Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

mi taki stary ordynator w szpitalu powiedział ze po 6 tygodniach ale tak po 4 poszłam do bardzo dobrego gina on mnie zbadał i zrobil usg dopochwowe i powiedział że mogę już, najlepiej jakbyś się przeszła po pierwszym @ do gina i by ci powiedzial co i jak, jeśli chodzi o to kiedy dostałam pierwszą @ to nie pamiętam.... wydaje mi się że po 20 paru dniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa...no ja ide w piatek bo wyniki badan...i od razu ide do gin zeby zrobil usg by sprawdzil czy wszytsko dobrze sie goi...i pewnie cos mi jzu tam powie co i jak...bedzie dobrze nie ma innej opcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolejna dobra wiadomoscia jest to ,ze jutro nastapi pierwsze spotkanie dziewczyn z naszego topiku...moje i Agnes...jutro Agnes do mnie przyjedzie:) o ile nie zmieni zdania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że będzie dobrze to nie ma wątpliwości :) fajnie, że się spotkacie :) ach też bym chętnie dołączyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze spotkania nicic chyba jak zwykle sie za wczesnie cieszylysmy...ale coz...Moze nastepnym razem Agnes nic nie wypadnie...czasem tak bywa... A ja chyba jestem jakas dziwna...myslalam ze juz jest lepiej...ale minelo pare godzinek od kad jestem samiutenka w domu i znowu sie zaczela deprecha...znowu placz i myslowka o tym co sie stalo;( To nie byl dobry pomysl bym wrocila do domu i zostala sama...musze wrocic do mamy na czas nieobecnosci K bo to sie moze zle skonczyc;(;( dopoki ktos byl ze mna bylo dobrze ale teraz widze ze nie jest tak jak mi sie wydawalo...;(;( Wiem ze musze byc silna ze na pewno bedzie dobrze ale...no wlasnie....ale;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka musisz dać sobie trochę czasu, nawet jak ci się bedzie wydawać że jest ok to za chwilkę pewnie dół złapie okropny, miałam dokładnie to samo, wydaje mi się że najważniejsze abyś nie była sama bo wtedy dodatkowo niepotrzebnie się mysli i zadręcza, mi osobiście bardzoi pomogły dziewczyny z tego topika http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178&start=0 im mogłam się ze wszystkiego wygadać i to one mnie bardzo wspierały, może tobie też to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam się na tamtym topiku że ja pierwszą wizytę kontrolna miałam na 13 dzień po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pech to pech.. ale sie poryczalam jak to uslyszalam.. dopiero potem sie uspkoilam... jak popisalam z marzenka.. dzieki Ci janusz wracal do domu i po drodze chcial porobic zdjecia kosciolom i zobaczyl osobe lezaca obok jezdni wiec stanal i podszel i zostal pobity i zabrali samochod!!!!!!!!!!!!! Na dodatek to samochod z wypozyczali.. jak sie nie znajdzie to bedzie takie gowno ze szok!! nie koze jak narazie wyjechac.. ja nie moge jechac do marzenki.. po prostu super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. Ja już po urlopie, zlecialo tak szybko :( i do pracy jadę Masakra :-o Wszystko było super tylko ta pogoda :-o Ola badanie na toxo wygląda tak ze tylko powiedziałam ze chce i zrobił mi w dwóch grupach: IgG czy przechodzilam już i IgM czy aktualnie przechodzę bo miałam kota ale on nigdzie nie wychodził i jest zdrowy. Generalnie trzeba unikać kontaktu z kotami co chodzą po dworze i mają kontakt z innymi zwierzaczkami i nie jeść surowego mięsa. Czekałam na wyniki dwa dni dość szybko a miałam też badane przeciwciała na rozyczke i grupę krwi i to było trochę jakby po znajomości. Straszne są powroty do pracy :-o Trzymajcie się laski i miłego spotkania agnes i marzenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes co ty mówisz ?straszne :( współczuję ci . Co za ludzie na tym świecie są w taki sposób planować jak kogoś okraść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Agnes to straszne... co za ludzie, złodzieje... Dziewczyny co z Amerie, martwię się o nią. Houpe jesteś juz po terminie... może się udało. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie jest chyba teraz w Polsce, mam nadzieje że u niej wszystko ok i sie odezwie jak wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Marta:) i w ogóle wszystkim za gratulacje🌻 Goga trzymam za Ciebie kciuki❤️ To prawda ze strasznie złe wiadomości ostatnio u nas przewazają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie juz od dwoch dni jest w polsce jesli dobrze obliczylam:) napewno odezwie sie jk wroci bo przeciez ma weselicha!! Udanej zabawy Amerie!!!!!!!!!!!! Wiec tamten samochod juz jest nasz tylko musimy zabulic za niego 17 tys. i tak policzyl mniej no i koszty aprawy bo te gnoje jezdzic nie potrafia i rozwalily go... Ale i tak ze to siem w ten sposob skonczylo.. tylko ta policja zrobila oskarzonego z janusza, ma tela na podsluchu, pobili go podczas przesluchania.. i w ogole.. zeszmacili.. za przeproszeniem.. mnie tez przesluchiwamo chociaz mnie tam nioe bylo i zadawal takie pytania.. a mnie najbardziej wkurzylo jk zapytal janusza czy wspolzyje z zona bo pewnie przyjechal z jakas dupa chcial sie popisac i wjechal w plot potem zwial i zadzwonil a tamta zostawil w pizzerii obok..a najlepsze bylo to.. wsadzili mu jak nie byl swiadomy butelke pusta z wodki cwiartke do kurtki potem zrobil rewizje.. i przyjechali z alkomatem wuszlo o,ooo i ten z kryminalnej.. po ciszu do drugiego.. ehh. ztym sie nie udalo!!!! to nie policja.. to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestey Smile;( A ja nie pamietam czy Ci gratulowalam.. wiec;p gratuluje!!!!!!!!!!!;))))))))))))))))))))) Opowiedz mi lepiej ze szczegolami jak bylo w Tunezji??? Dobrze pamietam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no nie do wiary co się dzieje :o żeby policja w ten sposób do poszkodowanego :o no szok!!! ale przynajmniej auto odzyskaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze pamiętasz:) No cóż moge opowiadać. Było przecudnie:) I musisz mi uwierzyć na słowo:) Ale niestety trzeba bylo wracać i zostały tylko(a może az:) wspomnienia:)i dziękuje za gratulacje oczywiście. Kochana strasznie mi przykro,że az tyle musicie zapłacić za ten samochód... przeciez to nie wasza wina:( A o policji sie nie wypowiem. Porostu porazka w jakim kraju żyjemy!!! Jak tak można kogoś potraktować?? W zyciu nie zrozumiem. Dziewczyny ja mam jakieś dziwne przeczucie w tym miesiącu... ale ciii:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon? Jestes? bo marzenka pyta czy po zabiegu dostalas takiego su\ilnego bo;u ze wytrzymac nie mozna? bo ja tak boli ze chyba jutro w szpitalu sie znajdzie.. odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes dostałam baaardzo silnego bólu nie mogłam się zrywać z łóżka nawet do łazienki, myslałam, że coś mi gnojek żle zrobił ale później przeszło okazało się że to po prostu macica mi się tak silnie obkurczała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ale historia z tym samochodem, no masakra, jak się wali to wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×