Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Jak sie czuje? Czuje sie dobrze :) Tylko ciezkomi sie dzwignac z lozka, w koncu gdzies te 18kg sie musialo skumulowac :D CHce juz urodzic a to dlatego, ze pragne zobaczyc, utulic, wycalowac te moje i partnera rysy:D Tabuzke niepowtarzalna :) I te stopki ktore tak rzwawo mnie muskaja :D Ocho, slyszy ze sie o niej pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie piersi bola, troche, ale bolaly mnie bardziej jakies 5 dni temu, tak ze nie mgolam spac na brzuchu, potem przeszlo na dwa dni i terz troche, ale tylko jak je dotykam tak mi nie przeszkadzaja..... tylko teraz jak sprawdzlam czy bola..... to tak.... ale bardziej mnie boli brzuch, czuje sie jakbym miala wredna @ ale nie ciagle raz na jakis czas, smieje sie ze mam bole porodowe co 20 minut skurcz...... takze da sie wytrzymac...... dianka... wlasnie skonczylam rozmawiac z kolezanka, ktora tez jest mniejwiecej na tym samym etapie z ciaza, bedzie miala chlopka, tez mowila ze nie moge sie w nocy ruszac, ze steka jak glupia przy kazdym mniejszym ruchu..... wspulczuje i zazdroszcze ..... no ale juz blizej niz dalej... glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt o "nocnym stekaniu nie wspomnialam " :D A wstaje czesto na siusiu i marudze przy podnoszeniu i ugniatam chlopaka bo spie podsciana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dianka, ale juz tusz tusz, za rogiem porod, jak samopoczucie przed porodem..... masz stracha, czy niewarzne co bedzie oby szybko i zeby mala usciskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boje sie porodu. Wogole o nim jakos nie mysle jak o traumatycznym przerzyciu bolu i mnostwo krwi dookola. Chce zeby mi ja juz na cyce ulozyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest podejscie!! kochana zycze wytrwalosci u malej na cycuchach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze i tak bedzie bolec, ale po co teraz tym sie zamartwiac? Lepiej myslec o tej dziewczynce, ktora za 15lat bedziechciala sianko na dyskoteke, albo za pare lat zacznie pyskowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, koniecznie jak tylko wyjdziesz ze szpitala przyslij nam zdjęcie malej, a jeszcze fajniej by było jak byś mogła napisać nam, ze jesteś w spziatlu czy coś, no ale tego nie wymagam, bo jak będziesz miała mskórcze itd, to nie będziesz myślała o tym żeby dziewczynom na kafe napisać:):):) Co do testu to w tym tygodniu go zrobie o ile @ nie przyjdzie.... Zobaczymy.. Wiecie co zawsze robię jak wychodzi jedna krecha??!! Zawsze biorę test w rękę i tak z minute sie w niego wpatruję czy aby przypadkiem nie ma tam drugiej kreski, której nie moge zauwazyć:):):) Everlast jakich testów używałaś, chodzi mi o te które pokazały Ci szczęśliwe 2 kreseczki, bo bym chciała zdobyć taki sam, może i mi by pokazał 2 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Oczywiście zartuję:) Bez różnicy jaki test się robi, jak jest się w ciąży to pokaże ciążę, a jak nie, to będzie jedna kreska... Ale tak dziewczyny jak jestem w tm temacie, to napiszcie jakie testy robiłyście. :) Zrómy kalkulację, jakie najszczęściej są używane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam BoboTest w zoltym opakowaniu, dwukreskowy :D Pewnie Wam napisze, ze jestem w szpitalu, bo mam neta w telefonie i stronke kafe zapisana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moje piersi są takie cieżkie.....ale bym chciała miec test poztytwny,m poczekam z testem do wtorku, jak okres nie przyjdzie to zrobię.... ARCT- gratulacje... Moniska, a jak u Ciebie??? Dianka, w kazdym razie jesteś blizej niz dalej rozwiazania, wiec tylko pozostaje czekać- wszystko bedzie dobrze, jestem tego pewna :* Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemoge jak nam sie dzewuszki posypaly artc gratuluje z calego serduszka. a co domnie to dzisiaj mialam dostać @ i jeszcze niedostałam,mam identyczne obiawy jakie opisuje artc,czyli kłuje mnie naprzemian raz brzuch a raz jajniki tak co ok 30 min do godziny,cycuch wogle mnie niebolą. ale nadziei sobie narazie nierobie bo coś mi sie wydaje że zaczne krwawic w nocy albo jutro rano, jak nic sie niewydazy to we wtorek zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu S jeszcze nic niepowiedzialam ze mi sie @ spóżnia,niech se chlopak nadziei nierobi za wcześnie, on mysli ze mam @ bo jak wychodzilam do pracy to cały arsenał zabieralam ze soba (podpaski,tampony i tabsy przeciwbulowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy zachodzicie w ciaze, a ja chyba rodze :) Dostalam skurczy, nieliczylam kjeszce co ile sekund. Ide sie kapac, moze cos sie ruszy. Czytalam, ze jak szyjka sie przygotowuje do porodu to mozna ja postymulowac draznieniem sutkow,ale nie wiedzialam ze tak to szybko popdziala :) Dam znac jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja treż zawsze taki arsenał ze soba noszę... i dziewczyny serio w każdej torebce (dużej torebce) mam kilka podpasek, tampony, wkładki i patyczki kosmetyczne (nałogowo czyszczę uszy, to mój fetysz) Apropos torebek to nosze, albo cąłkiem duże albo cąłkiem małe, nie lubię średnich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO ja DIANKA, jestem z Tobą:):):):):) Zanim wyjedziesz do szpitala to daj nam znać na kafe:):):) Czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, a jak Twój czop, kiedy odpadł, słysząłam, że to kilka dni przed porodem...A u Ciebie jak?? O ile jeszcze jesteś:) RODZICIELKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczal odchodzic w 32 i chyba reszta odpadla w ten czwartek :) skurcze sie uspokoily, ide do lazienki. Mala baaardzo sie rusza. Bedziemy w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka to ja moge ci tylko zyczyc udanego i bezbolesnego porodu a;e dawaj znaka na biezaco jak sie czujesz czarna ja mam jedna torebke i tak sie doniej juz przyzwyczaiłam ze juz sie pomalu pruje a jeszcze ją nosze :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką złachaną atmosphere z primarka, na allegro ich pęłno, to jest moja ukochana torba, dużaaaaaaa, i cały zestaw miesiączkowy tam noszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam kochaniutkie bo jestem strasznie zmęczona, jutro sie odezwe co z ta moja @. czy przyszla czy nie. dianka trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, jak juz odejdą Ci wody, to zaczniesz rodzić na dobre :) A póki co licz skórcze, co ile minut- jeśli sa regularne, to nie wpadaj wpanikę, ale rodzisz Kochana, masz jeszcze jakieś 12-14 godzin, więc zdażysz ze wszystkim :) Powodzenia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Monisia ale dajj jutro znac, no i we wtorek zrób koniecznie test:):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):):):):) Coś mi się wydaje, ze teraz Ty sopadasz pietro niżej:):):) W końcu Ci wywróżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki, pomacałam się trochę, i cycki mnie bolą jak je niaciskam, stwardnialy... Czyżby to @ ??? :( W sumie z piersiami to różnie mam na @ raz bolą, a raz nie... No ale teraz już się coś dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie po kolacji.... sie najadlam jak nic.... jakos dalej nie wierze ze jednak mialam dwie kreski na tescie.... przypomina mi sie ze to prawda jak boli... sorki napewno sie powtarzam ale jestem tak szczesliwa..... przyznam sie bez bicia ze jak bylismy u tescioof to zapalilam, ale zaraz po kilki baszkach wyrzucilam jakos zle sie czulam z fajkiem w zebach wiedzac ze jestem wciazy, nie moglam juz mi sie tak chcialo, wszyscy do okola palili.... no ale po tym juz mi sie nie chcialo i to na tyle z paleniem na nastepne miejmy nadzieje cale zycie, nie chce wracac do tego glupiego nalogu.... ach sie rozpisalam.... dianka, czytalam na jakims topicku jak powiedzialas swojemu o ciazy, sie usmialam..... do jutra dziewczynki.... a do tabelki sie wpisze po wizycie u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo powiem Ci A.R_CT, ze to zabawnie wyszlo, ta wiadomosc, chociaz byla i chwila grozy :) Eee to wczoraj to falszywy alarm byl. Mam jeszcze w sobie to serducho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Oj ciężko dziś było wstać i nie wiem czy dam rade pojechać na tą betę przed pracą, czy w ogóle sobie ją odpuścić i się wstrzymać jeszcze 7 dni i wizyta u gina. Już niedługo będziemy mieli pierwszą świeżą mamuśkę w gronie :D Ja jakoś strasznie zmęczona jestem a w tym tyg. mam zmianę do 22.... W nocy tylko czuję, że piersi są nabrzmiałe i wrażliwe, ale jak rano wstaję to wszystko ustępuje i nic nie boli... Uciekam się szykować miłego dnia kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie mam z adnych objawów nadchodzacego @ poza cycuchami :) Zartaz jedziemy, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj a jaka nazwa tego topiku, co Dianka napisała jakmpowiedziała lubemu o ciąży?? Chciłabyjm poczytać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×