicie o filmie o tym samym tytule? według mnie przyjemnie się to ogląda, mimo że fabuła nie poraża (delikatnie ówiąc) a Michael ma za zadanie głównie się uśmiechać a Katie co chwilę powtarza tylko "Michael"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omami mamutu
Michael Jackson is, indeed, an international favorite for all ages, an icredible force of incredible energy. In the art of music, he is a pacesetter for quality of production, in the vanguard for high standards of entertainment. What makes Michael more unique may be the fact that all of his accomplishments, his rewards, have not altered his sensitivity and concern for the welfare of others, or his intense caring and love for his family and friends, and especially all the children of the world over. He is filled with deep emotions that create an unearthly, special, innocent, childlike, wise man that is Michael Jackson. He is so giving of himself that, at times, he leaves very little to protect that beautiful inner core that is the essence of him. I think Michael appeals to the child in all of us. He has the quality of innocence that we would all like to obtain or have kept. I think Michael is like litmus paper. He is always trying to learn. He has one of sharpest with, he is intelligent, and he is cunning – that is a strange word to use about him, because it implies deviousness and he is one of the least devious people I have ever met in my life. Michael is highly intelligent, shrewd, intuitive, understanding, sympathetic, and generous to almost a fault of himself. He is honesty personified – painfully honest – and vulnerable to the point of pain. He is also very curious and wants to draw from people who have survived. People who have lasted. He is not really of this planet. If he is eccentric it’s because he is larger than life. What is a genius? What is a living legend? What is a megastar? Michael Jackson – that’s all. And just when you think you know him, he gives you more… There is no one that can come near him, no one can dance like that, write the lyrics, or cause the kind of excitement that he does. When I hear the name Michael Jackson, I think of brilliance, of dazzling stars, lasers and deep emotions. I think he is one of the world’s biggest and greatest stars, and it just so happens that he is one of the most gifted music makers the world has ever known. I think he is one of the finest people to hit this planet, and, in my estimation, he is the true King of Pop, Rock and Soul. I love you Michael. - Elizabeth Taylor ............................................ Kiedy słyszę imię Michael Jackson, myślę o błyskotliwości olśniewających gwiazd, o laserach i o głębokich emocjach. Uwielbiam Michaela Jacksona. Myślę, że jest jedną z największych i najwspanialszych gwiazd świata i tak się składa, że jest jednym z najbardziej utalentowanych twórców muzyki, jakich świat kiedykolwiek znał. Co czyni Michaela bardziej unikalnym może być fakt, że wszystkie jego dokonania, nagrody, nie zmieniły jego wrażliwości i troski o dobro innych, (nie stępiły) jego intensywnej miłości i troski o rodzinę i przyjaciół, a szczególnie o wszystkie dzieci z całego świata. Myślę, że Michael jest, jak lakmusowy papierek. On zawsze próbuje się uczyć. Jest tak inteligentny, że aż niepokojąco bystry. Jest także bardzo ciekawy i chce uczyć się od ludzi, którzy przeżyli. Ludzi, którzy przetrwali. Jest naprawdę nie z tej planety. Jest wypełniony głębokimi emocjami, które kreują niesamowitego, szczególnego, niewinnego, jak dziecko, mądrego człowieka, jakim jest Michael Jackson. Myślę, że Michael odwołuje się do dziecka, które jest w każdym z nas, i myślę, że posiada cechę niewinności, którą my wszyscy moglibyśmy nabyć lub zachować. Ma "cięte poczucie humoru", jest inteligentny, przebiegły – to jest dziwne słowo, by użyć je do opisania (Michaela), bo to sugeruje krętactwo, a on jest jednym z najmniej krętych ludzi, jakich znam. Jest uosobieniem uczciwości / szczerości – jest boleśnie uczciwy / szczery – i wrażliwy aż do bólu. On tak daje z siebie, że czasami, zostawia zbyt mało, by ochronić tę piękną istotę, która jest esencją jego samego. To jest to, co kocham w nim najbardziej i co sprawia, że świat (fanów) identyfikuje się z nim w ten sposób, w jaki to (właśnie) robi. Michael Jackson naprawdę jest międzynarodowym faworytem wszechczasów, jest niewiarygodną siłą niewiarygodnej energii. W sztuce muzyki, jest sukcesorem dla jakościowej produkcji, na czele z widowiskami o wysokich standardach. Kto jest geniuszem? Kto jest żyjącą legendą? Kto jest megagwiazdą? Michael Jackson – on jest tym wszystkim. I właśnie kiedy myślisz, że go znasz, on daje ci (jeszcze) więcej... Myślę, że jest jednym z najwspanialszych ludzi, którzy pojawili się na tej planecie i, moim zdaniem, jest prawdziwym Królem Popu, Rocka i Soulu. Kocham cię, Michael. - Elizabeth Taylor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam film dokumentalny o fanach Michaela jeszcze jak żył, nie wiem gdzie go można teraz znaleźć Ci fani....tego nie da sie opisać zbierają każdy szczegół dotyczący idola, jeżdżą za nim po świecie podczas rozprawy sądowej gdzie oskarżali Michaela nocowali , koczowali gdzieś po lasach, byle gdzie wspierali go, nie wierzyli manipualcji mediów całe życie jemu poświęcali, tacy oddani Michael o tym wiedział że ma takich fanów Z różnych krajów byli, z Japonii,Stanów, Europy co oni przeżywają gdy umarł to trudno opisać życie im sie zawaliło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
erteryr- nie wiem, co mówi o tatum, bo filmiku nie ogadałam Tatum chciała z nim przezyc pierwszy raz, ale wieleokrotnie mówiła, ze do tego nie doszło- zreszta on u bashira to samo powiedział, powioedzial, ze byl przerazony Elisabeth Taylor znana z kwiecistych wypowiedzi na temat Mixchaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4r5erwtery
A czy to prawda, że ten cały Omar jest jego synem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4r5erwtery
Ale naprawdę sądzicie, że to jego dziecko? Gdzieś ponoć była rozmowa telefoniczna z MJem, który mówił, że pierwszy raz uprawiał seks jak miał 32 lata... Tak więc, to raczej by było niemożliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat urattt
pobrałam wywiad Opry z Michaelem z lektorem i właśnie odpalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4r5erwtery
"Król Popu poznał Omera w 1996 roku w Tunisie. Chłopak stał pod hotelem, w którym mieszkał Jackson i był za niego przebrany. Polubili się szybko. Płyta "Invincible" (...) została zadedykowana przez piosenkarza jednemu z przyjaciół Bhattiego - zamordowanemu z pobudek rasistowskich Benjaminowi Hermansenowi." (megafon.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam sobie jak Michael opowiadał o chłopaku który nieustannie stał pod hotelem gdzie mieszkał nie wiedziałam że to Omer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4r5erwtery
Ale sądzicie, że jest jego synem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×