Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

właśnie mój M dostał sma że naszym znajomym się syn urodził, niby wiedziałam że tak będzie spodziewałam się tego więc powiedzcie czemu czuję się tak jakby mi ktos w twarz dał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc za parę dni zobaczę przeszczęśliwy wpis na nk i nowe zdjęcia, wiem że tak będzie i wiem tez jak zareaguję..... chyba na prawdę coś jest ze mna nie tak :o przecież to wspaniała wiadomośc i ne wiem czemu tak dziwnie się z tym czuję dlaczego mi się nie udaje......... cholera jasna!!! pieprze ten system!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jesli cię to pocieszy to mnie tez to niebawem czeka , najpierw w grudniu urodzi sie syn znajomego (nie cierpie jego zonki) a potem w lutym rodzi moja "ukochana" szwagierka :) tylko sobie w łeb strzelić ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon wierz naprawde wiem co czujesz :( Musze kogoś naprawde lubic zeby mnie taka wiadomosc nie zabolała. A do tego jeszcze w kazdym filmie czy programie tv pojawia sie ten temat bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie jestes z tym sama :) jesli chodzi o brzuszek to jestem zazdrosnica numer 1 :) A tak naprawde to znaczy ze bardzo tego chcesz i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony nie chciałabym żeby ktoś tak reagował gdybym to ja byla w ciąży..... tzn ja po sobie nie daję poznać, że przerasta mnie ta sprawa jak rozmawiam z zaiteresowaną ale w głębi duszy..... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurva fajnie, że mają zdrowego brzdąca :) życzę im jak najlepiej tylko ja też już chcę !!!!!!!!!!!! czemu nam dziewczyny się nie udaje? jedno proste pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon nigdy nie wiesz co w cudzej głowie siedzi ;) Po prostu bardzo tego pragniesz i jest ci przykro ze jeszcze ci sie nie udało, A jak sama zajdziesz to w nosie będziesz miała co inni myslą ;) Znałazłam słowo którego wczoraj mi zabrakło żeby opisać stan zaciążenia - błogostan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błogostan :) ładnie :) ale jak ktoś miał problemy z ciążą to chyba błogostanu nie czuje bardziej niepewność ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się nie chce iść kąpać :o wrrrrr mogłam to wcześniej zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie wiem , a chciałabym bardzo,. A czemu udało sie a potem ktoś nam to odebrał? Czym zawiniłyśmy? Moja starsza siostra postanowiła mieć dziecko i ypo miesiacu zciążyła, mało tego w 1 trymestrze poleciała do Turcji i tam latała na paralotni nad plażą, Urodziła fajnego i zdrowego chłopca. Ja po prawie pól roku starań starałam sie nawet nie zbiegać po schdach bo niebezpiecznie. Gdzie tu sprawiedliwość? Przecież jesteśmy siostrami mamy podobne geny ... Zycie to nie bajka niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w życiu nie ma co szukać sprawiedliwości obawiam się tego, że jak w końcu uda mi się zajść w ciążę to chyba się plackiem walnę na całe 9 m-cy żeby tylko losu nie prowokować.... czy poczuję znowu błogostan.... nie wiem, ale chciałabym sobie na niego pozwolić :) bo nie ma fajniejsego uczucia niż świadomość że nosi się małe coś w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że jak najszybciej uda nam się w końcu zobaczyć te dwie kreski, że ciąża będzie przebiegać bez problemów i finalnie będziemy tulić małego, zdrowego szkraba :) wiem, że tak będzie tylko jeszcze nie wiem kiedy i wkurza mnie to na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczuje błogostan ale pewnie dopiero w 2 trymestrze, ale juz postanowiłam ze im tutaj nie odpuszcze i zrobia mi usg przed 12 tyg, bede walczyc jak tygrysica ;) A zaskoczymy na pewno, zobaczysz ! Jeszcze zmienimy nazwe topiku na "Rok 2010 - rodzimy" :) A ja taka pełna wiary optymistka jestem bo jeszcze owulki nie miałam ;) za 2-3 tyg inaczej będę gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon idz się kąpac a ja może pójdę m zgwałcić , dla treningu przed owulka ;) rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że będziesz gadać tak samo, wszyscy smucić nie mogą ;) ja też teraz mówię do Joasi, że spoko loko a jak będę parę dni przed @ to będę tak samo jak ona śpiewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D już idę ja bym mojego też zgwałciła ale już mi go szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wrocilam do domu zadzwonil facet od kupna samochodu i pojechalismy mial przy sobie pieniadze o dzwoniac mowil ze gom wezmie ale przyjechal z jakims pajacem i tamten najpierw powiedzial bierz, a zaraz potem zastanow sie i ten koles powiedzial ze jutro zadzwoni.... a potem pojechalismy do mamy i we trojke ogladalismy super komedie ale sie smialam:P:P:P az z lozka, znaczy sie materaca spadlam i janusz mial mnie zlapac ale wyladowalam na kwiatku.. auc!!:) ale m mnie wycalowal:) teraz ja mam szukac filmu a on poszedl napalic w piecu:) ach moje kochanie:P:P:P a ja Wam mowie.. ze jakas czesc napewno dostanie upragnione prezenty na swieta:0 moze nie kazda ale te na ktorych pora:0 choc chcialabym zeby juz zmarla smiercia naturalna ta gorna tabelka:) ale co bedzie to bedzie!!!! w kazdym badz razie bede kibicowala kazdej i skakala z radosci na wiesc o Waszych szkrabikach pod choinka:) w przenosni of course bo beda w brzuszkach:P ja ide maglowac j:P no bo dzis trza:) hihihiihP napisze jak wstane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.24.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........? A Ty HopU mialas dzis test robic!!!;P i nadal nic nie wiem, pisz jak zrobisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa staraczka
Witam Was staraczki :) Ja co prawda dopiero zaczynamy pierwszy cykl starań ale chciałam się dowiedzeć od Was bo czytalam kilka stron wcześnieszych że leżycie z nogami do góry "po",a chciałam się dowiedzieć jak długo leżycie?ile trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.24.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........przerwa..................ok.13.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........? Czesc. Jak widac test nie byl mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty bynajmniej Houpe próbujesz a ja... ciągle czekam NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.24.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 stokrotka987.......30..........przerwa ......... 16.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to usunę się z tabelki jak mój M wróci to dołączę do Was, trzymajcie się kochane.... powodzenia NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.24.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy też tak macie? Bo mam @ i lecą ze mnie dziś aż jakieś skrzepy krwi :-o słaba jestem ogólnie. Może mam jakaś endometrioze albo inne gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ze mnie też lecą skrzepy krwi, nie mam siły płakać...Zaraz jedziemy do lekarza, czekam na niego...Czuję,że już wszystko ze mnie wyleciało...brzuch mnie boli strasznie...Nie wiem jak ja się pozbieram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!wlasnie wrocilam z pracy jestem wykonczona,bo wczoraj pobalowalam bo opijalismy pepkowe,moja bratowa urodzila coreczke przed wczoraj:) taka sliczna malutka laleczka-Lenka. No i dzis umieralam z bolu glowy w pracy i ten kacorek ochydny...koniec juz znowu dlugo sie nie napije alkoholu:) Ja dzis nareszcie dostalam miesiaczkde:) i w srode do lekrza ide wiec pewnie dowiem sie czy juz moge sie starac i czy wszystko ok:):) Nadal koczuje u mamy i szukam mieszkania dla nas,samej tak ciezko wszystko zalatwiac bo K w delegacji jeszcze ale jakos daje rade...czasem dnia mi brakuje na to wszystko ale chce znalezc mieszkanie jak najszybciej bo juz nie na reke mi siedzenie u mamy:) Nic ide sie polozyc i wyspac sie pozadnie:) buziaki i pozdrawiam wszystkie laseczki i fasoleczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×