Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Gość Maluszek1981
DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaOna ty to jestes ranny ptaszek:P witam MALUSZKA na naszym forum:* dzis sobotka i to świeto na dokladke a ja na smierc zapomnialam o tym i dzis wybieralam sie do miasta, dopiero moj R mnie uswiadomil :) i doszlo do mnie ze nie ma chleba w domu:/ tragedia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia, no to ineźle, ja na szczęście zaopatrzyłam się wczoraj... Ale może jakis sklepik bedzie czynny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....długo mnie nie było...bo zgodnie z zaleceniami lekarza miałam pooddychać świerzym powietrzem, a te warszawskie na razie sobie darować......więc sobie wyjechałam....... zaraz wezmę się za czytanie , bo mam spore zaległości....ale widzialam ze Arista jest w naszej rubryce więc GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , że długo nie pisałam , ale miałam bardzo przykre przeżycia z moją ciążą . Przepłakałam kilka dni , ale dziś nareszcie zobaczyłm pęcherzyk. Mlautki bo malutki , ale był ... Arista , lolcia : Najserdeczniejsze życzenia i gratulacje ! :*:* 👄 STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------12.04.2010----------24-------Pomorskie---?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza, zakleciem zakelat myslalam ow as wczoraj wieczorkiem....no i w koncu sie pokazaltscie.... zakleciem zakleta co tam sie dzieje u ciebie, mam nadzieje ze wszytsko okay... scherza gdzie sie relaksowalas?? witam mowa kolezanke.... dziewczyny ja jestem padnieta... wczoraj odwiozlam brata na lotnisko i odpoczywam po ciezkich 2 miesiacach wakacyjnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------12.04.2010----------24-------Pomors kie---?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------?? tylko zmieniam cykl stara i termin nastepnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklęta nie martw się u mnie pęcherzyk też był mały ale urósł i u Ciebie też tak będzie głowa do góry.... ja ogólnie czuje się ok, tylko te mdłości naprawdę są cięzkie do przezycia i jem chyba juz za 4 , przez tydzień 1.5 kg przytyłam ale nie mogę się opanować tak chce mi się jeść... a i byłam w Mrągowie na Maurach......kiedyś tam mieszkałam i lubię czasem nam wracać... ahhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam u siebie date porodu, bo już znam :D STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------12.04.2010----------24-------Pomors kie---?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj Sherza i Zaklęta, ale wam zazdroszczę:) mam nadzieję, ze ja też się kiedyś znajde piętro niżej. Zaklęta kochana moja co tam się działo, napisz nam kochana.. Fibisiunia jak tam z chlebem???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Witam nową koleżankę- Maluszku zrób sie na czarno i wpisz w tabelkę- tzn skopiuj ostatnia i dopisz :) Z nami bedzie Ci razniej i zawsze mozesz tu napisać o tym co Cie wkurza :) Żadna z nas Cie nie wysmieje- jedziemy na tym samym wózku, tyle, ze kolezanki zaciązone w 1 klasie, a my jeszcze w 2 i staramy się o "dostanie" do 1 klasy ;) Bylismy dziś na imieninach babci, @ nadal mam, choc wczoraj mielismy straszna ochote na siebie o 1 w nocy, ale stwierdziliśmy, że zachlapiemy lóżko- bo to dopiero 2 dzień, wiec zamknęliśmy oczy i zasnęliśmy.......bardzo to fajne było, bo wiem, ze nadal sie kochamy i pragniemy :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wiem coś o tym..:) Ja ogólnie cześto mam ochote na sex w trakcie miesiączki, czasem sie pokusimy, a wtedy @ mam mniej bolące.. wtedy w ogóle mnie nie boli, bo jak wiadomo sex działa na rozluźnienie macicy, i gdy jest rozkurczona tak nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam, bo dziś moja siostra miała urodziny, więc cały dzień spędziliśmy u rodziców :) Nasze kochane przyszłe mamusie w końcu się odezwały 👄. My tu o Was myślimy ciągle i martwimy się jak Was tak długo nie ma ;) Czemu mnie sutki nie bolą tak jak zawsze w połowie cyklu :O, ahhhh jak jest weekend i więcej wolnego, to człowiek więcej o tym myśli, a miałam już się nie spinać tak bardzo. Dziś nas z Małżem naszło na spontaniczny seks z rana, ale nie było czasu na leżenie w łóżku, więc wszystko ze mnie wyleciało jak już było po :P A szkoda, bo miałam dziś taki śluz ciągnący się, więc pewnie się zmarnował i przepadł kolejny cykl :( Nie da się tego tak planować....niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam tabelkę, bo nie zgadzał się u mnie wiek, ani miasto :P STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28----- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------12.04.2010----------24-------Pomors kie---?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny niedzielnie :-) Everlast nic się nie zmarnowało-co miało się dostać w odpowiednie miejsce,to się dostało :-) Ile razy czytałam wypowiedzi ekstertów,że irygacje pochwy nie są żadnym sposobem antykoncpecyjnym,bo plemniki to małe cwaniaki i radzić sobie potrafią ;-) U mnie @ okresu nadal brak.Przedwczoraj dostałam takiego jednorazowego,lekkiego plamienia,a potem cisza.Jak myślicie,co to mogło być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny- to ja:) Hehe... Luizka- ja także studiuję pedagogikę, tylko, że teraz będzie 3 roczek:) Scherza, Zaklęta- kochane nasze dziewczyny:* Wreszcie się odzywacie:) Zaklęta- dobrze, że już wszystko jest w porządku... Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze maleństwa, oby były zdrowe, rosły ładnie i abyście się dobrze czuły i cieszyły ciążą:) Jak ja... Powiedziałam rodzince:) Najpierw mamie:) Ucieszyła się! Potem ciotkom, pry grillu... jedna z ciotek zgadła, że jestem w ciąży:) Rodzinna radość... A dziś zadzwoniłam do taty... wojskowa odpowiedź- "Przyjąłem do wiadomości":D Hehe... może lakonicznie, ale przynajmniej spokojnie... Niech sobie to przemyśli:) Pochwaliłam się też mamie mojej znajomej, ona jest takim dobrym duchem i emanuje pozytywną energią. Porozmawiamy sobie więc o naturalnych porodach, lotosowych, aniołach i demonach wspomagających ciężarne i innych pogańsko-magicznych rzeczach:0 A co! Też się przyda... Pozdrawiam dziewuszki i lecę na plażę, dziś morze jest ponoć bez fal, więc może popływam nieco:) P.S. Carna- może wpadniesz jednak do Gąsek:P? Jestem tu jeszcze do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję u siebie tabelkę, bo dzieciątko na pewno urodzi się w kwietniu- a którego kwietnia to już zobaczymy:P No i ja chcę dziewczynkę:D STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2--------??,2010----------22------- n owy sacz----?? Dianka90--------5-----22.2009----------18------- L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3-----02.04.2010-------26----- --W aWA---------?? Jak zakeciem----1----12.04.2010-------24------- Pomors kie---?? Arista----------4--------04.2010----------21------- Opole--------Chcę dziewuszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie ale kiedys zagladalam na wasz topic:) gratuluje wszystkim przyszlym mamom:) chetnie sie przylacze i poczytam wasze wypowiedzi.ja tak jak wspominalam dopiero za rok sie bede starala najpozniej za 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aristo moja złota, mam teraz gości i nie bardzo mi ich zostawić, ale może się uda... chciałabym bardzoooo:) Co do dzieci to nie wiem co bym chciała, chyba najlepiej iod razu bliźniaki z każdej płci po jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Arista - ach zazdroszczę kąpieli morskich :), uwielbiam morzeeee mmm.... Używaj ile wlejzie i wdychaj świeżego powietrza. Jak będziesz już po wizycie u lekarza to daj znać 🌼. luizka555 - trudno stwierdzić, czego mogło dotyczyć te plamienie, musisz jeszcze poobserwować organizm, czy to może @ się rozkręca, a może tak jak Czarna napisała może być również krwawieniem implantacyjnym, które również czasem występuje. Czarna - ale z Ciebie poranny ptaszek już o 8: 00 pierwszy post ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziś niedziela a ja @ jeszcze niemam,ale wszystko wskazuje na to ze jednak dzisiaj przyjdzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta. Too juz koncowka 34 tc i jestem po malu nie przytomna. Najgorsze sa noce. Ciezko sie przewracac, niunia ciagle mnie budzi. Jestem dzis jak z krzyza zdjeta. Ech mala wariatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi wykrakałam,wlaśnie dostalam @ :( czyli zaczynamy 2 cykl starań mój S jak usłyszała jak zakladam podpaske to zapytał sie co robie,mówie mu ze @ dostalam to taki smutny sie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista a jaką pedagogikę studiujesz?Bo ja zrobiłam sobie magisterkę z pedagogiki specjalnej,a teraz robię pedagogikę przedszkolną,bo od roku pracuję w przedszkolu i muszę trochę się dokształcić :-) Monisiu głowa do góry!Może jednak @ nie przyjdzie i okaże się,że w Twoim brzuszku już fasolka rośnie :-) Ja znowu dziś dostałam tego plamienia.W sumie to nawet nie jest plamienie,tylko taki jednorazowy ślad żywoczerwonej krwi na papierze toaletowym,więc już głupieje normalnie :-( Jutro rano zrobię sobie bete i wszystko się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×