Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

moze sie przelamie i zrobie tes ale jeszcze nie wiem... bo apteke mam dopiero od 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie postanowiłam ze poczekam do piatku albo soboty i jęsli nie dostane to wtedy zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia z tymi objawami tutaj to bywa różnie, jedna cos u siebie zauważy, pisze tutaj a wszyhtskie na to, jestes w ciązy na pewno jestes wciazy:):) i jest błędne koło bo nakrędamy sie nawzjaem, a trzeba pisac o czyms innym zeby troszke zapomniec :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna zgadzam sie z toba ,,,, zrubmy sobie dzien bez p[isania o ciązach....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc od dziś do jutra do północy nie piszemy o ciążach, dzieciach, fasolkach, tempkach, okresach, testach, śluzach itd..... A więc mowy temat.... Co robicie??? naczytałam sie jak lolcia ma ochote na cos typu kebab, tortilla... Zrobilam sobie kanapki z serem zółtym i ogromnaaaaa ilością sosu włoskiego mniamciu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co lepiej mi sie psize jak wymienilysmy suie zdjeciami.. tak to nie zawsze kojarzyłam która co robi, ktora to ktora tamto, a teraz wiem, ze lolcia to lolcia, ze agnes to agnes itd:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wiesz co az wstyd się przyznać.. to jest ten sos z WINIARy co teraz reklamuja, jest włoski, salsa i barbecue:) najpierw jadłam salsę, poźnie włoski, barbecue czeka aż włoski się skończe i wtedyngo zaczne:) W sumie te sosy sa jak ketchup tyle tylko, ze z jakimis dodatkami.. Salse polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zjadłam płatki ale sie nie najadłam. muszę cos jeszcze zrobic mam chęć na kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamuwilam wielka pizze,,,:) ale musze czekac 45 minut:(... chyba umre z glodu:P kobitki poradzcie mi jakie mam sobie kupic kwiatki do kosciola na przystrojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ooo... ja już chciałam się podzieli wiadomością, że byłam w aptece i znalazłam zajebisty test ciążowy:D hehe...ale skoro gadamy o czymś innym, to ja też Wam powiem, że zjadłabym placka po węgiersku:) Jak już ktoś wyżej wspomniał o placuszku po węgiersku, to aż poczułam, jak mnie ssie w żołądku:D CzarnaOna- jakbym miała bliźniaki, oddam Ci jednego- tylko wyślij mi adres wtedy, to ja prześlę pocztą:P Priorytetem, aby szybciej doszedł:D A ja mam takie pytanie- jaka byłaby Wasza podróż marzeń? Bo ja osobiście kocham Finlandię i wiele bym oddała, aby móc tam pojechać choćby na jeden dzień...ehh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lOLCIA, EUSTOMY, SA O NIEBO LEPSZE OD RÓŻ- DŁUZEJ SIE TRZYMAJĄ (sorki za ten capslock)- z reszta wybierz sie do kwiacaiarni i zobacz ceny kwiatów, a najlepiej na jakąś giełde kwiatową... Czarna, tak włąśnie myslałąm, ze chodzi o te sosy- muszę spróbować... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, bo zrobię go rano, ale nazywa się "bobo-test", jest strumieniowy i ma taką czułość, jakiej jeszcze nie widziałam- wykrywa HCG już przy stężeniu 10mlU/ml i można go stosować 7 dni po stosunku- jest w stanie wykryć już 3 dniową ciążę- to znaczy- tak jest tu napisane:P Więc zostawię go sobie na jutro, może on okaże się lepszy, bo już 7 sierpnia mam dostać teoretycznie @, ale żadnych objawów nie czuję! Zero bolesności brzucha, pleców, zero bolesności i obrzmienia piersi- a takie objawy mam zawsze. Zobaczymy:) Sosy z Winiar? Hm... też muszę spróbować:P Ale na razie chyba zrobię sobie kaszkę manną...albo makaron... a może najpierw kaszkę, a na kolację makaron:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atista, podziel sie jutro wiadomością.... Ja dzis jadłam żurek z kiełbaska i ziemniaczkami :) Myślę co jutro na obiad, ale nie mam pomysłu... JUtro muszę jechać do ZUS-u i Urzędu Skarbowego po dodatkowe dokumenty, aby załatwić płatny wychowawczy.... Tak raz jestem, raz mnie nie ma, bo małą biega z gołym tyłkiem, a nie robiła jeszcze dziś kupki, więc moze cos zrobi i oby do nocniczka :) Bo ostatnio zrobiła w przedpokoju....nie chcę, zeby mi wykleksikowała podłoge i co popadnie przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista może bedziesz się smiała, ale ja bym chciała polecieć w kosmos.. Serio jakoś mnie to kręci.. A coś takiego bardziej realnego, to chciałabym jeszcze raz pojechać do Włoch, rzym, Wenecja, czuc unoszącą się magię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle chciałabym miec tyle pieniędzy, zeby móc zwiedzic cały świat. chciałbym pożyc troszkę, w murzyńskiej wiosce w Afryce, pić tequile w Hiszpanii, jechac na karnawał do Rio de Janeiro, obejrzec film w Hollywood, pic herbatkę pod pałacem Elżbiety II i całować się z Baracem Obamą:) rajcują mnie murzyńskie wary:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×