Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

czarna ale czytalam twoja opowieśc z zapartym tchem i wiesz co wiem co czujesz bo ja mam tak na punkcie pajaków od dziecka panicznie sie ich boje pamietam jak bylam mala i spalam jeszcze z babcią i jak nieraz męczyły mnie koszmary na punkcie pająków jak babcia mnie zawsze utulala i uspokajała, do tej pory jak zobacze te wstretne pajączyska to nie moge dojsc do siebie co do myszy tez mam niechęć ale juz nie taki bardzo jak do pająków, nawet ostatnio tez słysze jak jakaś mysza mi cos skrobie za łożkiem i powiem wam ze boje sie zasypiac w ciszy i dlatego zawsze ustawiam sobie sleepa w telewizorze i sam sie wyłącza jak juz śpię mam kota w domu ale on to juz jak emerytowany starzec jest prędzej jego by mysz złapała..... do jutra dziołszki ide myć głowke i reszte bo jutro rano pędzę na badania paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka to mialas przygode! Pozatym nie wygaduj glupot (odnosze sue do wczesniejszej wypowiedzi) wszystkie ciebie tutaj kochamy I potrebujemy, jazda z nas jest tutaj wazna, I nie wazne czy ma juz dzidzie czy sie o Nia stara, zy jest zafasolkowana czy idklada starania na puzniej! JESTESMY RAZEM I BEDZIEMy RAZEM DO KONCA!!!!! Ale mialam super weekend, w sumie w sobote pracowalam, ale wczoraj odwiedzilam kuzynoof w nowym jorku, oczywiscie zapowiedzieliamy sir z mezem, I Wujek dla swojej chrzesnicy, czyli dla mnie nagotowal bigosu! Ale pychotka, nawet doatalam dwa pudeleczka na wynos, juz nie moge sue doczekac az do domku pojade I najjem sie na obiadowa-kolacyjke! Teraz wcinam salatke jazynowa, tesciu robic hyba w piatek I tez dal nam na wynos, ale dobrze jest miec rodzinke ktora lubi gitowac I stac w kuchni!!! Dzisiaj czuje sir byle jak ciagle mi niedobrze, nie mam zwrotoof ani nic, ale takjagby mialy sie ookazac Lada moment! Ale jakos sir trzymam! Nie wem czy wytrzymam tak kazdego dnia!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, za odpowiedzi, laseczki:* AR_CT- dzięki, że mnie uspokoiłaś, wiesz, jak to jest, gdy się człowiek nakręci, że są pewne normy itp., itd.... Ale przecież racja, dzieci rozwijają się różnie i niektóre w tym "wieku" mogą być duże a inne będą malutkie, jak moja dzidzia:) Scherza- Tobie też dziękuję za słowa otuchy:) Najważniejsze, że lekarz mówi, że wszystko jest ok:) A co do USG i sikania przed badaniem- mi zawsze każą sikać:P A badania przezierności karku już miałam i lekarz mówił, że też wszystko ok... Widać mają różne metody. Nie dojdziesz za nimi:P Everlast- ja tam lubię jesień- refleksyjna, melancholijna, a zarazem kolorowa i zaskakująca. Zmusza do lenistwa, przytulania się, picia pysznych herbat w czasie siedzenia pod kocykiem i do przemyślenia wielu poważnych spraw... Ale niestety, ostatnimi czasy nawet dni pozornie wolne mam pracowite, więc mało czasu mam na odpoczynek... Czarna- ja też szukam dobrego lakieru do pazurków, ale w odcieniu takiej jesiennej, naturalnej, zgniłej, ciemnej zieleni...:D Ale mnie wzięło:P P.S. Głupia jesteś? Jak to nie pasujesz do nas?! A co, mamy jakieś wymagania co do członkostwa:P? Jesteś z nami, my jesteśmy z Tobą... Ja też mam chwile zastoju, brak czasu, rzadko piszę...ale jestem jedną z Was:) Aha- jesteś nam potrzebna:) Twój optymizm, poczucie humoru, Twe piękne oczyska...to wszystko w Tobie kochay:) Więc jesteś potrzebna i głupot nie gadaj:P P.S.2- była taka piosenka kiedyś:"No bo Ty się boisz myszy, jakie śmieszne to, no bo Ty się boisz myszy, jak mało kto... No bo Ty się boisz myszy, o tym nie wie nikt! No bo Ty się boisz myszy- ah, jaki wstyd":P Ale nie martw się, to nie wstyd. Każdy się czegoś mniej lub bardziej boi. Ja np. walczę z panicznym strachem przed falami tsunami (idiotyczne, co? zwłaszcza w Polsce!). Śnią mi się bardzo często i przez nie boję się pływać w morzu jeśli nie jest krystalicznie gładkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Kochane, jesteście cudowne.. Podbudowałyście mnnei tymi wiadopmościami:) Schiza co do Myszy nadal trwa, ciąge mam wrażenie, że z jakiegoś kąta na mnei patrzy.... Everlast dziękli Ci za te linki, super są:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej Czarna, no widzisz, Ciebie jak się czyta, to normalnie jakby czytac jakąś powieść, do tego uwielbiam Twoje poczucie humoru, dystans do siebie i własnych słabości. Jeśli chodzi o lakiery, to polecam Wam INGLOT-a, z resztą nie tylko lakiery, ale cienie maja genialne...pomadki, szczególnie te trwałe. W końcu maluję modelki do zdjęć ;) I w dodatku firma polska... Czarna, a kiedy Ty masz wizyte u gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monia, fajnie mi to slyszeć, serio, serio, serio... Everlast, jeden z tych które przysłałaś, Sally Hansen, mam Monia co do INGLOTA zgadzam się z Tobą cienie są fajne, lakiery zalezy jakie, do francuskiego szybko odpryskują, ale miałam też inne kolory, najtrwalszy był jasny zielony:) heh, nie wiem co to ma tu kolro wspólnego, ale odnosiłam wrażenie, ze ma:) Kiedyś u kolezanki, pomalowałam sobie paznokcie właśnie takim slicznym malinowym lakierem, jakiejś zwykłej firmy, kolor cudowny ale jakość do bani, mówiła, że kosztowął coś ok 5 zł.... Chce dlatego wydać więcej, ale będe wiedziala, że jakość jest dobra. Nie weźcie mnie za jakąś zarozumiałą jedynaczkę, ale na kosmetykach nie oszczędzam... Ngdy bym ne nalożyła na twarz jakiejśc tandety z bazarku... Co do kosmetyków, ide na jakość na nie na ilość. Skoro jesteśmy w tym temacie, to jeżeli moge Wam poleic moje terażnijsze numry jden to: -Złota odzywka do paznokci Sally Hansen -Diamentowa odżywka do paznkci Sally Hansen To apropos paznokci Co do włosów ostatnio nie rozstaję się z serum na zniszczone końcówki i serum wygładzającym AVON To tyle:) A Wy co możecie polecic, chętnie przetestuję wszelkie nowinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, to mam nadzieję, ze gin zaproponuje cos sensowwnego na te Twoje długie cykle i pomoże Ci/WAm zajsć w ta upragniona ciążę. Czytałąm dzis na temat tych śluzów i powiem Wam, że to wszystko trzeba by jeszcze oprzec o badanie temperatury i szyjki macicy, ale paluchów z tipsami nie bedę sobie tam pchała, bo jeszcze sobie krzywdę zrobie ;) A tak w ogóle Czarna, to ja na lakierach sie kompletnie nie znam, bo wciaż noszę paznokcie zelowe i na żelkach swietnie sie trzyma kazdy lakier. Ja też mam kilka przewodnich kosmetyków, bez których sie nie da...: -Eris- podkład City Mat- swietnie matowi i kryje niedoskonałości, -odżywka do włosów prsotych i gładkich Pantine pro-v (dla inf nie mam prostych włosów, ale pomaga mi je ujażmić) -żel do higieny int. AA help z kwsem mlekowym-stosowałąm w czasie ciąży, w połogu i wciaż stosuję... -ostatnio odkryłam dezodoran DOVE- po depilacji, cudnie pachnie, ale i tak najlepsze antypespiranty ma Vichy. - uwielbiam też olejek pod prysznic NIVEA- mam tłusta cerę, wiec nie muszę stosować już po nim balsamu... _krem do rąk Garniera (czerwony). Lubie też kosmetyki Ives Rocher, mam ulubiony krem na dzień i pod oczy- ten pod oczy rozświetla i optycznie spłyca kurze łapki, swietny efekt, a przy regularnym stosowaniu bardzo wygładza skórę. Buziaki i dobrej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziołszki ja juz po porannych badankach ale mi krwi nabrali to szok cała ręke mam zdretwiałą, tyle krwi bo duzo tych badań i do kazdego chyba inna próbka. czarna ja tez ide do lekarza w czwartek bo wtedy odbiore wyniki badań i pojadę, mam nadzieje ze mi cos poradzi na te wymioty bo wczoraj to az 3 razy wymiotowałam, dzis narazie tylko jeden ale do wieczora daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kosmetyki to coś dla mnie, ja też stawiam na jakość...co do cieni do powiek, to podstawą jest baza pod cienie do powiek, wtedy nawet te tańsze trzymają się lepiej, ja używam z Lumene, miałam też ArtDeco. Lakiery hmm rzadko używam, paznokcie mam krótkie, bo długie mnie denerwują, a niestety rosną mi jak szalone i są mocne, jak na złość :P Chciałam kiedyś być wizażystką, ale jakoś mi z czasem przeszło, maluję się, bo lubię to robić, lubię mieszać kolory dobierać, cienie. Głównie skupiam się na oczach uwielbiam podkreślać oczy. Czasem maluję koleżanki na jakieś imprezki, albo jak po prostu mam ochotę. Mykam na zakupy dziś mam dzień wolnego trzymajcie się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Jade dzis na zakupki w czasie dżemki Emilki, aby nie tracic czasu, który mogę spedzic z momi kochaniami :) "miesiąc miodowy" wciaż trwa.....już sie zaczynam zastanawiać jakie to ma podłoze, bo oprócz tego, ze jesteśmy teraz bliżej, to na co dzień stać nas na duzo miłych słów i gestów, normalnie jakbyśmy byli po ślubie z tydzień..... :) I niech to trwa jak najdłużej..... Idziemy dzis na basenik, mam nadzieję, ze mała znów się będzie dobrze bawic, a ja jutro poczuję mięśnie brzucha- jak tydzień temu :) Jeszcze nie wiem co bede gotować, dla Emilki mam krupniczek grzybowy, wczoraj sie zajadała :) Ususzyłam troszkę grzybów i w kuchni pachnie świętami :) W. chce za 2 tygodnie jechać do Tarnobrzegu, wszystko spoko, tylko jeden problem......mam nadzieję, ze nie bedzie śniegu, bo nie mamy kasy na zimowe opony, i sama nie wiem skąd je wziąć??? Moze gdzieś bedzie mozna zapłacić kartą kredytową, to jakos, może damy radę, choc nie lubię mieć długu na karcie.... Udanego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowe Dziewczynki- dbajcie o siebie :) Everlast, ja tez stawiam na oczy :) ale czasem noszę soczewki kontaktoe, więc sypkie cienie odpadaja , swietnie sie wtedy sprawdzaja w kremie, albo w sztyfcie :) BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - mam pytanko... Po porodzie jaka antykoncepcje stosowalas? Ja sie zastanawiam nad spirala. Daj znac ;) Moj dzieciaczek zje i spi :) I robi nieziemskie koopki :D MEGA :D dbam o diete, kolek nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Dianka ciesze sie ze u ciebie I malej wszystko sie uklada, no narazie tak to bedzie wygladalo, smanie jedzenie I kupkanie ;) dziewczynki podziwiam was, ja nie mam cierpliwosci do malowania sie, takze dlatego nie urzywam nic! Nawet podkladu czy tuszu do rzes, pozatym mam bardzo delikatna skier na twarzy, jak sie tylko dotkne do buzi zaraz mi cos wyskaluje, I zawsze mam wrazenie ze jak baloze podkladu to Akita nie oddycha I potem mam jeszze wiecej, oczywiscie jak gdzie wychodze to owszem, podkladu I tusz, ale na codzien, NIE MA TAKIEJ OPCJI, pozatym kto by sie malowal na caly dzien bycia z dzieciakami! Zazwyzaj larze w dzinsach I koszulce, albo dresowe portki I bluza.... Gdzie makijaz do tego ;) no alw tlumaczyc sie nie bede glupotkami, wygodniej mi bez, I tyle ;) MoniaKat, ale smaku narobilas zupka! Za mna chodzi jaka kolwiek zupa, dawno nie jadlam, chyba dzisiaj zrobie pomidorowke, moja ulubiona.... nagotuje na caly tydzien!!!!! I bede jadla 5 razy dziennie! Ozywiscie jak mi przejdzie te glupie uczucie mdlosci! Cale szczescie nie ma zwrotoof ale ble, uczucie h*jowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoooooW cisza jak makiem zasial..... Dziewczynki chyba Macie sliczna pogode, albo spicie, oooo ja bym pospala, a tu holercia jesZcze ponad dwie godziny pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda nie jest fajna, bo jest zimno brr... Ja miałam dziś dzień wolnego, ale szybko mi zleciał, najpierw zakupy z Małżusiem potem gotowanie obiadu, potrem tradycyjna drzemka, bo głowa mnie rozbolała, a potem było mi niedobrze z przejedzenia. :O Nie potrafię jeść w małych porcjach, dziś się obudziłam po 5 rano na siku i zassał mnie taki głód, a że byłam ledwo przytomna to tylko otworzyłam lodówkę, wzięłam jogurt i zjadłam na szybko ....poszłam dalej spać. Idę się umyć i położyć jutro do pracy, a tak mi się nie chce.....uuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja właśnie wruciłam z pracy,siedze tam i odrabiam moja niedziele,jak sie czlowiek zwalnia do domu tyle godzin wcześniej to puzniej niestety trzeba to odrabiać, dziś byłam godzine dlużej jutro to samo i jeszcze 2 godzinki mi zostaną,wsumie moge to sobie rozlozyc na trzy miesiące bo taki mamy okres rozliczeniowy ale wole miec to za soba jak najszybciej i odrobić wcześniej. Czarna ty to masz zajebiste historie w swoim zyciu, ja ostatnio mialam podobna ale z pająkiem.Jade sobie do pracy patrze a tu mi z szuby w samochodzie zchodzi sobie po niteczce z pajęczyny wielki pająk w paski i złazi mi prosto na kolano,kurde niewiedzialam co mam zrobić czy chamować,czy zjezdżać na pobocze (wsumie niemiałam gdzie nawt zjechac) czy go trzasnąc ręką żeby padl.wsumie ręka balam sie go trzasnąć bo jakby spadl na podłoge to do buta by mugł mi wejść albo gdzieś pujśc i poem bym jeżdzila ze schizowana z tą myślą ze on tam gdzieś chodzi i zaraz namnie wejdzie.więć zaczełam naniego dmuchac to sie cofał do góry,ale po chwili znowu schodzil,i tak na zmiane ja dmucham on ucieka i schodzi.i tak jak głupia jechałam i w strachu dmuchałam na niego niemogąc skupić sie na prowadzeniu,wkącu znalazłam miejsce i zaparkowałam,historia sie skonczyła dobrze bo otwożyłam okno i go trzepnelam jakąs tam kartka i wyleciał przez to okno.ale teraz zakażdym razem jak wsiadam do auta to sie rozglądam po oknach czy niema żadnego pasażera na gape :). a co do kosmetykow to ja tak samo jak arct nic przeważnie nieuzywam oprucz tuszu do żęs,od czasu do czasu pomaluje sobie paznokcie jakimś kremowym albo bezbarwnym lakierem i to wszystko.oczy jak pomaluje cieniem to zaraz rozmaże i taki z tego finał.pudru używam jak mi jakaś dioda na tważy wyskoczy a tak to nie,przynajmniej skura odpoczywa.a co do diud na tważy to po odstawieniu tabletek zaczelo mi tylepryszczy wyskakiwać na tważy jak bym miała 14-15 lat,makabra normalnie,jeden zejdzie to w jego miejsce pojawiaja sie dwa następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak Sami z tymi pryszczami, a teraz jak mi hormony szaleja to w ogole wygladam jak 14latka, chociaz wydaje mi sie ze nie miala ich tyle jak mialam 14 lat :/ apropo pajakoof, wlasnie air na mnie ludzie gapili jak na glupka, jestem z dIeciakami na boisku, najstarszy ma lekcje polki noznej, ostatnio siedzialam na kocu, dzisiaj wyciagnelam z garazu krzesla turtstyczne, I wlas ie dopiero jak je rozlozylam zauwarzylam ile tam pajakoof, jak zaczelam skakac I krzyczec to nie dosc ze wszyskie ameryknskie mamusie sie gapili to wszystkie dzieciaki I wszyscy trenerzy!!! Obciach na calego, a ram byl maly pajaczek, moja 5latka wziela go u wrzucilam w krzaczki!!!! Superancko!!!! Everlast- tak to jest z tymi wolnymi dniami leca jak szalone! A te w pracy sie dluza I dluza!!!! Ale mi sir marzy drzemka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja pajączka miałam w domu, takiego małego włochatego ptasznik, ale niestety mój tatko dał mu dżdżownice do zjedzenia i mi zdechł :( A takiego dużego włochatego miałam na rękach, bo mój kumpel hoduje :) Myszy to mój kot niestety przynosi, ale się ich nie boję, przynosi je pod dom i zagryza wrr..... Co do cery nie miałam z nią nigdy problemów, a teraz już w ogóle rzadko co mi wyskoczy, za to zauważyłam co innego, że przy ciąży przetłuszczają mi się włosy...:( musiałabym je myć codziennie, a nie lubię, bo mam problem z rozczesaniem. Nie mogę też myć włosów na noc, bo się nie uczeszę na następny dzień, więc muszę myć rano, a w jesień zimę suszenie suszarą i w ogóle zimno brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, jebane........... Wczoraj wieczorek zrobilam kolecje mojemu, chcialam wyrzucic, skórki od chlkeba to smnietnika i co widze, jak ta jebana mysza łazi po wiczku oid kosza na śmieci, oczywiście wpadłam w szał... Nie wiem jak to się stało, ale skórki wyrzucilam na podłowe a sama w oka mgnieniu znalazłam się na stole, byl ze mną w kuchni Kochaniutek, zapytał czy chce go do zawału doprowadzic, bo oczywiście bez wielkiej schizy sie nie obejdzie. Wnerwił mnie wczoraj trochę, bo zaczął mówić, że mam się zachowywać jak dorosła kobieta a nie jak dziecko, ale czy ten SUPERMEN nie rozumie, że się boję... Później się ze mnie śmiał, że takiej małej myszko się boję... Ale już się nie odzywałam do neigo. Jeszcze powiedział, że skoro wczoraj odwaliłam taką schizę to jest ciekaw jak wyglądałam 2 dni wcześn iej kiedy wywłoka była u mnie w pokoju. Rano tylko się umyłam poszłam do mojej B, po drodze kupiłam bułki zjadlyśmy śniadanie, ale nie przyszła mnie ratowć, bo jedzie z małą na szczepienie o 12, ale już ok 13 będzie u mnie, więć zajrzy opod zlew za kosz czy pieprzony gryzoń się złapał.... Jak narazie siedzę u siebie w pokoju drzwi zamknięte, ale i tak mimo wsyztsko zaglądam cały czas w stronę drzwi czy nc nie ma, nie wiem którędy mialaby wejśc, może przez dziurkę od klucza :) No ale nic nie [poradzę, że dopadła mnie nerwica natręctw. Ojjj jak bym chciała wyjść bez strachu do kuchni posprzątać, żeby mieć spokój, ale się boję.... Nie wyobrażam sobie, żeby ona mnie dotknęła...Fuuuu Jutro do lekarza, boję się..... Boję się i to bardzo, sama nie wiem czemu, ale się strasznie boję, więm, że dowiem się jakiś tragicznych nowin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki Pracowity dzionek przede mną. Rosołek dochodzi, kurczak się marynuje, zaraz idę obierac ziemniaki. Jak Emi skończy śniadanko, to jedziemy do moich rodziców wyjsć z ich psem, bo Brat wyszedł rano i juz nie wróci, a rodzice przyjeżdzają niebawem. No właśnie odbieram rodziców i zapraszam ich na obiad do nas, potem odwiozę ich do domku :)Moi rodzice byli na wycieczce we Włoszech Rzym-Wenecja :) Nareszcie sie staruszkowie dzieci pozbyli z domu, to korzystają, cieszę się, bo całe życie nam poświecili i nigdzie nie wyjeżdzali, a to kolejny ich tak malowniczy wyjazd ;) Dianka, stosowalismy wyłącznie prezerwatywy, dla mnie sa ok....jesli chodzi o spiralkę, to tylko jeśli nie planujesz kolejnego dziecka przez najblizsze 5-10 lat, wtedy sie to opłaca, bo koszt załozenia i kontroli itp jest dosć duży. Nie wiem dokładnie ile to jest, ale wiem, że na 2-3 lata sie nie opłaca. Sa specjalne tabsy do stosowania podczas karmienia piersią- jednoskładnikowe i zastrzyki hormonalne działajace 2-3 miesiace, są plusy i minusy, o tym musisz pogadac z ginem :) Buziaki i udanego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna niemartw sie będzie dobrze u tego lekarza, ty to tymi historiami to normalnie wygrywasz heheeh :) ja zaraz do pracy uciekam i znowu 9 godzin, brr.... juz mi sie niechce, i jeszcze jak nazlość znowu chorubsko mnie lapie,gardlo i glowa boli,juz wypiłam herbatke z cytrynką i wziełam 2 rutinoscorbiony,mam nadzieje ze przejdzie. papap do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam nadzieję, ze przeżyję.. Dianka co do spirali, ja bym nigdy w życiu jej nie wsadziła... Moja ciotka po pierwszym dziecku miała a później chciała mie,c drugie to niesttey sie nie dalo, bo cos tam się porobiła... W ogóle tak jak slyszałam, to jest to niebezpieczne. Wiesz do Ciebie wybór nalezy, ale ja osobiście bym poszukała innego rozwiązania... Mojej znajomej siostra korzystała z zastrzyków, powiedziała, że jej się to podoba... Więc pomyśl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DZiewczyny' Czarna TY to masz przygody z tymi myszami ;) A ja Wam cos powiem, choć nie chciałabym zapeszyć, ale po naszym "miesiacu miodowym" cały czas czuję podbrzusze, albo jeden, albo drugi jajnik, a teraz boli mnie macica, tak mnie kłuje, jakby ktos mi szpilę wbijał.....poza tym piersi mnie bolą, wczoraj były tak tkliwe, ze nie pozwoliłam się Wojtkowi dotknąć.... Za 10-12 dni powinna być @, zobaczymy.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wiedzę, że szalejesz na całego:) I tak tzrymaj:) Dziś kolejna opowieść z serii MYSZY!!! A więc wracam staruszek z pracy, ja skuklona na narożniku w kuch pale sobie szluga, mówię mu żeby odsnunął śmietnik i zobaczy czy się złapała, odsuwa i co widze, te wstrętą suczynę nadziana na łapkę na myszy :DD:D:D:D:D:D Świętujem y dziś:) A dzisiaj takie schizy mialam, ze sieedziałam prawie cłąy dzień w pokoju... Nawet jak kanapki sobie robiłam skończyły mi się dwa sery topiony i żółty, to opakowań nie wyrzuciłam do śmieci, tylko do lodówki :D Ale się cieszę, że ta wstrętna mysza nie żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi czarna wygrałaś wojne myszową hehe, ja tylko nachwile bo dalej żle sie zuje,jak mi jutro nieprzejdzie to mykam do lekaza o na zwolnienie, bo z grypa to nieda sie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarna zwyciężyłą Mysz :) No i problem z głowy :) A gdzie są wszyscy??? Monia, konicznie do lekarza i się wykuruj Kochana :* Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czarna no nareszcie udało sie walka z mysza moniaKat o to moze bedziesz nastepna co do tych kłuc to ja takie mialam w jajnikach i w brzuchu a od paru dni kłuje mnie tam w środku w pochwie takie dziwne uczucie A.R.ct nie życze ci takich ekscesów żąłądkowych jakie ja przechodzę ale z tego co piszesz to ida do ciebie narazie małymi kroczkami a ja dziś ide do lekarza, nie mogę sie juz doczekać a z drugiej strony sie bardzo boje czy wszystko jest dobrze z dzidziusiem. a tu jeszcze tyle godzin czekania bo dopiero od 15 przyjmuje biorac pod uwage kolejki to do wieczora zejdzie. udanego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×