Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Barbara nie Chcica
hmm... pewnie tylko się przyjaźnili przez lata. wątpię czy to jego dziecko. w ogóle z każdym miesiącem, tygodniem, dniem coraz bardziej zachwycam się jego twórczością. coś niesamowitego! nie ma drugiego takiego człowieka, który pisałby sam tak genialne teksty, muzykę, przy tym śpiewał to niesamowicie interpretując, wzbudzając takie emocje u ludzi i który tak poruszałby się na scenie. On cały był muzyką! każda piosenka zupełnie inna, podczas gdy wielu wykonawców(którzy są autorami swoich piosenek) tworzy wszystko "na jedno kopyto" drugiego takiego nie będzie!!! kocham go❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaToya nn
czy mógłby ktoś przetłumaczyć mniej więcej? "artykuły" z TMZ "Dr. Conrad Murray is now officially the target of a manslaughter investigation into the death of Michael Jackson. A search warrant authorizing seizure of documents at a storage locker in Houston says law enforcement was hunting for "items constituting evidence of the offense of manslaughter that tend to show that Dr. Conrad Murray committed the said criminal offense." The person who runs the facility says people from Murray's office visited the storage locker six times -- the last time the morning of Jackson's death. We've been reporting for several weeks ... the LAPD has been treating Michael Jackson's death as a homicide and Dr. Murray was the focus of the investigation for possibly fueling the singer with a lethal dose of the powerful anesthesia Propofol." "Two people went to Dr. Conrad Murray's storage facility at 11:22 AM Houston time the day Michael Jackson died and took files from the storage and put them in two cars. We're told the women who picked up the material took 3 to 5 boxes and other items. The two women are sisters who worked for the doctor, according to their grandmother. They came to the storage facility in a Mercedes and there was a car that followed them. The women were there for 30 minutes. The timing is interesting. It was 9:22 AM Los Angeles time when the women showed up. Dr. Murray called 911 at 12:21 PM. The question -- what time did Dr. Murray realize Jackson was in distress?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
omer nie ejst podobny do MJ jest bardziej podobny do młodego iglesjasa, albo do eminema, chacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUKA 100
who's bad? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
La Toya, prosilas o tlumaczenie. Postaram sie przetlumaczyc ten artykul. Ucieka mi tekst w dol, ale postaram sie nie przeoczyc szczegulow. Chodzi w inim o to ze oficjalnie podejrzenia o zabojstwo w sprawie smierci Michaela Jacksona padaja na Murraya .Podczas rewizji jego gabinetu w Houston, policja szukala rzeczy stanowiacych dowody na zabojstwo co mogloby swiadczyc ze Murray zlamal prawo. Osoba odpowiedzialna za zaplecze kliniki stwierdzila ze ludzie z biura Murraya odwiedzili magazyn 6 razy (ostatnim razem tego poranka gdy zmarl Michael). Raportowano od paru tygodni. Los Angeles Police Department traktuje smierc Jacksona jak morderstwo a sledztwo skupilo sie na dr Murrayu za domniemane zaaplikowanie Jacksonowi smiertelnej dawki srodka do narkozy (Propofol). Dwoch ludzi zjawilo sie w magazynku dr Murraya o 11:22 rano czasu Houston w dniu smierci Michaela Jacksona, zabrali oni kartoteki i umiescili w 2-ch samochodach.Kobiety ktore zabraly materialy wziely 3 - 5 pudelek oraz inne przedmioty.Byly to siostry pracujace dla doktora.Wjechaly do magazynu mercedesem za ktorym podazal inny samochod. Kobiety spedzily w magazynie pol godziny. Ciekawym jest jak sytuacja zdarzen przebiegala czasowo. Byla 9:22 rano czasu Los Angeles kiedy pojawily sie kobiety, dr. Murray zadzwonil na pogotowie o 12:21 w poludnie. Pytanie brzmi kiedy Murray zdal sobie sprawe ze Jackson jest w krytycznej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .k..k...kk..
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CystErna
a gdzieś czytałam,że Omer zrobił testy DNA i czeka na wyniki. ciekawe czy to prawda. to informacje z takich brukowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk ... jest tu kto z moich znajomych?:-D Nadrobiłam zaległości w topiku i... FETERYNKA - dziękuje za wklejenie linku do pioenki Michaela dedykowanej Elizabeth Taylor... Nigdy tego nie widziałam...Piekne! I tyle... Nie zamierzam sie babrać ani w teoriach ojcostwa Michaela ani w teoriach jego rzekomego morderstwa... No comments. NO NIE MAM JUŻ SŁÓW - jeśli dopuszczasz prawdziwość wywodów tej Pani, która twierdzi że ma z Michaelem dziecko...To śmiem twierdzić,że to nie MY jesteśmy infantylne... To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xmieen... Generalnie chodzi o to,że Michael Jackson oskarża Tommy'ego Motolle o rasizm...Nazywa go wprost RASISTĄ, ponieważ wytówrnia Płytowa SONY-należąca do Motolli -bojkotuje czarnych artystów, również Jacksona. Michael zarzuca Motolli udział w konspiracji skierowanej przeciwko czarnym arystom... Ktoś wczesniej wkleił linka w którym Michael udziela wywiadu i mówi...,że w Amerykański Showbizness konspiruje się przeciwko czarnym artystom...ale że nie może na tentemat za wiele mówić, bo wtedy byłby juz całkiem ...jak on to określa - skończony. Zadaje tylko pytanie: Dlaczego jego piosenki w wiekszości krajów na całym świecie są w czołówce list przebojów sprzedaży, a jego płyty w czołówce rankingów sprzedaży... Powtarza w wiekszosci krajów na całym świecie! tylko nie w Ameryce? To pytanie do konca wywiadu pozostało bez odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tu tak pusto?musze chyba rozbujac ten topk ;)eldowac sie ale t raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra niech kts mi powie...co tam ustalili i czy juz ktos widział ciało?bo jestem o tydzien do tyłu z netem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja... dzieki za ten link!!! To jest fantastyczne!!!! Z tego co wiem nikt oprócz rodziny nie widział ciała Michaela... A oni nadal twierdza że nie pochowali jeszcze Jacksona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówia ze nie pchowali i ze nadal roba sekcje...heh cos długo chyba to jest jedyny człowek na swiecie z którym sie tak grzebią żal statnio dla przypmnienia oglądałam tn film Historia króla ppu...heh smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamietasz film-Jacksonowie: Opowieść o spełnionych marzeniach? Baaaardzo mi sie podobał i świetny chłopak grał Jacksona...nie taki ślimak jak ten z Historii Króla Popu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na koncu pokazywali go umaczanego w mace to kwiczałam ze siechu...by mu lepszy make up chociaz zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle wstyd cos takiego pokazywać publicznie...Mam nadzieje ,że rezyser tej szmiry nie był z siebie dumny... bo i nie miał z czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle mam znou strasznego doła....jutro 25 lipca....będe płakać a mój chłop imieniny ma biedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich mama jest piekna kobieta....imo upływającego czasu za t jciec jak pasztet wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na youtubie tylko to... To jest fragment tego filmu o którym pisałam powyżej... Aktor grajacy Michaela był rewelacyjny! Mimo kiepskiej jakości warto zobaczyć,jak sie ruszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten bez porównania...a wogóle to z tamtego taka ciape zrobili i mówił jakby zaraz miał zejśc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×