Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Zuza właśnie tego się obawiam to mają być jakieś wlwewy dożylne na poprawę pracy mózgu czy cos takiego. Łoj może to sie źle skończyć :):):) jak zacznie logicznie i normalnie myśleć :):):) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza daj mi się cieszyć wolnoscią i nie strasz mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charakteru mu nie odmienią, a ten jest wyjątkowo wredny . :D Ale co tam damy radę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam dziewczęta Mam fatalny dzień. W nocy wypadł mi dysk z części szyjnej kręgosłupa. Strasznie mnie boli, niemogę ruszyć głową, a święta za pasem:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapki to ja też nosiłam, noszę i będę nosić! I nie uważam, że mają coś wspólnego z wiekiem! Sylwia - współczuję! Miałam coś takiego ale "w krzyżu", pamiętam jak czołgałam się do łazienki, brrr..... A z kręgosłupem szyjnym też mam problemy, więc znam te bóle! Niech szybko minie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - wiem jak boli, ja to miałam ale niżej. Olej dziewczyno wszystko, dosłownie wszystko. Leż tak jak ci wygodnie. Trzymaj się . Jestem z Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erzulie, gdybym ja wiedziała ile komplementów zbiorę za tą czapkę to bym to zrobiła wcześniej . No moze jakieś trzy lata wcześniej . :D:D:D:D nigdy nie znosiłam czapek - choć podobno mi w nich ładnie. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Dzięki dziewczęta. Odcinek lędzwiowy "trzaska" mi systematycznie. Chyba się rozpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się do czegoś, tylko ciiii.... bo to "obciach" :-) - niedawno kupiłam sobie komplet - czapke i szalik z gazety (tzn. z wełny, ale był w jakiejś gazecie) - i jest to mój najlepszy taki komplecik, jaki kiedykolwiek miałam :-) Nawet się zastanawiałam, czy nosić teraz- czy w przyszłym roku, jak już wszyscy zapomną, skąd to jest :-D ale noszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
erzulie Taki komlecik z gazety noszę już trzy lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Pozegnam was na dziś, niemam siły wisieć z laptopem na kolanach. Położę się już. Dobranoc dziewczęta i proszę się nie przejmować tym że czapki mogą być passe, tylko odważnie nosić je na głowie. Te z gazet też:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra decyzja - odpocznij! czasami te gadżety z gazety są niezwykle trwałe. Tez mam koszulkę (nie nocną, bluzeczkową) już kilka lat :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Dzień dobry dziewczęta Dziś jest trochę lepiej. Co prawda dalej niemogę przełykać bez bólu ale mogę już oddychać. Poprawa widoczna:). Powiem wam że e Warszawie jest strasznie zimno, i jechałam do pracy nieogrzewanym autobusem. Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłam.. :P Tez jestem z Warszawy, rano chodzę do pracy na piechotę(chyba że pada) wcale nie jest zimno... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Sylwia to kobieta - delikatna, subtelna i w dodatku kontuzjowana! Dlatego inaczej odczuwa temperaturę! A mężczyźnie nigdy nie powinno być zimno! (to takie męskie..... :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - dzielna dziewczyna. Obyś wytrzymała z tym bólem w pracy. Polecam pomyśleć o sanatorium. Fajna impreza :):):) Myrwein jesteś po prostu bardzo ciepłym mężczyzną - nieprawdaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Myrewin Dojeżdzam do Warszawy do pracy 1,50 h i dlatego marznę. Ty jesteś facetem i dlatego jesteś dzielniejszy niz ja, ale gdybyś chciał pomarznąc to polecam autobus lilni 735.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrwein jesteś po prostu bardzo ciepłym mężczyzną - nieprawdaż? } Bo ja wiem.. W niedziele na takim bazarze "wolumen", widziałem gościa w krótkich spodenkach i w koszulce z krótkimi rękawkami, na nogach klapeczki bez skarpetek.... :o Nie wyglądał na zmarzniętego.... aż tak cieþly to nie jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
To vollumen jeszcze działa? Co do człowieczka którego widziałeś to weź pod uwagę miejsce w którym go widziałaeś. Kiedyś bywałam na vollumenie i pełno tam było takich ludkow.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - raport o Jaśku :) wczoraj go pakowałam :) oczywiście nie wiedział gdzie ma skarpetki , a jak już mu wskazałam miejsce ze skarpetkami to nie wiedział które ma wziąć. :):) Kupił sobie nawet płyn do kąpieli bo mu K. kazał :):) sam by na to nie wpadł. :):) No i dzisiaj rano miał go K. odstawić do szpitala. Czyli wieczór juz mamy dla siebie sami :):):) oj bedzie się działo , będzie :D:D:D Ale z tego nie będzie raportu :D:D włącz wyobraźnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś bywałam na vollumenie i pełno tam było takich ludkow. } Też kiedyś bywałem tam częstym gościem, jak Rosjanie płytami z mp3 handlowali.. przy minusowych temperaturach nikogo takiego tam nie widziałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym się zasłużyłaś? OJ Zuza - staruszki stresujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Myrevin Bo się nie rozglądałeś:). Zuza Czy się naraziłaś "biednej" staruszce. Pikok Nie wiem czy powinnam włączyć wyobraźnie wieczorem. Mam ja strasznie dużą. Może jednak coś opowiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - :D:D a berecik spadł? Oj biedulko oberwało ci się . :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jak mój Jasiek, też czasem zapomina , że gra rolę biednego i pokrzywdzonego przez los. :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuza Uważaj prosze na starsze Panie na ulicy, najlepiej omijaj:) Bardzo ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka....to zalezy jakiego....mrozu!!! 2 dni tenu w Edmonton,Alberta na lotnisku o 5 rano zanotowali -46 C a na wietrze -58.4 C....nawet na Kanade,to juz przesada!!! wszystko to przez globalne ocieplenie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Kmicic U mnie rano było -6 stopni, przy tym wiatr, więc odczuwalna była tak z -8.:) Pozdrawiam ciepło. A minisrtowi nic nie powiedziałam, balam się:(. Przepraszam taki ze mnie tchórz.:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zimowo Śnieg jest fajny ale w górach, a nie w mieście na chodnikach , mostach i ulicach . BRRRRRRRR okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×