Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Gość _ladybird_
oponka5 wybacz ale ja mam wielkie udziska i łydki oraz tyłek wyglądają jak balerony :O dlatego czas przestać się użalać, kończąć opakowanie ciastek muszę zgubić ten nadmiar tłuszczu w tych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tym tkwi sedno. Nie tyje się od pierwszego ciastka w opakowaniu tylko od ostatniego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
Skoro Dietetyk pracuje w tylu miejscach to dziwi mnie, ze mialby czas dla nas ustalac menu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
"Właśnie w tym tkwi sedno. Nie tyje się od pierwszego ciastka w opakowaniu tylko od ostatniego" oponka5 :classic_cool: hahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Witam w ten zimny poranek!!! co wam powiem dziewczyny ,to ze woczrja bylo ......no ....tego.....hmmmm......no ,ujmujac to tak ladnie to powiem,ze wczoraj u mnie bylo lepeioj niz w niedziele :-) juz jestem po snaidanku- 2 kromki chleba slonecznikowego z szynka i pomidorkiem- na poczatku mialam w ogle nie jesc chlbe ,no ale ze nie daje rade ,stwerdzilam ze bede jadla go tylko rano.... robilam tak kilka dni temu i schudlam ;-) wiec mysle,ze bedzie ok ,jakdlugo nie rzuce sie na ten chleb i nie zaczne pozerac z nutella....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na śniadanie zjadłam sałatkę warzywną (pomidor, sałata, ogórek i sos winegret) z małą kiełbaską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goschua
Witam Dziewczyny! Już po śniadanku..dziś miałam 3 chlebki Wasa, jeden z szynką i ogóreczkiem i 2 z miodkiem :) A przed śniadankiem szklanka wody z cytryną-polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej... Widze , ze chwalicie sie sniadankami , to ja tez :-P Ja zjadłam pyyysznego omlecika z dzemem morelowym i polane słodkim jogurtem naturalnym. mniam mniam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
witam panie :) ja kwitne w pracy zjadlam bulke grahamke i nektarynke jakos dzis nie mam apetytu.chyba dopadl mnie jakis wirus ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viera- tylko nam sie nie rozchoruj kochana, trzymaj sie :-) Nawet jak nie bedziesz głodna to staraj sie przekasic cos małego tak co 3-4 godzinki. To bardzo wane i jesli to jakies osłabienie organizmu to musi on miec siłe do walki z choróbskiem . Ale mam nadzieje , ze to tylko chwilowe i poczujesz sie lepiej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
hej dziewczyny no to ja też :classic_cool: śniadanko: 2 kromki chleba z soją i siemieniem lnianym + szynka + ogórek+rzodkiewka+4 małe pomidorki teraz popijam kawkę z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
szukam motywacji do ćwiczeń pogoda nie nadaje się do biegania to chyba trzeba będzie w domku się trochę pogimnastykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to super pomysł z tym wazeniem sie tego samego dnia . Zrobie tabelke i jutro ja wypęłnimy. Sroda to dobry dzien , ale gdyby to był poniedziałekto miałybysmy wiekszą motywacje , zeby nie objadac sie przez weekend ale ok. OGŁASZAM SRODE DNIEM WAZENIA A to tabelka , jesli ma ktos jakies inne propozycje to prosze o poprawki NICK WZROST WAGA ST. 22.07 29.07 5.08 cel1 cel 2 słomiana... dziewczyna... 165 55,1 52.0 50.0 justys145 Dosiaaa *szeherezada* Goshuaa Justyna007 paulisia_21 oponka5 _ladybird_ demeter viera viera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird- ja mam w domu roerek po siostrze i ostatnio zwazyłam sie przed i po cwiczeniach . Po było o 200 g mniej niz przed cwiczeniami tzn, jazda ok 35-40 minut i 100 brzuszków . Nawet jesli to utrata wody to chyba ma to jakis wpływ na nasze ciało... Zmotywowałam cie troszeczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam sie pochwalic , ze dzisiaj było troszeczke mniej na wadze ale wynik podam wam jutro :-) Mama robi dzisiaj gołąbki i zastanawiam sie nad zjedzeniem jednego na obiad , jak myslicie ? taki , sam bez sosu ,albo moze poł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
dziewczyno murzynka...jak ty to robisz :) po stopce widze ,ze ladnie ci idzie :) zdradz nam sekeret :D ja mam ladna pogode. w sam raz na rower. zreszta jak jest brzydko tez jezdze :Pw miare to lubie i chyba to dobra forma ruchu (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
ja tam gołąbki jem ale tylko ugotowane (nie odsmażane) bez sosu niestety nie mam teraz dostępu do wagi bo jestem za granicą u mnie tak to wygląda: wzrost: 165 cm waga: 59 kg cel 1: 55 kg cel 2: 53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
nie no ladnie ladybird :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goschua
Zazdroszczę dziewczynie murzynka! Naprawdę dobrze Ci idzie.. powiedz, po jakim czasie zaczęłaś chudnąć?? Ja dziś idę pojeździć na rowerze, jakieś 1,5 h, a wieczorem idę na kurs tańca z chłopakiem. To też się troszeczkę pogimnastykuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jesc wg tego , polecam diete1000 kcal , ale ja juz teraz nie licze dokładnie tylko tak mniej wiecej. Doszłam do wprawy hi hi - regularne posiłki co 3-4 godz -stawiam na białko, ograniczenie wegli - sniadanie np.jajecznica, omlet , albo chleb pęłnoziarnisty z chuda wedlina, albo serem białym, albo serejk wiejski , poznieja kawa z mlekiem -II sniadanie serek , jogurt, serek wiejski , sałatka z tunczyka ( taka z puszki ma 120 kcal albo sama jakas przygotuje 9chwile słabosci kisiel-70 kcal) -obiad piers z kurczaka + warzywa ( jakby mi sie spieszyło to moze byc jajecznica) - przekaska -kolacja białkowo-tłuszczowa - serek biały chudy, sałatka z fety light albo tunczyka pije duzo wody, herbata zielona i czerwona ale tylko jak mam ochote , nic na siłe jest goraco wiec na herbate nie mam zbyt ochoty , ewentualnie wieczorami Jezdze na rolkach i robie brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WZROST WAGA ST. 22.07 29.07 5.08 cel1 cel 2 słomiana... dziewczyna... 165 55,1 52.0 50.0 justys145 Dosiaaa *szeherezada* Goshuaa Justyna007 paulisia_21 oponka5...160...68,5...65...60 _ladybird_ demeter viera viera Chyba tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
dziewczyna murzynka ja już mam dość jeżdżenia na rowerze :O może to się wydawać dziwne ale przez ostatni czas był to mój środek transportu i wcale nie uznawałam go za aktywność fizyczną, która pomoże mi schudnąć, bo tak rzeczywiście się nie działo, nie chudłam, może poprawiłam trochę kondycję, ale to też nie jest jakiś zadowalający wynik, najlepszym sposobem (jak dla mnie) na wyszczuplenie jest bieganie, na przemian z gimnastyką w domu, tylko też tak trochę się dziwnie czuję bo nie lubię jak się na mnie ludzie patrzą, kiedy biegam nie lubie uprawiać sportu w miejscach publicznych, dlatego tez nie zapisałabym się na aerobic czy coś innego (grupowego) dziwne to trochę, no ale taka jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICk WZROST WAGA ST . 22.07 29.07 5.08 cel1 cel 2 słomiana... dziewczyna... 165 55,1 52.0 50.0 justys145 Dosiaaa *szeherezada* Goshuaa Justyna007 paulisia_21 oponka5 _ladybird_ demeter viera viera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
w ogóle to kiedyś ważyłam 65 kg udało mi się dojść do tak mniej wiecej 61-59 59 kg ważę kiedy się nie objadam jak tylko mam chwilę słabości to wracam do 61 kg i już mam tego dość bycia na wiecznej diecie i przerwaniem jej znowu przez objadanie mam nadzieję, że nikogo nie zniechęciłam do roweru jednak może dzieki niemu straciłam troszke tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WZROST WAGA ST. 22.07 29.07 5.08 cel1 cel 2 słomiana... dziewczyna... 165 55,1 52.0 50.0 justys145 Dosiaaa *szeherezada* Goshuaa Justyna007 paulisia_21 oponka5 _ladybird_ demeter viera viera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
dziewczyna murzynka całkiem przyjemna ta Twoja dieta :D też muszę ograniczyć węgle czerwoną i zieloną herbatę też piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
NICK WZROST WAGA ST. 22.07 29.07 5.08 cel1 cel 2 słomiana... dziewczyna... 165 55,1 52.0 50.0 justys145 Dosiaaa *szeherezada* Goshuaa Justyna007 paulisia_21 172 71.2, 64.0, 58.0 oponka5 _ladybird_ demeter viera viera No to jutro nasz dzien;P Ja staram sie jesc poprostu mniej, przez wakacje mieszkam z rodzicami wiec obiady jem takie jakie mama zrobi ( tym bardziej ze teraz jest na urlopie i ma pelne pole do popisu:)) , a normalnie mieszkam poza domem bo chodze na studia i wtedy jem na co mam ochote albo co w lodowce jest;p Staram sie nie jesc nic po 18stej i na razie nie ulegam pokujom, chyba mi sie zoladek zmniejszyl bo jem o wiele mniej a nie czuje glodu;)) Ja pozostaje przy skakance, jak poskacze troszke wiecej to mam zakwasy ud a to bardzo motywujaco na mnie dziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×