Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

menel- zjeżdżaj... mati- my też w większości się dopiero staramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenia i dobry nastrój prysł. dostałam tej @ ale jestem wsciekła a juz tak się cieszyłam że może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( agnes... kurde, ale głupia @!!! aż nie wiem, co napisać. Ja nie wiem, czekam do jutra, na razie nic nie czuję, jakbym miała dostać @, no ale nigdy nic nie wiadomo. Nie łam się! To wkurwiające, ale następny cykl się zaczął, następne okazje do starań... Może tym razem dokładniej obliczysz owulkę i dni płodne? Może wybierasz się gdzieś na "urlop"- wtedy może się uda:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI ZA POCIESZENIE. cieszyłam sie bo wczoraj nie czułam nic na @ tylko te bóle jajników jakich nigdy nie miałaam. Mam nadzieje ze chociaz tobie sie uda... co do urlopu to jest niemozliwe narazie bo ja pracuje na umowe zlecenie a moje kochanie pracuje w delegacji i raz w tygodniu jest w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki odzywam sie dopiero teraz bo taka ładna pogoda to aż grzech siedziec w domu,ale widze że tu duże zmiany. lolcia wielkie gratulacje,wiedziałam że ty bedziesz następna i niemyliłam sie, ale tez myślalam że następna będzie agnes noi sie myliłam ale wieże że w następnym cyklu sie uda. ja jeszcze 3 dni urlopu tylko mam i w poniedziałek znowu do pracy trzeba smigać,jutro albo w sobote zrobie sobie teścik żeby przed powrotem do pracy sprawdzic czy może już mam małą fasoleczke,a jak nie to poczekam na@, niestety jeszcze 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie przejmuj sie, wszystko bedzie okay, nie ma co sie zalamywac masz nastepny cykl do staran!!! I trzeba byc pozytywnej mysli!!!! Napewno sie uda, teraz mozesz sobie owulke obliczy. I przytulanko miec w odpowiednim dniu ;);) Arista teraz kolej na ciebie.... Powodzenia!!!!!! Taka jedna nareszcie doszlas do punktu, gdzie mozna sie dopisac, powodzenia tobie tez w sumie istatni cykl mialas kruciuski!!!! Zobaczymy jak bedzie tym razem!!!!! Wiem co to jest ta goupia roznica czasu, trzeba nadrabiac nie ma kiedy pogadac z dziewczynami mtylko dopisywac sie jak juz u nich ci ha noc!!!! Brrrrr...... Okay ja uciekam czas wracac do pracy!!!! Acha cycuchy mnie bola jak chol*ra!!!! Ciagnie w dol jakby ktos sznurek przywiazal I zq niego ciagnal!!!! No ale nie nakrecam sie!!!!! Wszystko moze sie zdazyc!!!! Aaaaaa I brzuch mam tak napapowany, ale to, t co druga @ tak mam! Takze to normalne!!! Pozdrawiam I do przeczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam książkę. Nie byle jaką, ale "Alicję". Z niecierpliwością czekam do soboty, kiedy sięgnę w pracy po drugi tom. I mam nadzieję, że sobota będzie podwójnie szczęśliwym dniem- drugim dniem spóźniającej się, niechcianej i znienawidzonej przez ostatnie miesiące @. Drogie dziewczęta, mam nadzieję, że mój mąż weźmie na urlop laptopa. Po pierwsze dlatego, że trzeba będzie zrobić opłaty. A po drugie- jak ja bym przeżyła, bez pisania z Wami, laseczki- co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista Kochanie wiesz co do Twojej sytuacji z ojecem pasuje moja ukochana sentencja "NIE MÓW MI JAK MAM ŻYĆ, PONIEWAŻ ZA MNIE NIE UMRZESZ".. Uwielbiam ją, nie wiem czemu, ale jest taka życiowa, piękna... Arista wiesz co, wydaje mi się, że będziesz nastepna,serio.... Nie wiem czemu, ale jakoś tak... Do mnie @ chyba się zbliża, jem żelki o smaku coli i zagryzam orzeszkami solonymi...Czyzby luteina juz zaczęła działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah zajrzałam w mój kalendarzyk @.. dziś jest mój 55 dzień cyklu :), nieźle, nie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Lolcia - gratuluje :) Wlasnie wrocilam z apteki, witaminy sobie kupialm, podklady poporodowe, majtki jednorazowe, sol fizjologiczna, i preparat przeciw plesniawkom w buzce. Wczoraj mialam delikatne lekko zabarwione krwia plamienie, lekarz twierdzi, iz powoli odchodzi mi czop sluzowy :( Powiedzial, zebym sie oszczedzala i przygotowala do przedwczenego porodu. Koniec sierpnia. Podlamalam sie, to bedzie 36 tydzien. Miejmy nadzieje, ze mala nie bedzie jednak tak szybko pchac sie na swiat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka bedzoe dobrze zobaczysz:) Skoro doktorek kazał się oszczędzac d to dostosuj się do jego zaleceń... trzymam kciuki za Ciebie i za twoją dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka chciałabym i to bardzo.. czekam na to wredną @ az orzyjdzie i od nastepnego cyklu znów się staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Czarna:) Dasz wiarę?- to także ulubiona sentencja mojego męża:) I faktycznie świetnie tu pasuje... Zresztą, nie mogę ciągle oglądać się na to, co powie ojciec:P Czarna, Ty z tym cyklem to wariujesz:P Ja mam dziś ostatni dzień i tak się boję, że dostanę tę cholerną @- choć nadal nic nie czuję, a zawsze cyce miałam jak dojna krowa, bolał mnie krzyż, tak, że ciężko było nawet leżeć... Nie wiem, nie wiem... Dianka- przedwczesne porody się zdarzają, a wcześniaczki rodzą się najczęściej zdrowe:) Pamiętaj tylko, żeby stale monitorować rozwój małej, bo w Polsce diagnostyka chorób wcześniaków kuleje, wszyscy się tylko cieszą, jak dziecko urodzi się całe, a co potem się z nim dzieje to już mało kto się interesuje... więc warto mieć długi czas na wszystko wyostrzone oko:) Ale wierzę, że będzie wszystko ok! Czasem dzieci same najlepiej wiedzą, kiedy się powinny urodzić;) Czarna- zapomniałam odpisać- jadę z mężulkiem tam, gdzie jeżdżę od chyba 8 lat- do Gąsek- taka dziura zabita dechami między Ustroniem Morskim a Mielnem:D No, przepraszam, nie taka dziura... Jest nawet disco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI LASKI ZA MIŁE SŁOWA macie rację następny cykl moze będzie szczęśliwszy. mam troszke pod górkę bo mojego miska nie ma cały czas w domu tylko rraz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie powinnaś się skupić na porządnym obliczeniu dni płodnych i owulacji... I nie trać nadziei- trzeba się czasem trochę postarać, ja np. staram się od kwietnia, hehe... a niektórym się udaje za 1 razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista Mielno jest zaraz za Koszalinem, a ja do Koszlaina mam ok 70 km :):):) także będziesz bliziutko mnie:) Zapomniałam dodac, że ja tez jestem jedynaczką:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo:) Ja jadę przez Koszalin, bo stamtąd do Gąsek dobre połączenia są. A nawet byłam kiedyś w Koszalinie u fryzjera, świetnie mnie babka ostrzygła:D I mam tam kolegę... No popatrz, jaki świat jest mały... Jak będziesz miała wolny weekend, może wpadniesz nad morze:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak_72
Jak szukacie koleżanek w ciąży takich jak ja znalazłam na http://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/forum to zapraszam. O mnie, Nazywam się MAgda, w lutym będzie już ze mną i mężem potomek, płci jeszcze nie znamy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziak- jak widzisz, mamy tu już komplet koleżanek- są fantastyczne:* CzarnaONA, jeśli faktycznie by nam się udało- byłoby super! Jeszcze pewnie się zgadamy, już wiesz, gdzie będę, a to taka dziura mała, że znajdziesz mnie bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się nie znajdziemy, to, będe krzyczała przez megafon, że SZUKAM KOLEŻANKI, KTÓRA TEŻ SIĘ STARA O DZIDZIĘ :):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Agnes, przykro mi... Dianka uważaj na siebie, nie zyczę nikomu urodzić przedwczesnie, ścickaj nogi jak tylko potrafisz........ Ja @ powinnam dopiero dostać 14, wiec jeszcze tydzień czekania.... zaraz Was doczytam i napiszę cosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×