Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Everlast, kup sobie testy owulacyjne- na allegro wychodzi taniej... Sprawdz które to dni płodne, bo czasem wychodzą w 13 dniu, a czasem w 23....więc. A ja tez kocham Polskie morze... dobrej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... sorki ze tak ucieklam bez porzegnania, ale musialam, zla na siebie jestem, ale jeden jedyny dzien kiedy moglam sobie pogadac i musialam uciekac!!!! any ways.... pozdrawiam!!! i do przeczytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Dzis małą obudziła nas przed 7:00, ale ostatnio to sie robi normą, bo kładziemy ja wcześniej, tzn po 20... U nas dzis piękne słonko. Jedziemy do mojej babci na obiad. Rodzice wracaja z wczasów za tydzień, wiec mam na głowie 2 babcie. udanego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja do 17:00 siedzę sama, a potem przychodzi mężuś z pracy. Poleniuchuje sobie trochę zanim przyjdzie :D Lubię czasem mieć chwilę dla siebie ;). Skończyła mi się @ więc rozpoczynam starania 2 cykl. Miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast tobie rwnież miej niedzieli:) Nudy straszne... mój Kochaniutek dziś o 15 będzie, więc to jest pocieszające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki..... dopiero co nadrobiłam zaległości w czytaniu...a tu znowwu się tyle wykluło.... fajnie jest co robić.... ja dzisiaj cały czas leże zgodnie z zaleceniami lekarza...od czasu do czasu brzuszek zaboli...i tyle..... ogólnie jestem dobrej myśli... i to dzięki wam..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały dzień latam :o Boli mnie brzuch . Robiłam następny test , bo nie mogę uwierzyć , że jestem w ciąży . 3 pozytywne testy chyba nie mogą się mylić ? :o Dziś powinnam dostać @. Boję się wizyty u gina . Boję się tego co mi powie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki CzarnaOna..... też tak myślę... i tylko tak będę myślała....zero stresów...i cały czas pozytywne myślenie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklęta będzie dobrze zobaczysz....na pewno domek już urósł.... a @ nie przyjdzie nie ma już szans.... u mnie w przeciągu 6 dni domek bardzo dużo urósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku jak jeszcze nie badała to od ostatniego dnia miesiączki...ale jak zrobiła usg to z pomiaru pęcherzyka wyliczyła tyg.... i okazało się ze cały cykl przesunął mi sie o 10 dni, bo zmieniłam klimat....i wyszła bardzo bardzo wczesna ciąza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) caaaly weekend nie zagladalam teraz bede miala kupe czytania:) za to sie wyplazowalam wyplywalam za wszystkie czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czołem wróciliśmy od babci, Emilka zasypia w łóżeczku :) wymeczyliśmy ją. Wojtek z pracy wraca przed północą, moze później, więc mam czas dla siebie i dla Was....bede musiała ogarnąć chałupkę... Zaklęta wszystko bedzie dobrze, nie pękaj ;) Oglądam brzydulę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - heheh ja też oglądam ;) Jak zaklęciem zaklęta - nie myśl tak pesymistycznie, tylko ciesz się swoim szczęściem, trzy testy zrobiłaś wszędzie widziałaś wyraźne krechy i już starczy ;) Uszy do góry bo u góry są chmury, dbaj o siebie i głaskaj brzucho, a nie myśl o @, bo przez najbliższe kilka miesięcy jej nie zobaczysz :D 🌼 scherza- cieszę się, że słuchasz zaleceń lekarza :), a przede wszystkim, że myślisz pozytywnie, co na pewno udzieli się Twojej rosnącej fasolce ;) Weekend się kończy :( od poniedziałku do pracy, ale szukając pozytywów, od poniedziałku starania :D, bo @ wczoraj się skończyła. W sumie to już dziś mieliśmy rozgrzewkę :P w prawdzie to nie są dni płodne, ale tak jakoś nas naszło ;) Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, nie myśl o tym, oby wiecej Was tak "nachodziło" i w dni płodne i w niepłodne, wtedy to jest fajne i przyjemne....a tak jak sie myśli to i tak nic z tego nie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytam z ciekawości, chodzicie późno spać? Macie problemy ze wstawaniem, bo ja mam zawsze problem mogłabym spać do samego południa, gdyby nie to, że trzeba wstać do pracy :P Kiedyś bez problemów mogłam wstać o 5:00, a teraz......heh starzeję się czy co...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, a o której chodzisz spać??? My zasypiamy zwykle ok 1:00...a budzimy sie ze względu na malucha ok 7:00- kiedys tez mogłam spac do 12, teraz juz nie ma na to szans.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) zakleta zakleciem ty sie nie martw tylko sie ciez bo jestes w ciazy:) napewno jest wszystko w porzadku :) scherza sluchaj lekarzy i odpoczywaj glaskaj brzusio i sie do niego usmiechaj jedz duzo warzyw i owoców i wszystko bedzie ok:) everlast przytulaj sie z mezusiem kiedy cie tylko najdzie ochte bo przeciez to jest takie przyjemnie:) tez kocham polskie moze ale mam do niego bardzo ale to bardzo daleka za to polsiek gory mam na wyciagniecie reki wiec w zakopanym staram sie bywac czesto:) a co do mojego samopoczucia to czuje sie bardzo dobrze nic mnie nie boli oprucz stawu achillesa bo chyba mam zapalenie mam nadzieje ze przejdzie bo jak nie to wsadza mi noge w gips a tu wesele za pasem:) a @ nie ma miala byc wczoraj .To tylko jeden dzien spuznienia ale narazie sie nie cieszcze by nie zapeszac:) pozdrawiam buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć..... ja już wstałam od dzisiaj w domku do końca miesiąca....muszę tylko popracować nad tym, żeby dłużej spać....bo organizm przyzwyczajony do porannego wstawania.... a i obudziły mnie mdłości....a to było nie zaciekawe.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej scherza :) to sie troszke po wylegujesz w domciu:) odpoczniesz i nabierzesz sily:) . a co do mdlosci to nie mialas ich wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdłości to miałam na początku , dwa razy tak konkretnie...teraz mniej, ale na tyle ze mnie obudziły.... ale to nie jest tak że cały czas po prostu chwile mdli i przestaje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ja dokładnie 12 dni temu kochałam sie z moim facetem w dni płodne i mam nadzieje ze wpadliśmy.Od wczoraj odczuwam dziwne kłucia w jajnikach po obu stronach czy waszym zdaniem to cos oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×