Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

hej dziewczyny cos ostatnio tu u was pusto( oczywiscie gratulacje dla dianki:) śliczna córunia:) jak pozwolicie to chętnie znowu sie do was przyłączam bo znów zaczynam starania o dzidzie:) wiec jak co to wpisze sie do tabelki:) ostatnio zakupiłam testy owulacyjne i mam zamiar ich urzyc wiec nie bede marnowac czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiera25
witam. ja rownież rozpoczęłam starania o dzidzie. :) dzis powinnam mieć @. poczekam parę dni z testem.. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to, że świeci pustkami to prawda Lolcia...ja zaglądam codziennie ale zazwyczaj w rannych godzinach i trochę po południu i mała co która jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki przyznaje ze ostatnio was troche opuscilam ale to wszystko przez moje zle samopoczucie, wiecie od początku tygodnia ciagle tylko wymioty i wymioty mulenia i mdłosci zyc mi sie normalnie odechciało, w środe poszlam do gina do mnie do osrodka państwowo zeby cos zaradzil i przepisal mi jakies recepty zadowolona poszlam do apteki a w aptece sie dowiedzialam ze to nie sa zadne leki na mdłosci tylko jakies gówno jakies hormony czy cos wogule ich nie wykupilam i teraz poczekam do wtorku i pójde do mojego gina prywatnie bo z tamtym to jakas paranoja ani nic nie powiedzial czy wszystko dobrze czy wogule cos ...aaaaa oczywiscie tylko zachęcal zeby do niego prywatnie na usg przyjsc. w dupie go mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiera25
ja myslę że jak starania to starania. żadna nie próżnuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis troszke lepiej i nawet tak bardzo mnie nie muli tylko taki niemiły posmak w ustach ale cały czas mam tic taki i jakos trwam dzis od rana mnie za to kłuje z prawej strony czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes no jam mam teraz się bardzo dobrze, zadnych mdłosci, co prawda bym ciągle jadła , ale choc trochę sie ograniczam w słodyczach , bo ochota na nie wróciła... tak to brzuch mnie troszkę pobolewał w zeszłym tyg, teraz spokój, i mam niezły juz brzuszek,az pani doktor się dziwiła, ale stwierdziła, że to obrzarstwo a ja nie zaprzeczyłam, bo wciągam jak smok..nawet w nocy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza nawet nie wiesz jak ja bym chciala sie tak obzerac ja wogule na nic nie mam ochoty i najchetniej nic bym nie jadła ale wmuszam w siebie chociaz troszke, jaka to dla mnie katorga to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.R.C.T co do kawy to ja tez nie mogłam życ bez niej!!!!! a teraz nawet o niej nie pomysle, zreszta jak inni pija i poczuje ten zapach to fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak dodalam sobie serduszko i wpisalam tydzien ciąży to będą mi te tygodnie sie automatycznie zmieniały????? czy jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes tylko jak podejrzewam, ze będę niezłym grubaskiem jak bedę tak jadła ale przybyło mi do tej pory 2 kg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza ja narazie raz byłam u lekarza i wtedy mi zlecil badania na grupę krwi WR morfologie glukoze mocz nastepna wizyte mam dopiero 12 pazdziernika ale ja pójde w ten wtorek albo czwartek a badania zrobie własnie we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi I kawe, to dzisiaj rano jak wstalam I sir tylko zaczelam zastanawiac czy robic czy nie, odrazu mnie idzucilo! Nawet ne robilam! Ogolnie mam zgage dzisiaj al chyba dlatego ze rano wypilam herbate z cytrtna! Dawno juz nie poslam, tzn jak bylam przeziebiona ale wtedy nie mialam zgagi, a dzis mnie meczy! Za pol godzinny wychodze do lekarza na usg pewnie dowcipne! Szef mnie powiadomilam ze tu robia dowcipne w pierszych miesiacach ciazy!! No ale co tam! Takie tez okay! Co niektore. Was mialy takie no nie, one sir czym rozni? Jet dokladniejsze czy co?!?! No ale niedlugo sir przelonam! Ah glupia zgaga! Agnes- jeslichodzi o hole brzuszka to czasem zakluje w jajniku, tak jakbym @ miala ale tylko na kilka sekund! I to kilka razy na dzien! Czasem tak mocno ze mam wrarzenie ze bede wymiotowac z bolu, ale tylko kilka secunderabad I jest okay! Dzisiaj pogadam z babka zapytam sue dlaczego tak jest!! Wczesniej jakos mi wylecialo z glowy zapytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki juz po pracy i po obiadku,mojego S dzis corusko rozlożylo mam nadzieje ze mnie niezarazi. Dziś w pracy sie dowiedzialam ze 14.10 jade na drugi obiekt naszego sklepu na inwentaryzacje na 22 do 8.00,kurcze mam nadzieje ze dam rade. czarna a co ty sie wogle nieodzywasz? artc jak wrucisz z usg to napisz jak poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochana:) Monisia odzywam sięco i raz... Dziś dziadek ma 80 urodziny, zrobiliśmy malutką imprezkę.. Wypiłam, pół kielszka wódkiu i pół literatki winka mojego ulubionego i nie mogę pić dalej bo mi nie wchodzi.... Ale za to wpierdzielam dziś jak glupia. Dziś 55 dzień cyklu... Za kilka dni do lekarza, ostatni cykl trwał 58 dni, przympominam, że był wywołany luteiną... Ciekawa jestem co mi Pani Dokor powie, mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego. Trochę się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna zanim pujdziesz do lekarza to zrob sobie test,albo dostaniesz @. Ja dostalam dwa dni przed umówiona wizyta. w poniedzialek mam wolne to pujde sie zarejstruje do gina na kontrolne badania bo juz troszke czasu nierobilam,wspomne mu ze mam nieregularne cykle i ze sie "staram" o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie I po lunchu! Wizyta okay, dzidzi jest tam gdzie powinn byc, ma okolo 4mm (duza ta moja fasoleczka) wyliczyla ze to 6 tydzien I date porodu mam na 28 maja! Zmieniebw tabelce jak wroce do domku! Wszystko jest okay, mam nastepna wizyte w grudbiu to bedzie ta o ktorej wy mowilyscie, 13-14 tc, tylko tyle ze ja bede troche dalej nix 14tc ale to ta od glowki do paznikietkoof, aha I powiedziala ze wtedy juz bewnie bedziie widac czy to chlopak czu dziewczynka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------4---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------2--------------22.09?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23-------CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin tylko wstawilam date porodu.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki A.R.C.T to fajnie ze wszystko ok, a pytałaś o te bóle brzucha???? czarna z tymi twoimi cyklami to normalnie masakra, zrób moze test a moze jestes w ciąży skoro mówilisz ze cie cie pobolewa podbrzusze i cie kłuje, ja mialam tak samo na poczatku i teraz znów to wróciło dzis sie skapłam ze to termin jakbym miala dostać @ i moze stad te bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżę:/ STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------4---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------3--------------03.10?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×