Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----2 (3)-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat.......3...................11/08.........28/29.. ......Katowice CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Czarna, podoba mi sie Twój samokrytycyzm, tez taka jestem i śmieję sie sama z siebie ;) Ja tez skończyłam brać tabsy w kwietniu :) ale nie pytaj mnie kiedy........wiem, ze kolejny cykl trwał 29 dni, kolejny 30 dni, a kolejny 36, no i teraz jakieś 12-14 dni i powinnam dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w okolicy naszej rocznycy ślubu, wiec albo bedzie fajny prezent dla męża, albo bede gryzłą, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zapisane kiedy w kalendarzyku, dlatego, wiem, tak to tez bym nie pamiętała:) Monia to jak z fotkami, wymieniamy się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę poprosić kogoś, zeby zrobił mi zdjęcie, bo na tym linku co wcześniej wysłałam to jestem na kilku fotkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To blog fotograficzny mojego znajomego :) fotografa, jak juz bede miała nowe to Wam wyslę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast- ja tez sie cieszę, ze jesteś ze śląska i w moim wieku- nie jestem przynajmniej jedyna najstarsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ponownie. Mężuś tapetuje, a ja mu pomagam, więc też nie mam zbytnio czasu na pisanie :O ale podczytuje kiedy mogę :) MonikaKat - mam wrażenie, że Cię skądś kojarze, jakby z jakiegoś innego topicu na kafe na, którym byłam dawno temu. Prowadzisz lub prowadziłaś może bloga? A.R_CT - no niestety pracować trzeba, a po pracy trzeba gotować, sprzątać itp. Potem niewiele czasu zostaje, ja jeszcze studiuje zaocznie, ale teraz są wakacje, więc przynajmniej od tego mam wolne ;) No cóż życie....:) Ale staram się was podczytywać tak często jak tylko mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Everlast mam bloga :) Ale póki co nie jestem gotowa sie nim z Wami podzielić- wszystko przyjdzie w swoim czasie... Pisałam kiedyś na temacie o odchudzaniu i na temacie szczęśliwych mężatek, ale mężatki przeniosły się gdzie indziej: http://www.kobitki.o-nas.pl/index.php i teraz tam piszemy.... A od czasu planów ciaży juz sie nie odchudzam (wyjatek po ciaży schudłam tyle co przybrałąm czyli 16 kg...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego znam Cię z Topicu o szczęśliwych mężatkach o odchudzaniu też wiem, a jeśli chodzi o Blog, który jest blogiem bardzo osobistym to też kojarzę. Byłam wtedy na tym topicu pod innym nickiem :) Miło Cię znowu "czytać", trochę czasu minęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Cię, wiesz z mężatkami spotykamy sie regularnie, mogę Ci napisać co u Której: -Gabi jest w ciaży- za trzecim razem sie udało- rozwiazanie w 1 połowie listopada :) -Ejmi też jest w ciaży- 5 lat badań, leczenia, w końcu przy jej PCO wysłała jeszcze meża na przebadanie i okazało sie, ze jej mąż ma azospermię- nie wytwarza plemników, jakimś "cudem" w trakcie terapii pro in vitro udało się wytworzyć zywe i ruchliwe żołnieżyki, a jej jajniki wytworzyły taką ilosć jajeczek, że udało się przeprowadzić invitro- za pierwszym razem się udało....rozwiazanie ok 15 listopada... -Elcia i jej maż stracili firmę po tym jak im się wspólniczka rzuciła pod pociąg, a drugi wspólnik postanowił sam poprowadzić firmę....Elcia teraz pracuje w OBI, a Jarek ściśle współpracuje ze mna w celu realizacji wiekszego projektu, o którym na razie nie wolno mi pisać ;) Z nimi mam najlepszy kontakt, bo są z Kobióra, widujemy się raz na tydzień... -Emilka, tzn Yasmin urodziłą śliczną córeczkę 2 miesiace po mnie i wpadła w depresje poporodową- do tej pory jesteśmy jej wsparciem... - Aneta (z Lęborka) jak zwykle pogodna, szeroko się usmiecha, poszła do pracy, borykaja sie z mężem z problemami finansowymi... Były te inne dziewczyny, al odeszły od nas, a my stanowimy zamknięte forum, jeśli ktoś pisze dosć długo i daje nam sie poznac na tyle, zeby mu zaufać, to zapraszamy na tematy Vipek- ogólnodostepny jest temacik o ciąży i dzieciach, a także są inne, ale nie mamy weny, zeby rzobudować forum, potrzeba "świeżej krwi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat ja jestem ze Szczecina więc mi też mozesz podać namiary na dobrego lekarza.wcześniej chodziłam do Hajdasza jak komu cos to mówi ale sie przeniósł i niewiem gdzie. Ja pierwszy okres dostałam jak miałam 10 lat i dopuki niezaczełam brac tabletek ( ok 2.5 roku temu) to cały czas miałam nieregularne cykle,więc niewiem jak będzie teraz po odstawieniu (odstawiłam jakieś 2,3 tygodnie temu). MoniaKat śliczna córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziemy czekać,a teraz juz ide nynać bo jutro jedziemy nad morze więc trzeba wcześnie wstać i kożystać ze słońca,jutro ma być 30 stopni, więc grzech siedzieć w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana za streszczenie życiorysów ;) choć niewiele z tego forum pamiętam, tyle czasu już minęło.... Masz córcie jak laleczka :) monisia647- ja też miałam nieregularne cykle i najpierw gin przepisał mi tabletki anty, ale jak je odstawiłam to znowu wracały nieregularne cykle miałam tak co 36, 42 a nawet 50 dni. Też chodziłam do gina po luteine na wywołanie. Przez ostatnie 4 miesiące miałam w miarę regularnie co 29 dni, ale w tym miesiącu dostałam w 27 dniu. Ciężko mi wyliczyć dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×