Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

fibisiunia ja też mam to z sutkami :o A nie daj Boże coś mnie podkusi , żeby uszczypnąć jednego :o Od wczoraj boli mnie brzuch dziwnie. Czuję jakiś taki usick. Jakby stwardnienie brzucha. Nie wiem czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Doczytałam Was, wiec napiszę cos od siebie. Czarna- uwielbiam Twoje poczucie humoru :) Masz podobne podejscie do zycia do mojego- tez się śmieje sama z siebie :) Fibusina, nie ma problemu, podaje linka: http://moniaiwojtek.blog.onet.pl/ Po prawej stronie jest archiwum, wiec poczytaj- z takich najciekawszych rzeczy to mam: opis porodu, opis poznania sie z Wojtkiem- w mojej sadze i opis naszego wesela :) Sama sie zastanawiam czy jestem zafasolkowana, czy tez nie.....hm....test za tydzień, no chyba, ze najpierw przyjdzie @....a na to juz nic nie poradzę Byłam dzis na rozmowie o prace w fajnej firmie i myślę, że mam spore szanse, mam czekać na telefon :) Udanego popołudnia- my jedziemy na zakupki wieczorkiem, a potem z małą do parku, zeby sobie na nowym rowerku pojeżdziła... Buziaki dla WAs M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, ja sie juz pogubiłam, moze sobie wstopce napiszem która w ciaży, która przed itp, bo cały czas wracac do tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes505---------1-------- 19.07- 27.07------23------........Radomsko CzarnaONA-----3-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat......3...................14/08.........28/29... ......Katowice taka jedna chicago........2..................??????.............30. ..........usa,chicago CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć lolcia52........2....................?.................2 2.......nowy sacz....? Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie Musiałam sie cofnąć kilka stron i odnalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta pewnie czujesz powiekszajacą sie macicę, choć jesteś w bardzo młodej ciaży....ja Wam powiem, ze współżycie w czasie 1 trymestru dla mnie było bolesne, tzn sam orgazm, czułam tak silne skurcze macicy, ze było az nieprzyjemnie, w 2 trymestrze za to nie dosć, ze było fajnie, to jeszcze miałąm ochote jak nigdy.... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Monia juz zabieram sie do czytania zakleta- tylko ze ty jestes w ciazy a janie nie:( chyba nie zreszta to niemozliwe zeby po jednym razie bez zabezpieczenia zajsc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat- trzymam kciuki za dobrą pracę:) Ja co chwila biegam do łazienki, by sprawdzić, czy @ już jest.. Ale jej nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibusina, nie zapieraj się- nie zachodzi się w ciażę od patrzenia sobie głęboko w oczy, moze akurat trafiliscie na dobry moment?? Ko wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt nie patrzylismy sobie w oczy...no moze nie tylko patrzylismy:P bylabym w siódmym niebie......narazie sie nie nastawiam czekam na kolejne objawy i @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Ona ---> napisala Mala do mnie na maila, nie mogla topicu znalezc, a u starszych siedziala na kompie :P) Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że dziewczyny się pojawiają:) To się przyłączę do pogaduszek:) Pochwalę się, że nadal nie mam @:D Oby nie przyszła ani jutro, ani pojutrze... ani wcale:D Dopiero za 9 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz myślałam że nikogo niema kupiłam sobie juz teścik dzisiaj i chcem jutro zrobić ale troszke sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Ci- nie ma się czego bać...No, chyba, że pewności. Ja miałam dzisiejszy test negatywny, ale pewności co do ewentualnej ciąży wciąż nie mam. Nie dostałam dziś okresu i wcale się na to nie zapowiada. Nic takiego nie czuję, abym miała go dostać. Więc z tymi testami też bywa różnie, czasem bywa za wcześnie na test, czasem poziom hcg jest za niski... A nie lepiej byłoby iść od razu na to badanie z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsumie @ mam dostać dopiero za 2 tygodnie jak nic jutro niepokaze to poczekam do @ uciekam na razie bo musze jechac do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!! Ale mamy dzisiaj piekny dzien! U mnie okay cycki I brzuch jak balo/y!!! Arista trzymam kciuki oby ta wstretna @ nie przyszla! CzarnaONA twoje poczucie humoru jest niesamowite! Tylko pozazdroscic! Fabiusinka oczywiacie ze ciebie pamietamy!!! Monisia powodzenia z testem jutro raniusko, tylko sie nie rozczaroj, Bo to jednak moze byc za wczesnie!! Ach I juz nie wiem co napisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety...nawet nie zauwazyłm, jak sasnęłam przed komputerem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARISTA TRZYMAM ZA CIEBIE KCUIKI ZEBY CI SIE UDAŁO. a mnie koszmarnie boli brzuch w nocy wstawałam 2 razy zeby wziąśc tabletki eh ta koszmarna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem moge troszke posiedziec wlaśnie tak myle ze to bedzie zawczesnie na ten test ale chce sprawdzic przed pujściem do pracy,i cos mi mówi ze to jednak bedzie jedna kreska.mój S sie troszke zawiedzie bo juz chodzi i gada do brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniśka, myślę, ze za wcześnie na test, kiedy miałąś owulację??? Padam na pyszczek moje Drogie, słodkich snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, wiecie co, dziewczyny... Zajrzałam na jeden taki topik, w którym wypowiadają się o staraczkach... I to, co tam przeczytałam zabolało mnie:( Czy inne dziewczyny naprawdę tak o nas myślą? Czy naprawdę zachowujemy się tylko tak, jakbyśmy za jedyny cel w życiu uznawały dziecko? Czy naprawdę denerwujemy wszystkich naszymi obsesyjnymi mierzeniami, obserwacjami, itp? Czy wyglądamy na takie, które są jakieś niedouczone w tej materii? Czy robimy testy już 2 dni po stosunku? Halo...wydaje mi się, że to nie my...:( No ale tamte dziewczyny widzą, że w większości przypadków staraczki zachowują się idiotycznie. Cóż. Wracając do mojej @- nadal brak:) Oby tak dalej. Idę spać, dziewczynki, jakaś przewrażliwiona jestem chyba, zbyt idealistycznie podchodzę do życia a inni ludzie sprowadzają mnie boleśnie na ziemię. Tylko że w moim przypadku moje podejście się sprawdza- więc nie daję się strącić. I z uporem maniaka wierzę w dobro, empatię, w to, że każdy moze choć trochę zmienić świat i pokazać innym, że można żyć "inaczej". Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaKat wlasnie tez mi sie wydaje ze troszke za wcześnie ale jak juz kupilam test to uz go zrobie,a owulacj to niewiem kiedy mialam b niedawno odstawiłam taletki wiec szystko moglo sie przestawic, moim S przytulamy sie pratycznie co 2 dni moze sie trafiło,a jak nie to oczekam do @. tez ju uciekam i utro dam znac jak tam tescik, ale cos mi muw ze to lipa bedze.ok ju nienuz i uciekam ppap miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam, juz z domku i ze spokojem moge popisac, oczywiscie nikogo nie ma, ale popisze! aristanie martw sie wypowiedziami innych dziewczyn na temat staraczek, i powiem szczerze ze zanim zaczelam sie stracac o malego bejbika... myslalm dziwnie o tych ktore dziela sie wiadomosciami takimi jak gadka o sluzach, owulacjach, przytulankach.... a teraz mam to gdzie, oczywiscie ja nie wypisywalam zadnych niemilych slow na temat staraczek zawsze podchodzilam do tego... rob co chcesz, twoje zycie..... i teraz wiecie co..... sama zle sie z tym czuje ze cos takiego myslalam, bo sama jestem staraczka, pragne dziecka bardziej niz czego kolwiek i bede sie tym dzielic z dziewczynami ktore tez maja ochote na to zeby sie dzielic ze mna swoimi starankami..... i nie do porzesady my nie jestesmy jakies glupie wariatki..... jestesmy SUPER DZIEWCZYNY!!!! a tamte moga sobie gadac ile im sie chce, nas to nie obchodzi! POWODZENIA KOCHANA, OBY TA WREDNA @ NIE PRZYSZLA!!!!! monisiapowodzenia! ale nie rozczarowywuj sie, jeszcze wczesnie, srob test dla swojego spokoju, a potem jak @ nie przyjdzie, powtorz test :P:) ach dziewczynki jak ja sie ciesze ze mam z kim tu pogadac (mimo tego ze jak ja jestem to was nie ma) normalnie..... z kim innym jak nie z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor mile Panie :) Oczywiscie wszystkie spicie, ale i Was to czeka :) Mianowicie, moja ukochana corka zrobila sobie tor wyscigowy z mojego brzucha i skacze w nim jak na trampolinie. Nic nie pomagaja glaskania, mowienia :D Nie moge zasnac z falujacym w kazda stone brzuszkiem. Siedze na kafe, czytam jakies tematy i czekam az mala zasnie :D A propos, zlozylam dzis dla niej wyrko ;D Nie moglam sie doczekac mojego chlopaka kiedy przyjdzie i lozeczko stoi skrecone :) O prosze, mala slyszy chyba ze o niej pisze ;] i pod zeberka, i w boczek, ech mala grubaska ;) Ps. Fryzjerka swietnie mi wlosy odzywila :D Z przesuszonych i wypadajacych kosmykow zrobila pocieniowane, falujace zdrowe wloski :) Przesuszone byly od prostownicy,a te co odrosly juz bez prostownicy sa lsniace :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WStawać spiochy! Mialas niesamowity koszmar i juz calkiem sapc nie moge. Ech, chyba dla relaksu poodkurzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny pozwolicie że sie dołącze do waszego forum @spóźnia mi sie dzisiaj 6 dzień nie wytrzymałam i zrobiłam test wyszły dwie kreski tylko że jedna bardzo jasna ale zauważalna sądzicie że już się mogę cieszyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×