Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Pikok - mój adres malgorzatahelena@wp.pl Piękny dzień się zapowiada. W jednej pracy mam wolne dopiero idę do drugiej po południu więc trochę pobuszuję i na działeczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma? Buuuuuuuuuuuuu Pikooooook, czeeeekam na fooootki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix , wysłałam. Zuza ten Pan pod wierzbą bedzie wolny jak złowi choć jedną rybkę, a narazie nic jeszcze w oczku nie ma. :D Kupilam go na allegro . Nie daliśmy rady wszystkiego na raz. Oczko zostawiamy na rok następny. Tak jak i kwiaty, narazie obserwuję , gdzie co i jak ewentualnie ozdobić. A jeszcze dwa lata temu ta działka była zarośnięta i było na niej wszystko od marchewki i pietruszki po kapustę. Uczę się sama , podpowiada mi instynkt :) Bardzo chcę posadzić dynie, różne ozdobne , ale jak narazie wyrośnie mi chyba tylko jedna. Ale już mam ambitny plan na rok następny. :) A Ty masz jakiś ogródek? Salix a co Ty masz na swojej działce? sadziłaś kiedyś dynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - kocham dynie! Są jak słońca na działce. Najbardziej lubię te olbrzymie, pomarańczowe. W tm roku wysiałam odmianę Goliat i miałam wycieczki na moją działkę. Wszystkim się oczy śmiały jak na nie patrzyli. Są olbrzymie, lekko wydłużone, jak zeppeliny. Niestety, chciałam je odwrócić do słońca i niechcący urwałam bo mają bardzo kruchą łodygę. Pewnie jeszcze by urosły choć już miały ze dwadzieścia kilo. Co do smaku to się wypowiem jak napocznę:)) Dziewczyny właśnie wróciłam z drugiej pracy i znowu padam, zajrzę jeszcze tylko na pocztę bo jestem ciekawa zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz polujęna pnącza, potrzebuję na pergolę przy wejściu . Są ale cholernie drogie. Moze wypatrzę coś na allegro. :) Muszęporównać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pnące róże były, musiałam wyciąć a podobno nie sadzi się róż w to samo miejsce, nie chce mi się w to bawić :) Róże, żeby były piękne duzo wymagają. Tyle wyczytałam :) Narazie mam jedną tzw na pniu i sięnad nią trzęsę :) ale już drugi raz w tym roku zakwitnie :) Też kupiłam na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka Pikok - wywaliło mnie z poczty a chciałam Ci odpisać na maila. Piękna masz działeczkę! Dużo fajnych pomysłów. Kto wyrzeźbił tego węża koło studni? Z korzenia? Altanka z kącikiem wypoczynkowym super. Wszystko mi się podoba ale nie będę się tu rozpisywać na forum bo jeszcze ktoś Cię namierzy po opisie działki:)) Spadam dziewczyny, bawcie się erzulie - zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ten kącik wypoczynkowy jest tym moim azylem, po powrocie z pracy tam uciekam odpocząć od telefonów, kompa i wszystkich problemów. Po godzinie siedzenia w ciszy w zieleni, jestem gotowa do dalszego działania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Zuza Na zimę szykujemy rolety + kocyk + grzane wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na posterunku, dzisiaj powinnam mieć luzik :) Ale nie chcę zapeszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co, teraz mam Twojego emaila to spodziewaj się częściej :) Mam koleżankę , która często mi takie fajne rzeczy podsyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza No jeszcze zapraszam Cię na spacer. :) Otwieraj w ten sam sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę mam dzisiaj luzy :) Zuzka , teraz coś na wesoło :D poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiecie co mnie ostatnio najbardziej i najszybciej potrafi wyprowadzić z równowagi? Ba pół dnia mam zły humor przez to. To znaczy wreszcie mi przechodzi. Dotarło do mnie że jak kobiety wysyłają do mnie sygnały(mam nadzieję że nie będę musiał tego tłumaczyć) to jednak gdzieś podstępnie, głęboko, budzi się jakaś iskierka nadziei że są szanse na wyjście z samotności. Dawno się tak nie wkurzyłem. Całe szczęście dałem taką plamę że się nie da odkręcić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka Przykro mi że sie rozczarowałaś 😭 :D. A myślałam, że kotek Cię zachwycie :D :D. Jutro też powinnam mieć luzik, przekopię archiwum i może jeszcze coś znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrewin wszystko z tobą ok. To znaczy, ze jesteś jeszcze reformowalny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko.. całe szczęście poradziłem sobie i z tą iskierką. To jest jeden z takich momentów, w którym zgadzam się ze stereotypem że to mężczyzna powinien pierwszy wychodzić z inicjatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekodzielo z Maroka
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrewin Zły nastrój - dlatego , że zdusiłeś iskierkę? czy dlatego, że nie Twoja inicjatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z ciebie kibic :) Ja lubię być na czasie tz. oglądam co ważniejsze :) A generalnie mam lekką awersję do sportu ale to jest związane z moim osobistym życiem. :) Siedziałam dzisiaj aż do ciemności w swoim królestwie, Cudownie było. Zapaliłam świece wokół oczka aż wędkarz nabrał tajemniczości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza a ty gdziesz pracujesz? czy jesteśna urlopie, czy tak Ci dobrze , że ZUZ płaci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie gadałam z moją córcią na gg. Leci sobie dziewczę w piątek do Paryża . No cóż , światowe życie :) A matka ? do pracy , przed kompa :) ona co prawda też do pracy :) ale co tu porównywać:) U mojej sąsiadki na działce ( za płotem ) jest rodzinka jeży - matka i 5 małych . Tyle lat żyję a pierwszy raz widziałm coś takiego . Może uda mi się upolować jakieś zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie uciekłem.. w pracy zazwyczaj jestem 17-stej.. więc potem nie mam dostępu do netu.. {Zuzka48 Myrevin Czy mam rozumieć,że świadomie i z premedytacją zdusiłeś tą iskierkę? Czy to ona była powodem Twego złego humoru? Taka mała iskierka,którą niektórzy zwą nadzieją? } Dokładnie, nadzieja jest matką głupich. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok Myrewin Zły nastrój - dlatego , że zdusiłeś iskierkę? czy dlatego, że nie Twoja inicjatywa? } Zły nastrój że w ogóle dopuściłem do siebie taką myśl.. :o Ale dziś jest już ok. Kobieta wyraźnie mnie zaczęła unikać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrewin, no to pracujemy , ja tez do 17 :) I mam względne luzy. Jesteś pewien, że nie chcesz kobiety u swojego boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×