Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Ja planowo- pojutrze... P.S. Faktycznie mnie jakoś odrzuciło od tego papierosa...nawet do końca go nie spaliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, agnes- za Ciebie oczywiście także trzymam wielkie kciuki!!! Jeśli @ masz dostać jutro- to powinnaś już chyba czuć, że się zbliża, co? Oby @ nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia gratulacje...... witamy kolejną ciężarną hura hura hura :) Ja od wczoraj nie wstawałam z łóżka- mdłości są tak potworne, że ledwo co je znosze....... lecze je jedzeniem co powoduje, że brzuch to mi rośnie w zaskakującym tempie...... a mam pytanie : Czy juz mam zacząc się smarować kremami na rozstepy..... czy jescze nie jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakis dziwny twardy brzuch taki nadęty i boli mnie troszkę brzuch z prawej strony i kręgosłup z tej samej strony, co do śluzu to jakis dziwny biały powiem wam ze nigdy wczesniej nie przywiazywałam większej wagi do tego wszystkiego co sie ze mna dzieje bo nie myslałam o tym zeby sie zafasolkować dlatego teraz ciężko mi cokolwiek stwierdzić u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza ja ci nie pomogę bo nie mam zielonego pojecia wiem tylko ze moja kolezanka smarowała jakos pózniej ok 3 - 4 mięsiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja też nie wiem cholerka..... wiem tylko ze najskuteczniejsza jest oliwa z oliwek i masło.... ale jak tak mi rośnie brzuchol to chyba już zacznę....he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza- jak tam chcesz:P Jeśli takie specyfiki nie zaszkodzą dziecku, to czemu by nie teraz? Wiesz jak to mówią, lepiej zapobiegać, niż leczyć- a nie wiadomo przecież, kiedy zacznie Ci rosnąć taki większy brzuszek:) Więc sądzę osobiście, że możesz się czasem pobalsamować... agnes- ja też mam taki właśnie śluz, ale jest już go tak mało, że praktycznie mam sucho. Temperaturę mierzę nadal popołudniu, wiem- tak się nie robi, ale ja nie nauczę się nigdy mierzyć z rana, po przebudzeniu i to jeszcze o tej samej porze- jakie wymagania! :P I nadal utrzymuje się mniej więcej na poziomie 37 stopni. Oczka mnie pieką, jakieś suche są i łzawią czasem. Głowa właśnie zaczęła mnie boleć, ale takie bóle jak miałam niecałe 2 tyg. temu już minęły. Kłucia w jajnikach nie mam, ani bolesnego podbrzusza, ani piersi. Twarde jak kamień sutki:D I takie wieeelkie otoczki dokoła nich, jak opłatek w kościele:D I jak uciskam sobie miejsca koło jajników i tam, gdzie powinna być macica, to twarde takie jest, niemiłe... Napisałam- tam, gzie powinna być macica, bo czasem się już zastanawiam czy ja ją w ogóle mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Aristo ja dokładnie tak jak ty mierze wieczorem i dzis miałam 37.3 mnie bola jajniki raz z jednej raz z drugie. co do piersi to owszem urosły ale zawsze rosną przed@ brzuch twardy i nadety a macice to nie wiem dokładnie w którym miejscu mam wiec na jej temat sie nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mojego kota strasznie rozbolał brzuch...wymiotował i aż miauczał z bólu... ale już mu przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, miał ostatnio 2 wizyty z odpchlaniem i odrobaczaniem, bo szykujemy go do kastracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam kociaka Persa ale jak wyszedł rano to do tej pory nie wrócił. somsiadka mówiła ze widziała jak prowadza sie z jej kocicą...heh chyba on sie wczesniej potomstwa doczeka ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Aż się dziwię, że tak "mało" napisałyście, tzn. zazwyczaj jak przychodzę z pracy to mam co najmniej 5 stron do przeczytania ;) lolcia52- wszystkie przeczuwałyśmy, że Ci się udało :D gratulację 🌼 👄 Liczymy na fluidy pozytywne ;) Mam pytanie do Was jak często się "staracie" znaczy przytulacie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha:D Agnes... mój niestety nie będzie miał tej przyjemności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją kotkę wysterylizowałam zaraz po pierwszym okresie godowym, bo tak wyła, że stwierdziłam, że dłużej nie wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak do tej pory miałam same kotki i jednego kocura, już kastrata od ładnych 6 lat. Teraz jest drugi kocurek właśnie:) czarnuch szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swojego juz 3 lata a od niedawno psiaka oj nie mogą sie zgodzic pies chce sie z nim bawic a on ciagle na niego warczzy i ostatnio ucieka ciagle z domu na noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wracam do Was, kobitki- ale muszę coś pożreć, bo mi zaraz żołądek do kręgosłupa się przyklei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje Lolcia !!! Dziewczyny, może pomyślicie że jestem głupia ale mi się dzisiaj śniło że Lolcia napisała na forum, że jest w ciąży. Śledziłam od rana wasze wypowiedzi i dopiero teraz jak włączyłam kompa to czytam że jej się udało. Gratulacje Monia bardzo ciekawy twój blog, czytałam go z zapartym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, gratuluję TY fuksiaro :) wiedziałam, ze tak będzie..... scherca, jeżeli czujesz taka potrzebę, to mozesz brzuch i piersi smarować oliwką dla dzieci, albo dolewać jej sobie do kąpieli- ale unikaj goracych kapieli w ciazy to przeciwskazane...a po kilku miesiacach, powiedzmy po półmetku mozesz już stosować bardziej złożone kosmetyki. Zauważysz z reszta, ze skóra jest bardziej wrazliwa w ciaży, ja WAm zalecam stosowanie zelu do higieny intymnej AA- z kwasem mlekowym w ciąży i w połogu.... i delikatne kosmetyki do demakijażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze o smarowaniu nie myślę, ale jak będę już w ciąży to brzuchol i uda będę regularnie smarować od początku. Jak to Arista napisała lepiej i skuteczniej jest zapobiegać temu co może powstać ;) Dziewczyny nie odpisałyście mi z tym staraniem :( Przytulanie co dwa dni w "teoretyczne" dni płodne? Czy codziennie czy jak jest czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×