Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

ja tez lubie ogladc wuzeczki luzeczka spioszki:) i ubrania ciazowe:) kurcze mam stresa jak jestem w ciazy jak to utrzymam w tajemnicy do slubu? bo rodzocom i przyszlym tesciom powiemy dopiero po slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie bedzie nic widac to bedzie dopiero 2 miesiaca sadzac po zdjeciach to jesres szczupla wiec mysle zebedzie ok:) gorzej jak pozniej mama tata tesciowie policza miesiace i cos im nie bedzie sie zgadzalo:) a tak na marginesie to mam kolezanke u ktorej do 5 miesiaca nie bylo nic widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz akurat to ze dowiedza sie ze zaczelismy srtarania przed slubem to mi nie przeszkarza:) wola by dowiedzieli sie po slubie bo teraz mogli by sie stresowac a po co wystarczy ze ja sie stresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes juz wyslalam moze doszly:) a sie narbardziej boje sie mdlosci .. mieszkam z rodziicami wiec wole by nic nie wiedzieli przed slubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest ok niedlugo zaczne starania bo po tabsach wolalam troszke odczekac choc raz sie nie zabezpieczylismy wiec istnieje mizliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes bo sie zaruzowie:P:P kurcze zaczyna mnie cos brzusio bolec...:( ale moze to od nadmiaru slodyczy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jak roslinka.... kochana nie przejmuj sie napewno to nic powarznego . wiesz co ale by bylo jakby sie okazala ze jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedzie:) przecierz jestesmy wyjatkowe:) kurcze wiecie co dziewczeta jestem jakos dziwnie spokojna ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×