Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

hej kochane:) bardzo mi sie podoba ze zmienilysci temat na cos weselszego odrazu zrobilo sie milej nie ma co rozpamientywac tego co sie stalo:) do tabelki sie wpisze ale jak zaczne sie starac czyli za jakies czas..ale bede z wami pisac bo przecierz to ze narazie mam przerwe w starankach nie zwalnia mnie od obserwacji swojego organizmu:) ja dokladnie za miesiac biore slub i juz nie moge sie doczekac....jupi:) ale jeszcze tyle spraw ale to dobrze szybciej zleci:) mam nadzieje ze zakleta woncu sie przelamie i do nas wruci bedzie razniej ale jak narazie niech odpoczywa i sobie to wszystko pouklada:) dzisiaj tez ide do lekarza z wynikami badan krwi i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:) jak co to odezwe sie puzniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Jakoś tak mi dzisiaj smutno... jutro powinnam dostać przypuszczalnie @ i mierzylam sobie rano temperature w p. i wyszło 36.6, a tyle sie o tej temperaturze naczytałam. Jeżeli temperatura jest taka jak napisałam dzien przed miesiączką to chyba nie ma szans na baby ciom??? Ehhh ja jakoś straciłam nadzieje, na zafasolkowanie w tym cyklu, ale smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ale każdy organizm reaguje inaczej, ja miałam zwiększon~ą tem, dopiero parę dni pozniej takze głowa do góry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, Zaklęta poczekajcie na wyniki histopatologiczne, być moze to sa przypadki, gdzie trzeba odczekać 2-3 miesiace ze staraniami po odstawieniu tabsów, a byc może jakas bakteria w nasieniu- jeśli sie zdecydujecie dziewczyny na kolejne starania to dajcie sobie czas na zrobienie dokłądnych badań- unikniecie kolejnych rozczarowań. Madzia, a jak mierzyłaś ta temperaturę??? Rano, zanim wstałąs z łóżka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda do bani....po letnich upalach chyba juz tylko wspomnienie zostanie:(a ja jeszcze nie nacieszylam sie sloncem. Mala a dla mnie nie ma zdjecia ze slubu:( ?? podaje maila fibisiunia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo temperatury znalazlam takie cos Zatem jesli mierzysz temp. o 7:00 to: - jeśli zmierzyłaś temp. o 8:00 i wyszło Ci 36,7 to możesz wpisać: 36,6 - jeśli zmierzyłaś temp. o 6:00 i wyszło Ci 36,7 to możesz wpisać: 36,8 - jeśli zmierzyłaś temp. o 8:30 i wyszło Ci 36,7 to możesz wpisać: 36,55 - jeśli zmierzyłaś temp. o 6:30 i wyszło Ci 36,7 to możesz wpisać: 36,75 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibusia ja mierzyłam o 9:00 wiem, że spioszek ze mnie hehe :P U mnie w Szczecinie pogoda piękna, upal! A ja za niedlugo do pracy :((( ehhhh szara rzeczywistość... . Ja już @ za 1 dzień - stre$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają imiona takie Daniel, Damian, Kacper, Wiktor, Kryspin dla dziewczynki Julia, Zuzia, Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a może poprzesylamy sobie na mejla nasze imiona i nazwiska i będziemy sie na bieząco oglądać na naszej klasie.co wy nato???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oczywiście:) Wyślijcie mi ja zaraz wejdę na nk, i wyślę zaproszenia:) szkolalistopad@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaOna juz ci wyslalam na meila imie i nazwisko tera czekam na zaproszenie agnes podaj meila to tobie tez wysle albo ty wyślij domnie i ja cie zaprosze rudzi215@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, a ja sie czepię tej temperatury- mierzyłaś po wstaniu, czy zanim wstałaś??? I w którym mijascu??? Bo w pochwie jest najbardziej wiarygodny wynik. Jeśli przed wstanie i w pochwie to @ mozesz dostać dzis badz jutro 36,6 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, to były bardzo dawne czasy- jakieś 11 lat temu :) Teraz nie wiem czy bym sie z całym tarabanem wybierała do Gryfic. Pracowałam w Pogorzelicy, wiec w wolnym dniu jechałąm do znajomych do Gryfic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ja uwielbiam zachodnie pomorze: REwal, trzęsacz, Niechorze, Pobierowo, Mrzeżyno, Pogorzelica, Śliwin, juz nie wspomne o swinoujsciu i Miedzyzdrojach, Wyspa Wolin.....Kołobrzeg.....jejku, jak ja tesknie za morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez morze uwielbiam, ale poza sezonem, wspaniały spacer, po plazy gdy nikogo nie ma.. Szczerze, powiem wam, że w wakacj nad moze nie jezdze prawie w ogle, w tym roku, byłam 3 razy sie poopalac.. Kocham morze bez wczasowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna juz wchodze na nasza klase ja tagrze uwielbiam morze jak niema wczasowiczów,i tez tylko 3 razy bylam w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×