Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

smile ty już jestes długo po terminie @, jasne że rób teścik i chwal się szybko jak wyszedł :) trzymam kciuki 🌻 widzę, że masz nerwy ze stali bo ja bym już dawno test zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - ty to rzeczywiście masz nerwy ze stali. Ja na Twoim miejscu zrobiłambym juz z 10testów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus mam nadzieje ze Twoje pozytywne nastawienie mi się troszke udzieli ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 właśnie spojrzałam, ze ty termin @ masz dopiero na 3.09 więc jeszcze wszystko przed tobą, bądź dobrej myśli, że się wszystko uda :) i skup się teraz na starankach a nie dolowaniu się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam nie ma co reagować na wypowiedzi takie jak kobietykobiety raz na jakiś czas zawsze się zdarzą tego typu wpisy na topiku. amerie9 już wyspana i w bojowym nastroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo na reszcie wolne i sobie odetchniesz :) z tego co nauczyłaś się od dziewczyn to ten wiesiołek się bierze chyba 3razy na dzień do posiłku i trzeba go brać do owulacji a późneij przestać bo może niekorzystnie wpływać na utrzymanie ciąży.... ale to dziewczyny ci pewnie jeszcze wytłumaczą ten temat. A ja dziś po spotkaniu 'na szczycie' do końca miesiąca dostanę konkretną odpowiedź w sprawie mojej pracy .... :) także jestem pełna nadziei, że wszystko pójdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mnie też to niepokoi że jeśli dzięki temu wiesiołkowi 'pływa się' prawie to mogę nie skonczyć go brać w odpowiednim momencie.... w każdym razie w tym cyklu sobie odpuszczam z jakimikolwiek wspomagaczami no i zobaczymy co wyjdzie ;) jestem ciekawa jakie odczucia będą miały dziewczyny co do tego wiesiołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ja kupiłam ten wiesiołek nazywa sie tak jak podała Olka Evening primorse oil. Dziewczyny ile ten polski wiesiołek ma zawartości bo moja jedna kapsulka ma 1000mg i jeszcze 10 mg wit E. Zobaczymy co zdziała :) ja mam do @ jeszcze kilka dni :-o a ten wpis od kobietykobiety, już sie nie chce denerwować bo wystarczająco mnie szef wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do Was na chwilkę dziewczyny,zrobiłam przerwe na kawe:) Ja wbrew pozorom jestem strasznie niecierpliwa a zwlekam z testem,bo boje sie rozczarowania.Odkad przestałam brać tabletki w czerwcu przez dwa miesiace miałam okres co równe 27 dni.Teraz jak widac sie przedłuża,ale może dlatego,że jeden z weekendów spedziłam nad morzem?zawsze to jakaś zmiana klimatu.I ostatnio mam troche stresów,a to obrona sie zbliza,a to mama w szpitalu...moze dlatego sie spoznia?no nie wiem.Dzis mój R. jak dzwonił to oczywiście jak co dzien zapytał o okres,mówie, ze no nie ma go:) A on na to ze stoi w sklepie przed regałem z artykułami dla dzidziusiów-pieluszki,kaszki,mleczka:)dosłownie zaczął wszystko wymieniac:)I mówi: Kochanie,Ty wiesz ile nasze maleństwo będzie miało różności ??? :) Bo on jest właścicielem dwóch supermarketów:)I nie muszę się martwić o takie zakupy.No nie zapeszam,może juz wkrótce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile rób ten teścik :) musi wyjść pozytywnie w końcu to już tyle po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówi amerie9 :) nadzieją się fajnie żyje ale jeszcze lepiej jest żyć spełnioną nadzieją, skoro ci się tyle spóźnia to jest wieeeeeeelka możliwość, że ta nadzieje się spełni :) wierze w to i trzymam mocno kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fiu fiu nie pogadasz :) pełen relaks :) i mi by się coś takiego przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie kupiłam w superdragu. A może ty masz ta fasolkę? Wiesz ze w ciąży można mieć okres! Piersi cię bolą okres słaby i krótki hmmm zrób test jeszcze za parę dni bo wiesz jak to jest z tymi testami :) Idę kończyć rybkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny dziewczyny. Wyszłam tylko na rozmowę w sprawie pracy,a Wy już tyle natrzaskałyście postów ;) Muszę się pochwalić, że przeszłam do następnego etapu. Mam nadzieję, że uda mi się wreszcie dostać do księgowości :) Ja to z natury jestem optymistką, przez większą część miesiąca pozytywnie nastawiona. Jedynie przed @ to bez noża nie podchodź, bo gryzę, kopię, płaczę, jestem wredna, smutna i przygnębiona. Ale to kwestia max 1 tygodnia :P Smile, ja nie wiem jak Ty wytrzymujesz bez teściora. Ja bym już dawno była po. Z ciekawości bym zrobiła. Moja @ w tym miesiącu jakaś lajtowa. Poza tym, że brzuch mnie bolał w pierwszy dzień, to jest taka jakaś słabsza. I dobrze. Też zastanawiam się nad tym wiesiołkiem, bo ze śluzem w tym miesiącu było baaaaardzo słabiutko, ba, istna sahara... Pewnie się orientujecie, ile to kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tylko na chwileczke bo musze lecieć :) Smile Ty to masz nerwy :) ja bym nie wytrzymała :) rób tego teściora bo sama umieram z ciekawości :p Dagus ja kupowałam wiesiolek wczoraj i pacłlam 24 zł za 60 kapsułek :) pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus widzę, że obydwie staramy się o prackę, ja dziś też rozmawiałam z szefostwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zmienić pracę, bo obecnej mam dość. a o pracy w księgowości zawsze marzyłam. Biuro Rachunkowe, do którego aplikowałam nie dość, że w moim mieście to na dodatek 10-15min drogi piechotką od mojego domu :D Fakt, że zarobię mniej niż w obecnej pracy, ale będę robiła to co lubię i będę mogła się rozwijać a nie cofać w rozwoju...o ile mnie będą chcieli. Za tydzień mam mieć test, więc trzeba będzie się pouczyć, jak za "starych" dobrych czasów na studiach :P hehe A z tym wiesiołkiem, to chyba trzeba będzie go kupić i zobaczymy czy coś pomoże :) banmon, a jakie masz przeczucia, przyjmą Cię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ja też tak czasem mam :) Goga trzymaj sie jutro dzielnie wypijemy Wasze zdrowie :-D Dagus powodzenia z praca, ja nie cierpie księgowości może dlatego ze to był mój słaby punkt na studiach :-o U mnie zapowiadał sie słoneczny wieczor a tu znów leje ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 to piękna wiadomość :) jak mężuś będzie częściej w domku to więcej staranek będzie a jak więcej staranek to większe szanse na ..... ;) ja też czasami wyobrażam sobie jak wyglądacie :) Daguś u mnie w zasadzie jest powiedziane, że mnie przyjmą tylko jeszcze nie wiadomo na jakich warunkach i właśnie tego mam się dowiedzieć na koniec miesiąca :) mam nadzieje, że im się nie odwidzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 jutro mamy iść na konie :) i mam nadzieję, że nam się uda....bo niby zapowiadają deszcze a jak będzie padać to nic z tego nie wyjdzie, a jeśli chodzi o niedzielę to mamy w planach pojechać na giełdę tam sprzedają też psy i może będę miała szczęście i znajdę tam swego psiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic to gaszę kompka i śmigam do wyrka TV oglądać popijając winkiem :) w piatki mamy taki zwyczaj ze swoim M że zawsze winko pijemy :) dobrej nocki :) smile trzymam kciuki za teścik 🌻 amerie ach gdyby mi ktoś pazurki tak zrobił :) bo samej to mi się nie chce za dużega lenia mam w dupce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie przyjechal na weekend:( zalamka...ja tu czekam na niego zeby razem nacieszyc sie dzidzia a tu nie mogl przyjechac no to nic jade na weekend do mamy z nia sie naciesze:) w pon mam wszystkie badanie ina pewno w przyszlym tyg moje wymarzone usg odezwe sie jak wroce po weekenddzie.buziaki. a za ciebie Smile trzymam kciukasy i za rszte oczywiscie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×