Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Ooo widze, że mamy nowe koleżanki:) Super, im nas więcej tym lepiej:) Byłam wczorak wieczorkiem, patrzyłam co pisałyście (nie za duzo) ale jakoś nie miałam weny do pisania..... Jakaś taka depresyjna się zrobiłam, wsyztsko mnie drażni... Z miłą chęcią bym zasnęła i obudziła się jak już mi przejdzie... Lolcia gratuluję:):) Jestem pewna, ze do fasolka:) Słuchaj CZARNEJ cioci, ona zawsze ma rację:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) wczoraj jak zagladalam na topik to nikogo nie bylo:/ a dzis od rana tłok:P wlasnie zabieram sie do nadrabiania zaleglosci w czytaniu:) no i oczywiscie witam nowe czlonkinie bo jeszcze nie mialam okazji:) agnes505 oraz MoniaKat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj popoludniu siedzialam sobie w barze a obok przy stoliku siedzialy dwie kobitki i stal wozek a w nim taka malutka sliczna dziewczyneczka:) tak sie wychylala i caly czas zerkala na mnie i mnie zaczepiala:P wiec tak sobie pomyslalam ze to moze jakis znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia moja droga, ja nie mam jeszcze fotki od Ciebie.. Wyślij mi na szkolalistopad@wp.pl a ja Ci odeśle zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) od razu tez wysle do jak zakleciem bo tu doczytalam z poprzednich postow ze nie doszedl moj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki wreszcie bo na topiku zostalam sama:( fibisiunia ja tez poprosze zdjecia:) puchatek1987@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne jestescie dziewczyny na innych forach jest jakos dziwnie tak oschle i wogule mi sie nie podobało a tu taka mila atmosferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolciu moja kochana oczywiscie ze wysle tylko na tym onecie tak powoli sie wysyla ze trzeba troszke poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to dziekuje:) czarna masz racje jestesmy wujatkowe:) orginalne a wszystko co orginalne to dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie goraca az strach:( juz mam dosc tych upalów:( agnus a ty jak sie czujesz masz jakies przeczucia ze to moze byc to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×