Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

ja zeswiruje czekajac na ten okres... ile ja sie juz wyplakalam od tego tygodnia.. mam koszmary... j mi mmowi nie mysl o tym.... wkurzam sie bo nie mam objawpow na @.... ani piersi.. brzuch zakul ze trzy razy... ale mam bolesci nad pepkiem.. mam dosc... nie juz @ przyjdzie bo zeswiruje i mnie zamkna w morawicy.... jjest tu kto????? chcialam z kims pogadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, ciesz sie że nie masz @ - i nie płacz!!! Może udało się, może zostaniesz mamusią. Nie stresuj się bo to nic nie da. Trzymam kciuki, coś czuję że będzie ok... całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes zrób test za 2 dni, jesli nie dostaniesz @ oczywiscie. Trzymam kciuki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nie denerwuj się zrób sobie z rana jeszcze raz test ;) który to jest twój dzień cyklu? szkoda ze kabla nie masz, zdjęcie możesz przesłać na komórkę jak ci się chce ;) numer mam chyba na nk podany Ola jeszcze jestem w fazie rozważania zakupu kota ;) troche mnie korci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Agnes trzymam kciuki :D Hope ale ci się koleżanka trafiła, nie dziwię się że cię krew zalewa ;) Banmon dobrze się zastanów bo będziesz miała towarzysza na kolejne 15-20 lat :) Ja żadnych objawów na @ nie mam, ale czuję że w tym cylku nie udało się. Tak mi mówi intuicja i cycki które nie uległy żadnej zmianie, a już powinny :P Ale co tam, jeszcze tydzień się połudzę, potem kilka dni będę miała doła i już będą Święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola przecież pewnie zarodek się dobrze nie usadowił a ty juz chcesz cos czuć ;) łobuziara z ciebie :P jeszcze poczekaj parę dni i dopiero później zacznij świrować, teraz za wcześnie na spalanie ;) ale tak 3 dni przed terminem @ będziesz już mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Agnes trzymam kciuki ;) Banmon też lubie kotki :) Ja przez ostatnie dni jakiegoś mega doła miałam :( tylko spałam, beczałam do poduszki, a jak nie to kłóciłam sie z mężem :o chyba przez to siedzenie sama w domu coś mi się porobiło i okropnie podrażniona byłam :o zaczyna mi brakować chodzenia do pracy bo ja nie przyzwyczajona jestem w domu siedzieć :o dzisiaj przesiedziałam cały dzień u mamy, pogadałam z nią i siostrą i jakoś mi lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos @ po prostu mam takie przeczucie i tyle :P Goga wiem jak to jest, najpierw się marzy o wolnym, ale po jakimś czasie szlag z nudów już cię trafia :D 1,5 roku temu siedziałam 1,5 miesiąca w domu po operacji oczu. Jutro idę na Christmas Party z mojej pracy, wszyscu umawiają się już na popijawę a co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ola teraz postanowiłam, że postaram się nie świrować, będę chciała pić po owulce to będę piła, będę miała ochotę na nie zdrowe żarło to będę jadła, dopóki nie zobaczę dwóch kresek na teście nie będę się zachowywać jakbym była w ciąży gorsze rzeczy robią przyszłe matki swoim dzieciom, chleją, ćpają, głodówki robią, imprezują i rodzą zdrowe dzieci a ja w zasadzie wszystko robię z umiarem także nie żebym cię namawiała do popijawy ale....... ;) Goga hormonki ci szaleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem ci Banmon : święta racja :D Będę pewna że jestem w ciąży to będę sie tak zachowywać, a jutro sobie coś wypiję ale z umiarem :P Ile to już razy alkoholu nie piłam , tego i tamtego nie jadłam a potem okazywało się że niepotrzebnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pozdrawiam was gorąco. Może nie rozpisuję się za dużo, ale jestem na bieżąco i was podczytuję. Trzymam kciuki by tym z was które czekają na @, nie nadeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola idź na impreze i po prostu dobrze się baw :) nie daj sie zwariować za wczas... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joasia jak znajdziesz więcej czasu to koniecznie napisz dokładniej co u ciebie dokładnie Ola, to nie chodzi o to że musisz się nabombować ;) ale z umiarem można sobie popić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joasia :) my też chcemy poczytać co u Ciebie ;) napisz czasem cosik więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie..już nie krwawię, popijam ziółka, są dni kiedy czuję kłucie w boku, czasami nie. Niedługo myślę,że wybiorę się do gin, by sprawdzić, czy coś się zmieniło. Ale wiesz Banmon, że przez tą historię bardziej na luzie (jak na razie ) podchodzę do tematu..nie wiem kiedy dostanę następny okres, nie wiem kiedy mam dni płodne...więc nie mam co pilnować terminów i myśleć, że niedługo przyjdzie, czy nie przyjdzie, udało się czy nie...na razie myślę o ŚWIĘTACH :), szykowaniu prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Joasia że wyluzowałas, postawa godna naśladowania ;) A propos Świąt, m był dzisaij u właściciela domu zapłacić czynsz i dostał żywą choinkę :D Leży sobie bidula w ogródku i nie wiem co z nią zrobić, bo ja chciałam większą :) A koleś dostał ją w sklepie. jest promocja jak kupisz za jakąś kwote to choinka gratis ;) żywa , 3 tygodnie przed Świetami, ładna paranoja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie:P zmykam bo wrocilam z rozdawqania prezentow:) fajnie zostac swietym Mikolajem:p ide odpocvzac i zajac sie mezem bo dzieci go wymeczyly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia podejście rzeczywiście bardzo dobre :) foteczki niezłe :) ja wróciłam z zakupów, M kupił winko :) i będzie wieczór cheese and wine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nadfal nie mam okresu:::( ale to pewnie dlatego ze sie rozchorowalam ledwo mowie, gardlo boli i spac nie moge:( ale jutro zrobie test dla swietego pokoju;( zmykam do kielc potem Ci Banmon prtzesle na tela fotosiki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet i dziś możesz test zrbić bo to już grubo po terminie @ może się udało :) a może tak ci sie poprzestawiało przez te akcje noc-dzień organizm szaleje jak się tak o różnych godzinach dzień zaczyna....i może się to odbic na termninie @ ale miejmy nadzieje, że to nie chochlik organizmu tylko dwie kreski :) mam nadzieję, że do tych Kielc to ty po lekarstwa pojechałaś a nie z chorobą latać po mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes chora jesteś i do Kielc sie wybierasz zamiast w łóżeczku leżeć :o jak Ci sie już tyle @ spóźnia to nie wiadomo czy możesz wszystkie lekarstwa brać więc na wszelki wypadek uważaj z tym ;) trzymam mocno kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test:) i zobaczyłam drugą bardzo bladą kreseczke:):):) czy to znaczy ze jakas fasolka czerpie ze mnie soki ? :) ....??????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×