Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Witam tez juz jestemna nózkach i odrazu pisze. wczoraj znowu miałam to co ostatnim razem,zaczeliśmy sie z moim ONKIEM przytulać i znowu ten jajnik prawy mnie tak bolał że myslałam że niewyrobie.A dzisiaj wszystko zemnie wylatuje, nigdy tak niemialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hek moje kochane:) ale sie rozpisałyscie .. normalnie czytam czytam i konca nie ma:P ja juz zaczelam obiad gotowac i troszke sprzatac bo muj lubu pojechal na chwile do pracy:( co do mojego samopoczucia to wczoraj bardzo bola mnie dół brzucha i kragoslup oraz czasem klul mnie jajnki z ktutego mialam jajeczko dzisiaj juz jest troszke lepiej ale plecy dalej bola .. zobaczymy moze ta fstretna@ nie przyjdzie... bardzo bym tego chciala:) witam nowa kolezanke monike:) dziewczeta trzymajcie za mnie kciuki by nieprzyszla@ :) buziloe moje kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochanieńkie;) nowy miesiąc zaczynam zekaniem na @ to już 21 dzień... Zaczynam się martwić, ale tak jak wczesniej mowilam, do lekarza dopiero w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarna:) nic sie nie mart pewnie jak pujdziesz do gin to okaze sie ze masz jakies wachania hoemonalne dac co cos na regulacje i bedzie wszystko w porzadku........:) nic sie nie stresuj:) a ja przezywam napadowe skuecze macicy.... boli.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do tego wczoraj jak jadlam nektatynke ukruszyła mi sie 1 ...i musze isc do dentysty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
czesc dziew3czynki:) nie dawno wstalam przez ten remont w domu nie da sie wyspac:/ co u was jak samopoczucie? mnie jakos ostatnio dziwnie brzuch boli a dokladnie jajniki a okres niedawno mi sie skonczyl:/ wczoraj mielismy z moim Miskiem upojny wieczor i nie jestem pewna czy cos po sobuie czasem nie zostawil.jak sobie o tym mysle to zaczynam sie troche obawiac. we wtorek z samego rana ide do gina po raz pierwszy i juz zaczynam sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha woda_ ja też się bardzo bałam , ale weszłam do gabinetu , siadłam na samolocik . Badanie trwało kilka sekund . Później wyszłam z gabinetu i 10 minut później zapomniałam , że tam w ogóle byłam :) Ja idę trochę spać . Jak wstane to się odezwę . W ogóle dzieci sąsiadów dostały gwizdki :o Jak je widze z tymi gwizdkami to mnie coś trafia :o Jak tu spać ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
Jak zaklęciem zaklęta nie dziwie Ci sie ze Cie to denerwuje dziecito dzieci ale ilez mozna sluchac wrzeszczacego gwizdka?:) poloz sie i wyspij i koniecznie odezwij sie jak wstaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras może wie jak to sie nazywa , jak ojciec i matka maja tą samo grupe krwi to łatwiej o dzidzie, czy coś takiego. i ogolnie ile czasu musi uplynąć po współżyciu żeby można bylo zrobic test, i przy wczesnej ciąży można chodzić na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
hehe to ze rodzice maja ta sama gr krwi nie oznacza ze latwiej zajsc w ciaze. test mozna zrobic juz 6-7 dni po zaplodnieniu,tyle ze nalezxy pamietac ze nie koniecznie w ten sam dzien gdy uprawialo sie sex dojdzie do zaplodnienia.najlepiej zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki:) solarium jest odradzane w ciazy.mozna sie opalac na sloncu ale z umiarem i nalezy zakryc brzuch jakas bluzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniscia o tych grupach krwi nie slyszalam. a co do solarium to podobno nie m powinno sie chodzic na solarium gdzy jet sie w ciazy bo sa tam jakies promieniowania a test najlepiej zrobic w dzien spodziewanej mieiaczki w sumie tam pisze ze nawt 6 dni po zaolodnieniu ale zaplodnienie moze trawc chyba nawet 6 dni wiec tak okolo 12 dni po owulaccji ale nie koniecznie pokaze ciaze po poziom hormonow moze byc jeszcze za niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już wszystko wiem dzieki cicha wodo a jeszcze jedno czyli najlepiej jakbym sobie zrobiła test po okresie? kurcze a ja chcialam sobie zrobić za tydzień przed powrotem do pracy,a @ mam dopiero dostać ok 21.08 zależy jak to teraz będzie po tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
oczywiscie mozesz zrobic test wczesniej niz w dniu spodziewanej miesiaczki jednak udac sie do gina bedziesz miala pewnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy:) widze, że sięobudziłyście... Monia test najlepiej zrobic tak po tygodniu od spodziewanej@ wtedy najbardziej wiarygodny wynik, Moja przyjaciółka, zrobiła dzień po planowanej@ i wyszeł negatywny, tydzień później zrobiła i wyszły 2 krechy.. W sumie na to nie ma reguły, każda ma inny organizm, inne hormony, i u każdej o innej porzę bedzioe większe stężenie HCG.. Na to nie ma odpowiedniego terminu, niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta zrobiła przed @ i ujej wyszło. Monisia może u Ciebie tez wyjdzie:) Nic Ci nie zaszkodzi, nic ryzykujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi znowu ten jajnik prawy mnie wczoraj bolal przy wspołżyciu,nigdy tak niemialam i zaczynam sie obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny........ no ja ma takie sobie wieści...od wczoraj miałam takie dziwne plamienia , dzisiaj poleciałam do gin, na uzg wykazało, ze pęcherzyk się znacznie powiększył o czym dobrze świadczy reszty jeszcze nie było widać, ale za to dostałam leki duphaston i no spę oraz zwolnienie na miesiąc....mam leżeć i nic nie robić dosłownie nic..nie wiem jak wytrzymam....w pracy tyle, rzeczy mam nie zamkniętych.... i oczywiście strach mnie już opanował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak Wy się rozpisujecieeeee znowu mam tyły, ale postaram się je nadrobić ;) Więc od początku: MoniaKat - witamy Cię na naszym topicu widzę, że mieszkasz niedaleko mojego miasta i jesteś w moim wieku :D , cieszy mnie to bardzo, może będziesz znała jakiegoś dobrego Gina ;) Ja też starania biorę sobie na luz i staram się codziennie nie myśleć o tym, a zająć się obowiązkami, co ma być to będzie, a mam nadzieję, że będzie dobrze :D lolcia52 - widzę, że masz taki problem jak ja z nadążaniem czytania postów, które dziewczyny kochane ponabijały ;) Oczywiście kciuki trzymamy by @ nie przyszła i byście mogli już ślubować w trójkę ;) Dianka90 - dziękuję zdjęcie doszło masz śliczny brzucholek, ugłaskaj go ode mnie :) Jak zaklęciem zaklęta - odpoczywaj i nie dopuszczaj do siebie żadnych innych myśli niż to, że fasolka jest w brzuchu i zaczyna się rozwijać. Cycochy Cię bolą i są nabrzmiałe okropnie, więc to kolejny dowód na to, że jesteś w ciąży i hormony Ci szaleją. 🌼 monisia647 - ja z tą grupą krwi mam raczej odwrotnie bo ja mam rh (-) a mąż ma rh (+) więc to oznacza konflikt serologiczny :O niestety....choć mój Małż musi jeszcze się upewnić, czy aby na pewno ma RH dodatnie, ja niestety na 100% mam RH ujemne...ale póki co jeszcze nie czas na załamkę, dopiero zaczynam drugi cykl starań. Z tym solarium to też się zastanawiałam jak ja to przeżyję, bo lubię sobie od czasu do czasu pójść jak jestem blada to źle wyglądam, ale w ciąży kobiety promienieją, więc mam nadzieję, że przeszkadzać już mi to nie będzie :D A.R_CT - dostałam Twoją fotkę, dziękuję teraz wiem jakiej buźce odpisuje, chociaż jeszcze z imionami mam problem do zapamiętania ;) CzarnaONA - ja też lubię piwko :D i też Tyskie :) scherza- nie myśl o pracy, pomyśl o dziecku, jak masz leżeć przez miesiąc plackiem to tak zrób. Odpoczniesz sobie :) Dziewczyny obowiązki wzywają muszę uciekać. Miłej soboty :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha woda_ mi test wykazał 5 dni przed @ :) KONAM dzisiaj :o Wszystko jest nie tak i wszystko mnie wkurza. Boli mnie brzuch - źle (Bo boje się , że dostane @)... Przestaje boleć - też źle ( bo wtedy się martwie czy z Fasoliną wszystko ok) Sąsiedzi robią remont i łażą mi po domu bo jakieś rury podłączają :o Kurwicy już dostaje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, nie martw sie kochana, wyztsko bedzie ok:) Zobaczysz...Skor lekarz powiedział, że musisz leżeć, to leż, widocznie, fasolce jest to potrzebne:) Zaklęta, cierpliwości kochana, cierpliwości... :) Założą te rury i bezie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że muszę leżeć i będę ....nie ma mowy inaczej tylko o ile bym była spokojniejsza wszystko mając poukładane...ahhhhh ...........ale to dziwnie jest....staramy się o dzidzie .....czekamy na te dwie kreski....poźniej zamiast cieszyć się rosnącym maleństwem.....to ciągle pod górkę...... z niecierpliwością i stresem czeka się na kolejne usg...zeby było wszytko ok...... i tak w kółko....... :( idę leżeć nie ma co..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytsko przede mną, ale mimo wytzsko tez bym chciała miec fasolkę:) Będzie dobrze, nie ma innej opcji:) Leż kochana, leż i wypoczywaj ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemasz dziewczeta :D Brzuszek uglaskany :) Moje drogie, jaka ja mam ochote na szklaneczke zimnego lecha z sokiem malinowym ... mmmmmm! Kurna, no i dostalam kopniaka od malej :(:D to chyba za te mysli o bro, baaa a moze one jej sie spodobaly i tez ma ochote :D? Hehe, no nic, spadam krupnik bulgotac, taka mnie ochta naszla :P Scherza - wiem, ze latwo mowic, ale MUSISZ byc spokojna, mysl jak najmniej o krwawieniach, plamieniach, uswiadamiaj sie ze wszystko jest wporzadku, ze bejbiak rosnie i bedzie zdrowy. Moja zlota mysl : POzytywne myslenie to klucz do sukcesu :D ( w tym temacie do rozwiazania ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, witam was z samego rana, wlasnie wstalam, sniadanko sie szykuje..... wy pewnie obiadki wcinacie z mezuciami!!!!???? jesli chodzi o samopoczucie to z samego rana brzusio boli.... tak milo boli, nie jak za @ tak delikatnie kluje i ciagnie..... do @ jeszcze niecale dwa tygodnie, a tu bole od tygodnia..... hmm.... zobaczymy jak to bedzie ale sie nie nakrecam, chociaz w tym miesiacu intensywnie staralismy! :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :D Wcinam co prawda obiad :) Ale sama... no z brzuszkiem :P Mezus hehe w pracy. Mmmm smakowego sniadanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×