Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Agnes kochana tak się ciesze że normalnie aż się wzruszyłam jak to przeczytałam :) :) :) gratuluje!!! 🌼 Robiłaś jeden test czy np. dwa różne? :) Ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes gratulacje :) zrób jeszcze jeden teścik :) i dawaj zdjęcie :) na fotosika wrzuć ;) ale akcja :) GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes tak czułam nawet wczoraj z Martą pisałyśmy że jest ok!!! GRATULUJĘ, tyle m-cy strań i taki prezent mikołajkowy, będziesz miała piękne święta. Całuski i pozdrawiam wszystkie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhh ekhh ja nic nie mówię ale z Banmon powinnyśmy być ciotki numer jeden :) , było nie było jesteśmy współtwórcami tego agnesowego sukcesu (w części teoretycznej oczywiście) :P W kocu to Banmon tłumaczyła że nie warto tracić cyklu na kłótnie z mężem a ja dodałam kiedy trzeba się przytulać :D I tak przy pełnej współpracy powstał oto mały cud :D Agnes przed Tobą cudowne Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Agnes :) GRATULACJE!!! Ja tak coś czułam w kościach, te Twoje objawy, ta senność, itp. :D Ale fajny prezent na Mikołaja :D Jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim:P a szczegolnie cioci Oli i Banmon za czesc teoretyczna:P ja sama nie moge w to uwierzyc, powtorze test za dwa dni, bo jakby nie bylo to ta kreseczka bladziutka;) ale najwazniejsze ze jest;P ile sie naplakalam przed wynikiem tego testu to j sam sie dziwil:( najpierw nawet jej nie zauwazylam ale potem patrze a tu bladzina taka, i bardziej w bek:p Mikolaj mnie zadziwil:) hojny jest:) trzymam kciuki za nastepne zaciazone:) mam nadzieje ze gin potwierdzi wszystko:) poczekam dwa tygodni bo jakby nie bylo to dopiero dwa tygodnie nie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra!!!! nerwa mnie lapie kafe mnie poprawia.. nie uzywam juz tego slowa... szczodry niech bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka mieszka u przyszlych tesciow:P niema jak wchodzic na neta:P kupili mieszkanko ok lutego sie wprowadza, termin @ ma na 17 i okaze sie czy sie udalo w ty, cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes pozdrów marzenkę i pogratuluj jej zakupu mieszkanka, niech się dzielnie trzyma mieszkając z teściami ;) trzymam kciuki za dwie kreski :) informuj nas jak będziesz coś wiedziała :) piękny prezent Agnes na Świeta dostałaś :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to juz za późno :) ale coś czuję że Ola się załapie ;) i kto to gadał ze nie chce mieć dziecka :) oj oj a nie mówiłam że ci przejdzie :) świetna nowina :) 🌻 no i czekam na zdjątko pazurków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka rzeczywiście imponujących rozmiarów, część dziewczyn pewnie doczekała się dwóch kreseczek i przestały pisać albo przeniosły się na inne topiki, może niektóre postanowiły nie wchodzić na takie strony i nie mysleć tyle o staraniach..... ale zamiast tylu staraczek mamy tabelkę zafasolkowanych która też ciągle rośnie.... ;) a ja dziś rano powiedziałam swojemu M, że chcę się znowu zacząć zabezpieczać bo mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłalam Ci Banmon ale nie wiem czemu nie doszlo:( porabany ten moj tel:( sprobuje cos wykombinowac i wysle Ci wieczorem:) dzieki Amerie!!!!!!! Ja tez myslalam o zanezpieczeniu nawet gadalam o tym z J.. Ale nie warto potem wiekszy dol:(* i gorzej sie doczegokolwiek zebrac.. mowie Ci Banmon... Ja chora na maksa chyba wczesniej pojde do gina bo zeby ta choroba nioc nie narobila... wiecie ze pijac sok malinowy w ciazy mozna poronic????? nie wiedzialam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wielkie gratulacje! Kuruj się domowymi sposobami, wiem ze w ciąży nie wolno wit A. Banmon co ci do głowy przyszło z tym zabezpieczaniem się. Po prostu pomysł sobie ze przerywasz starania i róbcie dalej swoje i może zaskoczysz. Kochaj się bez zabezp ale nie myśl o staraniach, zaprzestaj ich w głowie :) Ciekawe kto będzie następny w dolnej tabelce? Amerie a może moderator zmieniłby tytuł naszego watku , np szalone staraczki :-p :-D Miłej niedzieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie myśl tak, Ty też w końcu zajdziesz w ciążę. Ja też miewam chwile zwątpienia, jeszcze mojego M nie ma. Wiecznie tylko czekanie i czekanie.... Ale cóż takie jest życie i takie trzeba je brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ udanych Mikołajek wam dziewczeta życzę :) mój M nie chce się zgodzić na mój pomysł, ja wiem że nie powinno się myśleć ale jak tylko dostaje @ to zaraz sobie dni płodne wyliczam i później o tym pamietam no ale mniejsza o większość jakie plany Mikołajkowe macie?ja dziś raczej nigdzie nie wybywam bo wczoraj byłam na zakupkach :) musiałam sobie jakąś szmatkę kupić :) a dziś wypróbowuje nowy przepis na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałabym, Agnes idź do lekarza przepisze ci może jakieś ziołowe specyfiki :) sok z malin rzeczywiście może powodować poronienia ale musiałabyś go hektolitrami pić ;) wszystko wolno tylko z umiarem, nie ma co przesadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki HopeU:) Na dniach smigne do gina:0 ale tego sprzatania mam to szok!!!!!!!! A gdzie jeszcze do swiat:) moze sie wszystkie wyrobimy????? a szczegolnie Wy pracusie:( dom, praca.. ehh... jeszcze niedawno wiedzialam jak to jest!! Teskno mi za nia:0 Mam nadzieje ze gin potwierdzi ciaze... Nie daje sobie do zrozumienia ze bedzie inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a cycki cię bolą? miałaś jakieś oznaki na te dwie kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sutki bola i mam uplawy.. takie biale gluty:(* a poza tym bardzo czesto wstaje siku w nocy nawet 7 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i brzuch czasami.. tak jak na @, ale delikatnie, tak jak na ostatni dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×