Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Marzenka - wiek dziecka okresla sie równiez mierzac jego długość, tak wiec nie jest to teraz gdy dziecko jest takie malutkie takie proste. Mysle ze stad tez rozbierznosci w tygodniach ciazy. A jesli chodzi o serduszko - to sie nie martw, napewno na nastepnym badaniu je usłyszysz! Badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka nie denerwu się bo dzidzia się niepokoi, musisz być dobrej myśli i wierzyć że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka wszystko będzie dobrze, musi byc :) teraz tylko się nie denerwuj bo nie ma sensu, trzeba się czyms zająć i mysleć pozytywnie a za tydzień będzie ci to wynagrodzone bijacym serduszkiem :) stokrotka to tylko czekać aż mąż wróci z wyjadów i wykorzystywać dobrze fakt, ze będziecie razem :) a ja dziś dostałam wypłatę :) cieszę się jak cholera bo to taka moja pierwsza powazniejsza ;) może rzeczywiście marta masz rację co do tego badania nasienia, zrobisz i będziesz wiedziała na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zaszalałam przed wypłatą teraz czas się uspokoić ;) oczywiście standardowo chce już weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile sobie dajesz czasu? ja to się za każdym razem jak wybieram do łazienki zastanawiam czy @ już dostałam, ale czuję, że powolutku piersi mnie zaczynaja boleć i są lekko nabrzmiałe więc już jestem blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiety mniam :) Agnes czym sie denerwujesz? Tymi piersiami? Banmon trzymam kciuki żebyś nie dostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam nabrzmiałe od 2 tygodni.. i bola caly czas.. no i ten sluz.. biegam i caly czas sprawdzam ale tylko ten bialy sluz;( daje sobie czas do piatku, a Ty???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaby nie bylo to obie dzisiaj nie dostalysmy;) i obie czekamy do konca tygodnia.. jak nie dostane w piatek to chyba poczekam do niedzieli bo to nasza rocznica;pppp chcialabym taki prezent..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to może i zobaczysz dwie kreski w rocznicę :) trzymam kciuki, bolące piersi i upławy to na ciążę też pasuja :) ja sobie nie daję czasu bo wiem że dostanę, no ale jeśli w niedzielę jeszcze nie dostane to zrobię dopiero wtedy test, chociaż jestem pewna na 100% że nie będzie takie potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego napewno nie wiesz;p a moze akurat ku Twemu zdziwiweniu;p dwie krechy beda!!! co do mnie.. to mnie tak brzuch boli.. ze napewno juz nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który to twój dzień cyklu agnes? po prostu mam przeczucie, że dostanę @ ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko jeszcze robie poprawki to zakończenia w swojej pracy bo mi kazał :o ciężko mi idzie... takie jesteście obie pewne że dostaniecie.... ja tez wtedy myślałam że dostane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Goga czasami się tak pisze, że się dostanie żeby nie wyjść na jakąś pewną siebie ..... no w każdym razie mam nadziej, że rozumiesz o co mi chodzi ;) ale serio z ręką na sercu jestem przekonana, że w tym cyklu mi się nie udało, kobieca intuicja ;) nawet sobie nadziei nie robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×