Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Agnes, łykaj kwas, nie jest jeszcze za późno, powinno sie zacząć przynajmniej na miesiac przed planowaną ciążą- ale jak tu zaplanować jeśli nie wychodzi- tym spoosbem łykam już 3 miesiąc :) A jeśli odrzuca Cie od kawy to moze być to.... udnaego dnia Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziewczyny ja już myslalam i myslałam i wkońcu sie zdecydowałam. Bardzo chce mieć mała fasolkę i mam nadzieję że miu się uda. Wam również tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat......3...................12/08.........28/29.........Katowice CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniam u siebie date porodu bo juz mi gin wyliczya STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------02,04,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: agnes505---------1-------- 19.07- 27.07------23------........Radomsko CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat......3...................12/08.........28/29... ......Katowice CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki juz jestem wrucił╔am wczoraj póznym wieczorem juz niechciało mi sie siadać przy kompie bo byłam tak zmenczona że masakra,jakie korki były z tego morza to szok,zawsze jade godzinke a wczoraj 3. Mnie wczoraj cały dzień jajniki dokuczały,ale do planowanej@ jeszcze..... o boże 3 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde juz bym chciala wiedziec czy jestem czy nie to czekanie jest dobijajace.. moje kochanie oszalało by z radosci. już wczoraj gadał do brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniczka:) oj to jeszcze cie czeka troszke czekania:P ale z nami to ci zleci:) ja tez nie moglam sie doczekac termninu@ a teraz jestem jeden dzien po i sie stresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już bym chciała teścik zrobić ale poczekam do konca tygodnia a jak nic to wielkie starania i następny po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes wiem co czujesz a muj kochany jak narazie nic nie mowi doprowadza mnie do pionu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia52 no zleci, własnie tak patrzałam że już tydzień piszemy ze sobą, nawet niewiadomo kiedy zleciało. niedługo sie nieobejrzymy i wszystkie będziemy z fasolkami chodzić. tylko coś te nasze ciężarne niechcą nas zarażać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie chce nie chce ale jak zaczna to pujdzie to wszystkie pujdziemy jedna po drugiej:P mysle ze nam sie uda w tym cylku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez juz bardzo bym chciala,a jak nie to trudno trzeba sie starać do bulu:) ale bądźmy pozytywnej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój facet jakos do pionu nie moze mnie doprowadzic bo jest przekonany ze jestem. mysli ze pare pazy sie kochalismy i od razu bedzie fasolka. a tu nie ma tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tes zrobie dopiero pod koniec tygodnia jak@ nie przujdzie:) a muj facet twardo stapa po ziemi i wie ze to nie tak latwo... wiec jak narzie nic nie mowi poczeka do zrobienia testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×