Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

MoniaKat ----> Mam kilka fotek z brzuchem przyokraglonym, a jedno to ewidentnie caaaalego brzucha... z corka oczywiscie :) Moje Drogie, my tu gadu gadu, a moj gin juz przyjmuje! Paaaaa ;) Napisze pozniej co u lekarza i jak wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała wybacz, że dopiero teraz odpisuje, mi sie bardzo,podoba ta różowa ze zdjęcoem, bardzooo pomysłowa i oryginalna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde zamiast 24 dałam 22 hihi.Zamówiłam jednak tą bez zdjęcia i zapytałam krawcowej koło mnie czy haftuje takie rzeczy i tak.Więc jeden problem z głowy.Zamówiłam też biblię dla dzieci ślicznie ilustrowaną i kolczyki z cyrkoniami, takie oczka.Chyba ok będzie? Kurczę mnie tak piersi bolą, że szok tak to jeszcze nie miałam.Czuję jakby takie nabrzmiałe były.Do okresy 5 dni około.Hmm.. ciekawe co będzie.Jak nam teraz nie wyjdzie to faktycznie zacznę prowadzić kalendarzyk małżeński.Mam książeczkę o tym wszystkim z nauk przedmałżeńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała tamta szatka też jestsliczna, a prezent cudiowny moim zdaniem:) kalendarzyk dobra rzecz..:) Mała a może Ty juz jestes, mowisz, ze piersi Cie bola tak jak nigdy;) Ja mam trasznie twary brzuch, od @ mi zostało... NIe wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mam taki brzuch wzdęty na dole i twardy.A cycuszki bolą niemiłosiernie, ale nie wiem może sobie wmawiam. O rany już teściowa dzwoniła czy przyjdziemy jutro na obiad eh... Katorga z nimi.Najlepiej jakbyśmy przychodzili codziennie, a jeszcze lepiej żebyśmy zamieszkali tam.I już się wkurzyłam, bo chciałam sekretnie zaprosić mojego jutro na obiad do chińskiej restauracji eh... Kurde nic nie można zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już: czarna monia monisia ARTC a do Dianki i Małej wysłałam zaproszenia więc jeśli coś to ja jestem Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny jaką miałam dziś przygodę z rana wczoraj w nocy za oknem jakiś kot bardzo miauczał i od rana znów poszłam zobaczyć co się stało a w rowie maleńki kotek i nadodatek dwie tylne nóżki ma chorę bo nie może biedak chodzić tylko się czołga na tych przednich łapkach jacys wredni nieczuli ludzie musieli go wyrzucić z auta wzielam go do domu nakarmiłam a teraz śpi i zupełnie nie wiem co teraz zrobić??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałam zdjęcia Emilki rany jaka ona śliczna a te fotki w kwiatku i w walizeczce poprostu rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ludzie niestety tacy sa.. Ja kiedys miałam 2 psy i trzecia przybłęde przyprowadziłam pod dom, wesżłam do domu, siedziałam z rodzicami a za chwile wyszła bo pies piszczął i udałam glyupka mówiąc "patrzcie, jakiś pies sie przybłąkał" gdy ropdzice zodzili się, zeby sunia została, dopiero sie przyznałam, że ja przyniosłam :D Tak więc byłam szczęśliwą posiadaczką 3 psów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agnes, dopiero teraz zajażyłam, ze chodziło o moja Emilkę :) Co u Was??? Ja dzis byłam na zakupach, w myjni- mam wypucowany samochodzik :) Potem ugotowałam full wypas obiadek, wysłałam tatusia z córeczką na spacerek i wypucowałam mieszkanko, jeszcze mi podłogi do wymycia zostały...i wieczór z ukochanym. Jutro Wojtek obsługuje wesele, wiec wróci dopiero w niedzielę rano. Mam dzień dla siebie i dla Emili. Rano idę do kosmetyczki zrobic pazurki i zabiegi na twarz :), do małej przychodzi niania, która zrobi mi też prasowanie :) super dzień sie zapowiada. A dziś czeka mnie jeszcze depilacja BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to MONIA elegancko:) Depilacja, wiecie co nienawidze tego... Ale cóż jeszcze bardziej nienawidzę odrastających włosków, a ostatnio widziałam babke, która miała na nogach futro, obrzydliwe, wstrętne futro..... Brrrrrr... Mój Kochaniutek ma mniej włosów na nogach i krótsze niż ona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka piękne masz fotki.A ten piesek malutki to mnie rozwalił.Też bym chciała, ale na razie nie mogę, bo wynajmujemy, a taka mała pierdołka to jednak szkodnik i byśmy musieli płacić. ja bym chciała gldena retrivera czy jak to się tam pisze .JA mam jak na razie od 5 osób na nk.Wyślę jeszcze raz maile, bo nie pamiętam czy się podpisałam pseudonimem:) Kurczę zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres chyba lipa będzie w tym miesiącu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam dość zamartwiania sie @.. Ale teraz tak pisze, jak dostane we wrzesniu to znowu będę miała dola... Wiecie co ARISTY mi brakuje bardzoooo. dziś chyba miała wracać z urlopu, więc jutro powinna się odezwać.. Jestem ciekawa jak tam jej fasoka. Wiecie co dziewczyny, przez ostatnie dni nie pisałysmy o ciążach owulacjach itd, owszem zdarzało się spooradycznie, ale nie wałkowąłysmy tego tematu, zobaczcie same, na pewno czujecie się lepiej, odstresowane i nie skupiające się tylko na jednym.. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI MAŁA strasznie lubie tego mojego psiaka jest strasznie energiczny czasem to mysle ze ma ADHD. DZiewczyny wy również macie sliczne fotki i wszystkie jesteście śliczne. a ja dzisiaj staranka na maksa akurat mam dni płodne to może cos będzie ide się szykować Buuuuuuuuużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala pies i wynajmowane mieszkaie to niekalkuluje sie ze sobą wiem po sobie bo my wynajmujemy mieszkanie i kupilismy sobie owczarka niemieckiego i wszystkie meble jakie mamy to sa pogryzione,teraz niestety biedak jak idziemy do pracy musie siedzieć zamkniety w przedpokoju z kagańcem na pysku,szkoda mi go ale niemam innego wyjścia,przeciez go nieoddam. czarna, arista napewno jutro sie odezwie i napisze ze z jej fasolka wszystko wpozadku i ze rozwija sie dobrze. no zeczywiscie juz troszke niepisalysmy o tych owulkach i podobnych i jakos tak inaczej jest,niemysli sie tak często o tym jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes muj piesio tez ma ADHD :) ja tez ide sie zaraz szykowac na wieczorek bo wstrętna @ poszła już sobie,więc działam od dzisiaj,co prawda jeszcze niemam dni plodnych ale to nieszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj takie huśtawki nastroju, że się w głowie nie mieści.# razy już ryczałam dzisiaj i właśnie pokłóciłam się z moim mężem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, albo @ sie zbliża, albo to ciąża, bo hormony buzują, życze Ci Kochana tego grugiego:). Kochana gdzieś w jakiejś z m.adrych gazet, przeczytałam o zasadach życia w związka, któryś z punktów brzmiał "ZA NAPIĘCIE PRZEDMIESIĄCZKOWE NIGDY NIE PRZEPRASZA!!!" We wczesnej ciąży tez hormony tak buzują jak przed @ więc możemy to zastosowac równiez do tego.. :):) Wlączyłam sobie właśnie starą muzykę i rozbrzmiewa mi Celine Dion w głośnikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję potrzebę przeproszenia, bo mam zespół napięcia przed miesączkowego i robię się straszna.Kłócę się o wszystko co w ciągu miesiąca mi zwisa. Aczkolwiek tu chyba miałam rację w tej kłótni. Ach z tymi chłopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dziewczynki już pouciekały, w takim razie ja tez spadam.. Do jutra buziaczki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała niestety z nimi tak jest i tzreba przyznac, że sa ciężkio kumaci.... Nigdy nie wiedzą o co tak dokładnie nam chodzi. Rozumiem Cię w pełni, bo ja mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×