Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

ja zawsze robie te testy co dzisiaj i zawsze pokazuję jedna kreche,w poniedzialek jak robilam to robiłam inny taki na cztery litery i pierwaza litera to A ale niepamietam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia to teraz zrób wyjątek i kup sobie inny np ten Quick vue czy jakos tak słyszalam ze jest dobry i wczesna ciąże wykrywa ja tez robiłam ten co ty bo tylko taki był w aptece i nie mialam wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ma słabą czułosć ten test, zreszta ja sie nie znam bo to był mój drugi tesy w zyciu robiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to przez miesiąc nie mogłam, gin. tak zaleciła a teraz juz tak ale tak rzadko, bo jakoś mi się nie chce ale mam nadzieję że to przejdzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja dziś robiłam ten o kturym ty piszesz,ale powtuze go w przyszlym tygodniu,a jak znowu pokaże jedna kreche to ide do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę jak Mamuśki się rozpisały:):):) Powiem Wam, ze okres tak zaczał mi się spóźniać odkąd odstawiłam tabletki, nei wiem czy to wina tabletek, czy mojej psychiki.. zakończe kurację costagnusem i idę do gina porobić wszytskie badania.. Kiedys Wam kochane pisałam, ze wiem, ze w tym cyklu nie będzie, starania były takie,że prawie ich nie było... Więc wiedzialam, że w tym cyklu szanse sa takie jak 6 w totka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Kochane nienawidze horrorów, ale wczoraj ściągnęłam sobie "Zmierzch".. Cudowny film polecammmm... Niby horror, ale jednak to ne horror, piękny film.. Serio tylko dla prawdziwej miłości można dokonać takich posięceń. Płakać aż mi się chciałao. Polecam Wam gorąco, oczywiście jesli jeszcze nie oglądałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze strasznie mnie wysypało na twarzy,pryszcz na pryszczu ja nie oglądałam, moze sobie ściagne. oglądałyście osukac przeznaczenie 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ogladałam oszukac przeznaczenie 4 i chyba nie obejze bo czytałam, że jak się jest w ciazy to żeby nie oglądać thilerów czy horrorów , a jakies miesiąc temu obejzałam i z nerów brzuch mnie strasznie rozbolał....więc jakaś prawda w tym musi byc... ???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja horrorów nie lubię. Al na temat zmierzchu słyszałam same superlatywy więc postanowiłam obejrzeć to cudo, ale nie załuje, warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell23
Hej dziewczynki! Pisałam wczoraj o tym moim śluzie i czekaniu na @. Dzisiaj powinnam dostać miesiączke, a tu nic. Cykle mam bardzo regularne, zawsze dostaje co 28 dni do 10 rano maxymalnie, i widac już wczesniej plamki itd. A teraz nic a nic, wczoraj śluz jak w dni płodne, dzisiaj rano mleczny, a teraz generalnie suchutko. Ale dlaczego w takim razie bolą mnie piersi standardowo mocno, bolą jajniki, kłóją, mrowią, pulsują - a okresu "ani widu, ani czuciu"... Myślałam kiedyś "ah, oby doczekać dnia okresu - jak sie nie pojawi to super", a to nie prawda! :( Teraz myśle "ah, oby doczekać jeszcze ze 3 dni bez okresu to super!" :D Jak mój organizm robi mi jaja jakieś to sie zdenerwuje, ale okresu spodziewałam się w nocy albo rano. PYTANIE już do tych szczęściar, którym się udało - miałyście objawy miesiączki wyżej opisane w ten cykl kiedy zaszłyście?? Bo ja mam objawy idealnie takie same jak miesiąc temu :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell23
A! Tylko tym razem dziś źle się czuję ogólnie - słabo mi i strasznie szybko się dzisiaj męcze i cały czas duuszno, a na dworzu chłodno. To jedyna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ CO...... ja sie czułam ja na @ tyle, że piersi mnie bolały bardziej i trochę urosły..a tak bóle brzucha jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za to czulam sie tak jakbym juz miala @ tylko ze zamiast krwi byl bialy sluz!! I pirsi byly nabrzmiale jak przed @ a nawet bardziej! Hej nie demerwujcie cie babeczki ze nas ciezarnych tu nie ma tak czesto, napewno jest jakas przyczyna.... Ja wczoraj I przedwczoraj pravowalam dluzek, a bateria w telefonie mi padla, takze nie mogla was poczytac I z wami popisac! Jesli chodzi o przytulanko, to jeszcze nie bylo u mnie, w sumie bylo w piatek, test robilam w niedziele, a ze calu tydzien mialam zabiegany to nie byli czasu , a jak juz jestem w domu I sie wykapie to zasypiam jak male bejbi! Macie racje arista do nas nie zagladac, napisze do nie na nk moze sie odezwie..... Czarna, monisia- a myslalam ze jednak zobaczycie dwie krechy, no ale czarna jak mowieSz ze przytulanek bylo tyle ze nic, a pozatym twoj cykl, musisz sie zglosoc do lekarza, a Ty monisia skoro widzisz jakis Cienfuegos, powtorz test innej firmy w nastepnym tyg, ja tez widzialam Cien krechy w pierwszych sekundach, po trzch minutkach zrobila sie ciemniejsza, a u ciebie sie pojawil cien po kilku minutkach Bo mozliwe ze to wczesna ciaza...... No ale poczekaj kilka dni I zobacz co sie bedzie dzialo.... Cholercia ja mam sluz bezbarwny, malo ciagnacy, czasem mam wrarzenie ze siusiu mam w majtkach (sorki za szczegoly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Monisia i Czarna głowy do góry!! Wiem co to za ból, my staramy się już ponad rok więc rozumiem was. Mam pytanie: kiedy mogę zacząć jeżdzić na rowerku stacj., w poniedziałek miną 4 tygodnie od operacji, czuje sie dobrze tylko troche drętwy mam brzuch wokół rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cichutko..... Mnie wlasnie jajnik boli tak jakbym miala@.... Mam nadzieje ze nie mam! Wlasnie wcinam jabluszko I sie relaksuje nie ma to jak chwila ciazy w ciagu dnia.... Zaneta, zebym ja wiedziala, to bym ci poradzola, ale nie mam zielonego pojecia, moze poczytaja cos ms internecie bs trmat zabiegow I e jak dlugim czasie po, mozna zaczac jezdzic na rowerku! Napewno now za szybko zeby szfy die nie porozchodzily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetko - na te pytanie powinien odpowiedzieć Ci lekarz, to jest poważna sprawa i ja nie pokusiłabym się na to by w tej kwestii poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki, ja już przestaję się starać, owszem sex bez zabezpieczenia będzie, ale nie staranie jakies specjalonie, bynajmniej na dzień dzisiejszy. Mimo wszytsko, że bylam pewna, że będzie jedna kreska, to i tak to bardzo boli i jest smutno... Jestem młoda, mam czas... tak mi się przybnjamniej wydaje. W tabelce zostanę, bo smutno się wypisać. Nawet przez ostatnie miesiące sex mnie nie cieszy, tylko ciągle myślę o dziecku. A więc trzeba sie oddac w pelni związkowi i miłości, a dziecko przy okazji... Nie chcę, żeby przez to, ze nie wychodzi mój związek ucierpiał. Co będzie to będzie, dosyć już mam... A Wam kochane ciężarne życzę wszytskiego najlepszego, zdrowej i szczęśliwej ciąży. A staraczkom owocnych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna tylko mi niemów ze nas zostawiasz. ja wlasnie skonczylam pilnowac mojej bratanicy bo niemieli jej zkim zostawić dzisiaj to ją wzielam,strasznie zmeczona jestem to to mala lobuziara jest,wszedzie trzeba miec oczy. zawsze jak jest umnie i już wychodzi to tak sobie mysle jak by to bylo jak bym miała swoje,czy tez bym była tak zmeczona,czy to tylko kwestia przyzwyczajenia. mój S wkońcu zacząl sie martwić że niemam @ i stwierdzil zebym zrobiła test ( nic mu niemówiłam że zrobiłam już dwa ), jak robiłam kolacje to zlapał mnie za brzuch i powiedział ze tam rośnie jego synek, a mi gupio bylo powiedziec że nie nierośnie,powiedzialam że czasem kobietom sie spuznia @ ,bo on na ten temat to zelony jest. stwierdził ze mi dzisiaj nieodpuści,mi sie wsumie niechce ale juz mi głupio tak codziennie mu muwić ze dzisiaj nie że jutro ( juz tak gadam od tygodnia a on sie wtedy obraża, oczywiście na chwile) dobra uciekam bo jutro mam na rano,o 5 trzeba wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki jestem już:) Ale się cudownie czuję.... Nóżki, paczki, cipcia wydepilowane:) Ciałko wypeeliingowane, wybalsamowane. Włosy umyte, wyodżywkowane. Pięty wypumyksowane :D (mam problem suchych pięt :/) Ogólnie uwielbiam być czystą jak 90% człowieczeństwa. Nie wyobrażam sobie nie umyć się.. Boże jak niektóre babsztyle chodza brudne, śmierdzące, z baznokciami u nóg dlugości tipsów.. Obrzydliwe... Nie lubię brudasów, i przezkadza mi jak np zdarza się, ze musze jechac autobusem, a jakiś smierdziel siedzi, np baba z zagrzybiałą piździocha, lub facet ze śmierdząca pachą, który nie wie co to znaczy antyperspirant. Dobra dość mojego rozwodzenia się na tematy czystości. Ale jeszcze raz nie lubię brudasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Monisia, nie zostawiam Was, tylko daję na luz. Za dużo tu przeżyłam, zeby opuścić ten topik... Po prostu rezygnuje ze starania o dziecko, sex bez zabezpieczeń owszem, ale już nie będe tego nazywać staraniem, mam nadzieje, że moja psychika i podświadomość uwierzą, że się nie staram, a wtedy człowiek jest wyluzowany iii... Nie dokończę już:) Sama nie wiem co już mam robić, myśleć, czuć... Ahhhhh, zobaczymy co życie przyniesie. Jestem zdania, że ptrzeznaczenia nie da się oszukac i to co jest nam dane i tak nas spotka.. Kurna, co ja pieprzę... CHCĘ MIEĆ DZIECKO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np baba z zagrzybiałą piź**iocha, lub facet ze śmierdząca pachą Czarna, normalna to Ty nie jestes :D:D:D heeh ale dobry pocisk dla brudasow :) Jaaa, sprzatam dzis chalupe :) Aktualnie myje okna :D Pozniej polki, lazienka, obiad, skocze po wanienke dla mojej cory i moze urodze jak wroce ;D :D:D:D Trzymajcie kciuki :)Dzis calke lozeczko bedzie przygotowane dla tej krolewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Dianka cię podziwiam..skąd Ty masz tyle siły na takie sprzątanko?? ja to jak kapeć się czuje, na nic siły nie mam i tylko bym spała.... Czarna ale serduch nam wysłałaś :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, pogadamy jak bedziesz w 39tc :D Ogolnie to mam mega powera :) Jak bedzie w domu blysk, to mala wyjdzie na gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×