Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

agnes gratulacje:) kochane nie zrozumcie mnie zle bardzo sie cieszcze z waszego szczescia i wszystkim wam bardzo kibicuje... chcialabym zagladac czesciej ale jakos nie moge wzbudza we mnie to sporo emocji .Jeszcze chyba nie jestem do konca gotowa by czesciej pokazywac sie na naszym topiku jak narzie to jeszcze boli....ale naprawde jestem szczeslia ze pokoleji trafiacie do dolnej tabelki naprwde bardzo za wami tesknie ale jeszcze musze troche wzmocnic sie psychicznie bym mogla tu zagladac czesciej mam nadzieje ze to zrozumiecie :) trzymam kciuki za was wszystkie i kazda z osobna:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - kochana gratulację :-* cieszę się 🌼 👄 Niech rośnie szybko i zdrowo :D Ja jeszcze nie mogę się cieszyć :( nie mam wyniku bety i uspokoje się dopiero wtedy kiedy gin mi powie, że coś widzi....lub sama zobaczę na usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia52- cieszymy się, że pamiętasz o nas i wszystko rozumiemy. Myśl teraz o ślubie, bo to najpiękniejszy dzień i ciesz się nim :D To już niedługo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ten dzień szybciej przeleci :( chce już wyniki bety a to dopiero po 17:20. :( Już prawie tydzień żyję w niepewności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast - glowa do gory zostalo juz niewiele do 17.30:) agnes- gratuluje:) nareszcie cos sie ruszylo, ale obiecej ze bedziesz przesylac duuuuuuzo ciazowych fluidów:)) coż....a ja czekam na swojego R robie wielkie odliczanie juz tylko 4dni :) bylam dzis u fryzjera oplakuje swoją stara grzywke:/chce ja spowrotem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jeśli wszystko dobrze pójdzie to oczywiscie ze będe wam przesyłać ciążowe fluidy... kurde nie myslalam ze tak szybko sie uda w drugim cyklu. ewerlast nie martw sie wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agens GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesteś kolejną dziewczyną której powiedziałam, że jest w ciąży i jest. Everlast Tobie też to mówię:) Lolcia cieszę się, że napisałaś:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes.... GRATULACJE!!!! Ciesze sie z twojego szczecia! Everlast..... Juz nie dlugi do tej oczekiwanej przez nas wszystkie 17.30..... Czarna..... Jak myslisz kto bedzie nastepny!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środe pójdę do lekarza i zobaczę co mi powie. wiecie co jeszce rodzicom nic nie powiedziałam...oh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czarna ty to wróżbitka powinnas byc... pomysl o tym to dobry pomysł na biznes mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze mna i z ewerlast no i oczywiscie za was wszystkie trzymam kciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, mam taką prośbę czy mogę się dołaczyć do waszej dyskusji. Powiem szczerze, że zajęło mi kilka dni przeczytanie całej waszej dyskusji. :-) Ale czytało mi się bosko. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny oraz gratuluje tym zafasolkowanym. Buziaki, odeze się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza - kochana, czyli jak jutro pójdę do gina to dalej jest prawdopodobieństwo, że na USG nie będzie nic widać? czarna - Ty to jesteś tak dobra wróżka 👄 Sybir11 - witamy i zapraszamy :) Wpisuj się do tabelki powiedz nam coś o sobie. agnes - czy Ty będziesz robiła w najbliższym czasie test beta hcg? P.S. Wiecie co w ogóle nie czuję się ciążowo, żadnych objawów, tylko jestem wrażliwa na zapachy, proszek do prania, perfumy w autobusie mnie wkurzają, jakieś zapachy z restauracji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast wiesz co jak jak byłam w 4 tyg, to ledwo co było widać pęcherzyk....więc może być widać a może i nie..... ale głowa do góry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26---------Warszawa CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę My starana z mężem zaczeliśmy w tym m-cu, tylko ja w sierpniu odstawiłam tabsy, więc wszystko może się zdarzyć, ale z tego co wiem szanse na zajście są większe, więc liczę, że może będzie łatwiej. Artista gratuluje, ja sama nie wyobrażam sobie przyswoić takiej wiadomości, jak do niej dojdzie to chyba fiknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ar.ct wydaje mi się, że teraz bedziesz Ty, Monisia i MoniaKat... A ja kurwa mać zostane sama:( Dziewczyny gratuluje wam, jeszcze nie było takiego dnia, żeby okazało się, ze 2 zostały zafasokkowane:)::):)) Gratuluję jeszcze raz Agnes i Everlast, dziewczyny Ukochani już wiedza>> CO powiedzieli??? Jak zareagowali??? Sibir witaj kochana:) Everlast fajny ten suplement diety, chyba spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki pisze dopiero teraz bo od wczoraj pilnuje 2 letniej coreczki mojego brata,teraz ma drzemke więc chwilke posiedze dopuki sie nieobudzi. agnes serdecznie gratuluje ci dwuch kreseczek i sobie też ich zycze,w niedziele powinnam dostać @, mam nadzieje ze niedostane. everlast mam nadzieje ze ten wynik z bety to jest na fasolke bo sie nieznam na tym. lolcia zaglądaj donas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki dziś 33 dzień cyklu, wkurza mnie to strasznie, bo myślałam, ze po tym Castagnusie się wyreguluje... No fakt, kuracja trwa 3 miesiące, a to dopiero pierwszy cykl.. Ale mimo to miałam nadzieję, że dosatne chociaż w 30 dniu cyklu, a tu lipa.... Wiem, że to nie ciąża. Ostatni cykl trwał 58 dni, więc jakby co, dla upewnienia się, że w ciąży nie jestem test zrobię w 60 dniu cyklu, teraz nie skóce...Od ok, 2 tygodni ciągle mam mokro... Wiecie gdzie:):) Myślałam, że to na @ się tak robi, zawsze tak tydzień przed miałam, a tu 2 tygodnie a okresu nadal jak nie było tak nie ma.... Kurde czlowiek się stara o dziecko, pogodził się z myślą, że w tym cyklu im z pewnością w nastepnym nie zajdzie, to chociaż okres powinien p[rzychodzić tak jak powinien, wtedy cykle szybciej by levciały i można by było sie starac dalj, a tak... LIPA!!! Teraz znowu poczułam okropną wilgoć w "gaciach", z wkładką się nie rozstaję, tzn rozstaję się, zmieniam je caly czas, zebyście nie pomyślałay, ze 2 tygodnie z jedną chodze :D:D:D:D:D:D:D:D Ajjj Everkst, Agnes zazdroszczę Wam, chciałabym mieć 2 kreseczki na teście:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja wlasnie tez polozylam mala na drzemke, I odpoczywam, wcinam winogrona I was cxytam, nie wierze, czarna masz racje jeszcze nie bylo tak u nas zeby dwie w tym samym dniu sie dowiedzialy (mniejwiecej) mam nadzieje ze masz racje czarna...... Al znajdz tez miejsca dla siebie na zafasolkowani!!!!!!! Cholercia jestem padnieta wczoraj pravowalam 16 godzin bez zadnej przerwy!!!!! I dzisiaj musialam byc wczesnie w pracy, spalam tylko kilka godzin w nocy, Bo bylam tak zmeczona ze spac now moglam..... I dzisiaj tez razem wziete bedzie okolo 12..... Chyba padne jak tylko dojade do domu, obtm za kiedrownnica nie padla!!!!! Jak zmiejszylam sobie dawke kawy. Na jednadzennie, tak od wczoraj 6.30 rano do dziaj 13.34 wypilam juz 9 kaw, a miala byc jedna dziennie!!!!! Wrrrrr co za tydzen! Lolcia mam nadzieje ze wszystko pujdzie okay na slubie, ze bedzie tak jak sobie wymarzylas!!!!!! Powodzenia (nie dziekuj) agnes, everlas.... Trzymam kciukasy za was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat chyba masz dzis urodzinki?!?! Zaraz popatrze na NK.... Szto lat kochana!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mowa o 'mokrosci' u mnie sucho jak na pustyni, jak mnie cycuchy bolaly przes ostatnie kilka dni, ze az spac nie moglam na brzuchu, tak dzisiaj rano sie obudzilam pomacalam a tu nic, tylko spuchniete, ale nie bola!!??!!??!!?? Zasypiam na siedzaca, a szef sie kreci w ta I spowrotem , nawet sobie oka nie moge przymknac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×