Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

aż się boje jak mój facet na to zareaguje chociaż bardzo chcemy mieć dzidziusia:) Dziękuje za szybkie odpisanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzisz że powinnam powtórzyć jeszcze test za kilka dni czy jak?? mam 21 lat nieskończone jeszcze i to bedzie moje pierwsze dziecko wiec wole sie dopytac bardziej i kiedy zapisac sie na wizyte u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cię izuska:) Fajnie masz, mi testy nic nie pokazują, ale @ też nie mam, więc jestem dobrej myśli:) AR_CT: dzięki za pocieszenie- masz rację! My jesteśmy super dziewczyny! Co się tam będziemy przejmować innymi:P Dianka: jak Ty potrafisz świetnie opowiadać o swojej córci...tak mi się to słodko i fajniutko czyta...:) Ale z tym odkurzaniem dla relaksu to lepiej uważaj, pamiętaj, co mówił lekarz! Jeszcze urodzisz trzymając rurę od odkurzacza w ręku:D hihi...żartuję, oczywiście:P :*:*- dla Was, dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisz sie najlepiej na za tydzien. Lekarz wtedy Ci potwierdzi. Wczesniej moze miec watpliwosci. Jak dla mnie sytuacja jasna - brak zabezpieczen, - brak miesiaczki, - test pozytywny. Myslisz ze jednak nie jestes w ciazy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Arista to nasz pierwszy cykl i myślałam że nic nie wyjdzie i nie robiłam se nadziei ale teraz aż sama nie moge uwieżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista :D Witaj :D No bo ona taka rozkoszna :D Ze trzeba opowiadac z jajem ;) smigam zaraz do sklepu. Jakies ciacho dla tesciowej upichce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak zawsze miesiączki mam bardzo regularne nie dłużej niż 28-29dni a ty już 6dzień mi sie spuźnia i takie dziwne jakby przeczucie ze cos jednak z tego wyjdzie i jednak chciałam zrobić test wczoraj ale muwie nie zaczekam do soboty i zaczekałam i teraz zadzwonie w poniedziałek do lekarza i sie umuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... No, to zostaje mi tylko POGRATULOWAĆ! :) Ja zmykam dziewczęta farbować włosy, o 13:00 idę do pracy... A jutro jadę już na wakacje:) Więc dziś już wszystko musi być dopięte na ostatni guzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzę, że tu wszystkie się farbują, jakieś wakacyjne zmiany czy cuś ;) Arista- udanych wakacji, cudnej pogody i wyściskaj kiciora ode mnie :) Oczywiście jak wrócisz to przekażesz nam cudowną nowinę, że jesteś 2 w 1 :D Dianka90 - oj to musi być piękne uczucie jak rusza się dziecko, jak już je czujesz :D te wszystkie zakupy, skręcanie łóżka...ehhh....rozmarzyłam się ;) izuśka21- duże prawdopodobieństwo, że możesz być w ciąży, ale tak jak Dianka mówi,odczekaj i zapisz się do gina. Powtórz test za kilka dnia i może już ta druga krecha stanie się baaardzo wyraźna :) c.d.n. tylko muszę się przemieścić z laptopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast zrobiłam test i po 5minutach jak pisało na teście odczekałam i ta druga kreseczka stała sie bardziej widoczniejsza ale sadze ze powtórze test w następnym tygodniu w połowie bo w poniedziałek tez bedzie za wczesnie jak sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kochane, ja tez tak jak Arista znalazłam ten topik, na których nas obrażano.. nawet znalazłam wypowiedzi Aristy, jak stawała kochana w naszej obornie... Pisza, że nie wyobrazaja sobie zeby mieli rozmawiac o takich rzeczach na forum jak my rozmawaiamy.. Bo co, bo nie wiedza, comto staranie o dziecko, bo wiekszosc tych zgorzknialych bab, zrobila sobie dziecko9 na urlopie i nie zna nazwiskla ojca.. Więc zazdrosci, bo nie wie co to staranie o wyczekaiwanie tych 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniutka- :* Słuchaj, ja w ogóle mam pytanie do Ciebie- nie znasz namiarów na jakąś przychodnię z niezłym ginem w Koszalinie:P? Bo jak tam będę na tym urlopie, a @ nie przyjdzie, to chyba zeświruję, jeśli się nie upewnię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja osobiście nie znam, ale juz napisałam do kolezanki, która obecnie jest poza granicami naszego państwa, ale mam nadzieje, że odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych obrażających nas,. to niech spbie robią to nadal, skoro to podnieche ich własną wartości... najlepiej jest czuć się zajebistym cżłowiekm obrażając innych. wali mnie ich zdanie, ja nadal sobie będę pisąła, o śluzach, temperatucha, owulacjach, testach, okresach a one, niech andal bede tymi zgorzkniałymi babsztylami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - kochana trzymam za Ciebie kciuki, oby telefon zadzwonił z miłym głosem w tle, który przekazuje Ci informacje, że zaprasza Cię do nowej pracy :D monisia647 - czekamy na wieści, co tam Twój test pokazał, choć jeszcze masz sporo czasu do @. Mój Mą też jak się skończymy przytulać mówi do brzucha "jest tam już ktoś?", śmieszne to, ale i kochane ❤️. Może kupimy sobie te testy owulacyjne, bo ja też mam nieregularne cykle i nie wiem kiedy i co wypada. fibisiunia - ja też mam wrażliwość sutków, pojawia się u mnie tak gdzieś w połowie cyklu, na parę dni przed okresem przestają być wrażliwe. Jak zaklęciem zaklęta - a jak tam Twoja połówka zareagowała na wieść o pozytywnym teście ? ;) Mi też włosy strasznie wypadają, ale to akurat u mnie nie jest objawem ciąży, a szkoda :P czarnaONA - jak tam Twoje działania z luteiną dużo Ci tego jeszcze zostało ? trzymam kciukasy, ja najdłuższy cykl u siebie zanotowałam 56 dni. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast Luteiny juz nie biore teraz czekam na @.. czuję juz po kościach,że będzie niedługo... Boli mnie krzyż, brzuch i ogólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Monia nam nie napisała jeszcze jaki jest wynik tstu... Moze wlasnie obwieszcza rodzinie radosna nowne, a do nas wpadnie i napisze "zrobiłam test 2 kreski" :)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ten temat o staraczkach, ale jakoś w ogóle mnie on nie wzruszył, jakoś nie "tykają" mnie takie rzeczy, niestety prawda jest taka, że kafeteria trochę działa jak śmietnik, każdy może założyć temat jaki chce, nie trzeba się logować, administratorzy mało czego pilnują i niestety niektóre tematy są na poziomie żenującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację everlast, no ale cóż, niektórzy mozostana zawsze na tym poziomie na kórym sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest po 11:00 a ja jeszcze leżę w łóżku, a co mi tam po tygodniu pracy należy mi się odrobina lenistwa.... :D Przynajmniej mam teraz czas na pisanie ;) Jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ona chciała bym zeby tak bylo jak napisałaś ale niestety to jeszcze jednak zaszybko,(jedna krecha byla) poczekam na @,kurcze 2 tygodnie,pujde do pracy to szybciej zleci. uciekam odrazu ide na zakupy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę ruszyć 4 litery, czeka mnie sprzątanie, pranie, do sklepu też chciałam podskoczyć, a ruszyć się tak ciężko....💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Dianka, zdolniacha z Ciebie:) Pysznie wygląda to ciesto, na pewno jeszcze lepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×