Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Rzeczywiscie cos tu cicho, ja sie tlumacze ostatnio mam straszny humor, bez kija nie podgodz!!!! Kazdego po koleji bym opieprzala.... Wrrr hormony hyba mi wariuja!!! Wczoraj po pracy mialam okay humorek ale wybralam sir na zakupki, a potem gotowalam do 21.... Oboadek na dzisiaj! Jakos mnie wzielo na gotowanie, troche sie wyluzowalam, tylko moj L mnie wqrzyl, Bo rozlorzyl sie na kanapie I w tv patrzyl, oczywiscie ja nie lubie jak mi sie ktos w kuchni kreci jak ja gotuje, ale mogl przynajmniej pozmywac!!!! No ale jakos zlecialo!!!! Dzisiaj humorek okay ale cos mi w brzuszku nie tak, Kawa mi nie smakuje, a ja kawoszka..... I jakos mi dzownie jest, takjakby mialo mi sie odbic ale z niespodzianko! Takze nie poke kawki, siedze na fotelu I patrz co mala wyprawia!!! Fabi- to troche ci sie @ spuznia? Zawsze mialas regularna?! Monisia- nawet sobie nie wyobrarzasz jak mi oponka urosla, a o ciazy wiem 2 I pol tygodnia, co bedzie za miesiac?! Az sie bike myslec, ale jak ja glodna 24h na dobe jestem...... I jem to co zdrowe it'd a tu rosnie i roanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki cos mi ucielo.... Monisia- a czy to ta ieta co o niej pisalas wczesniej! Ja chyba tez jakas diete wynajde, oczywiscie ktora mi bedzie odpowiadc, tzn nie mi ale dzidzi! No dziewczynki, do pisania co bym miala co czytac jak wroce z basenu z mala!!! MoniaKat- to super ze twoja mala lubi wode, plywanie jest najleprzym sportem... Ja tak uwarzam, I'm wczesniej sie nauczysz plywac tym lepiej dla ciebie... Takze powodzenia na basenie z mala!!!! Moja mala ma lekcje plywania dwa razy w tyg. A plywa od kad miala 7 miesiecy.... Teraz spokojnie plynow pod woda prze kilka sekund I tak kopie az jej nos sie wynuzy z pod wody! No ale co ja sie tu chwale nieswoim dzieckiem;););) ucaluj Emilke odemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artc cos mi sie wydaje ze ci sie ciążowe mdlości zaczynają, a co do mojej diety i oponki to ty zadnej diety sobie nierob tylko jedz aby fasoleczka byla silna i zdrowa, ja sie martwie moja oponka bo fasolki niemam a brzuchol zwisa hehe a diete niemam tej samej co kiedys, bo kiedys to cwiczylam nic niejadlam i sie meczylam,a teaz postanowilam ze bede jadla troszke mniej i owoce, warzywa,niechce mi sie cwiczyc, jak sie dzisiaj warzylam to wsumie duzo nieważe bo 55 kg ale ten brzuch mnie strasznie denerwoje. fibisiunia zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia a ile masz wzrostu? Ja warze mniejwiecej tyle co Ty, pisze mniejwiecej Bo dawno sie na kilogramy nie warzylam, ale zawsze warzylam 52-54 a wzrostu mam Malo jakies 153-154?? Jestem niska! Ale u mnie waga jest rozlorzo a na Cale cialo, fakt mam oponke, ale tez mam szerokie biodra, tak tez jest troche cialka, no I uda sa niczego sobie!!!! No ale w ostanch dniach oponka sie powiekszyla! Jesli chodzi o niejedzenie I cwiczenia, ja tez tak robilam, I jak tylko przestalam cwiczyc zaczelam tyc! Mojego L siostra nie cwiczy Bo nie ma kiedy na 7letnia core, peace I szkole, ale zaczela zmniejszac swoje porcje na sniadanie obiad I kolacje, kolacje je, ale maluska! Achabona tez kawoszka, I zanim wypije kawe czeka po posilki do okolo poltorej godziny! Musze powiedziec ze powoli to powoli ale zrzucila z dobre 6kg... Podjreslam bez cwiczen I tylko zmiejszylam porcje 3 posilkoof, nie wiem czy pojada cos pomoedzy, ale pewnie jaknppdjada to owoce! Powodzenia kochana z dieta, I nie glodz sie, to nie ma sensu, jedz mniejsze porcje, a jesli masz lenia z cwiczeniami, nie cwicz, ale spaceruj, nie urzywaj windy tylko schody, I spaceruj w dzien, jak masz psa? Albo poprostu po obiedzie zamiast na kanape przez tv na spacerek godzinny! Przyspiesza przemiane materii.... Czy cos takiego! A ja mowilam o diecie takiej dla kobiet w ciazy, to co zdrowe I porzywne dla mnie I dzidzi! A to E trzeba jesc za swoje w ciazyto Nie prawda.... Ale jednak glod wzrasta!!! Okay IDE szykowac mala na lekcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mdlosci, mam nadzieje ze to nie mdlosci!!!!! Tylko cos przejsciowego, albo witaminki nede musiala brac o innej porze dnai a nie rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.... wczoraj byłam u lekarza z męzem pierwszy raz..... i nie wiem jak to mozliewe ale pani doktor wypatrzyłam małego siusiaka akurat tak leżał dzidziuś.....męzuś szczęsliwy....... no ja też ale to jeszcze do potwierdzenia..... dzisiaj byłam jeszcze raz na USG bo wczoraj się wysiusiałam przez badaniem i nie mogła zmierzyć przeziorności i mało co było widać, ale dzisiaj bylam i jest wszystko ok, mały :D ma już prawie 10 cm,wszystko w normie kark i kość nosowa też, machał rękoma jak go dzisiaj tyciała :D ale się cieszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to scherza gratulacje!!! Bedzie chlopak, Bo w sumie siusiak nie zniknie, jaj by go nie widziala a potem by sie okazaki ze jednak jest mozna zlozy na to ze byl dobrze ukryty, ale skoro maly sie nie wstydzil I pikazal, to raczej juz jest!! Ale ten czas leci pamietam jak sir ciszylas z dwuch kreseczek! Mam nadzieje ze u mnie tez szybko minie Bo juz nie moge sue doczekac az zobacze albo niezobacze siusiaka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artc ja mam 165 cm wzrostu i waga 55 kg,kurcze z tą dieta tak dobrze mi dzisiaj szlo az do momentu aż niepojechalam do mamy i nafaszerowala mnie ciastem i tlustym mlekiem,niemoglam odmuwić i potem oczywiście załowalam. no umnie z tymi spacerkami to tak kiepsko niby psa mam ale on mnie tak ciaga ze robi siku i go do domu zabieram,jak bym miala iśc znim dalej na miasto to by mi reke chyba wyrwal.a do pracy i wszelkie zakupy dupke samochodem woże. :( :( :(. scherza to super że z twoim SYNKIEM wszystko jest ok :) teraz kochana myśl nad imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, jestes duuuuuzi wyzsza odemnie takze 55kg wagi na tobie to NIC!!!! Czym Ty sie przejmujesz?!?!? Heh, to cie mamusia przywitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taka duzia taka normalna :) tak ogolnie to ja nic niemam do mojej wagi tylko ten zwisajacy brzuchol mnie denerwuje bo ze spodni wylazi :) jak sie najem to jak bym byla w 4 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sherza gratuluje faceta:) tez mi sie marzy....teraz zacznij myslec nad imieniem arct- faktycznie szybciucho czas leci...niedawno gratulowalysmy sherzy a tu prosze juz plec znamy:) mama nadzieje ze dotrzymamy razem na tym forum do rozwiazania:)twojego tez arct:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia ty to zeczywiscie masz pecha jak my jestesmy to cie niema a jak ty przychodzisz to my uciekamy. no czas leci bardzo szybciutko, widac po fasoleczkach jak szybciutko rosną,nieprzejmuj sie nam tez niedlugo czas szybko zleci i tez bedziemy wygladaly jak one. Ja bym na twoim miejscu tak dla pewnosci zrobila ten test ,jak bedzie jedna krecha to czekaj na @.MI sie sużnila równe 2 tygodnie i tez jestem po odstawieniu tabletek. Dobra tez już uciekam lulu bo jutro wkoncu do pracy śmigam i to na rano. jak wruce z pracy to mam nadzieje ze odezwa sie dziewczyny które zaniedbały ostatnio nasz topik :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza, gratuluję siusiaka ;) Choć powiem Ci, ze to jeszcze za wcześnie na rokowania pułci, bo taki cypelek potrafi rozwinać sie albo w pracie, albo w łechraczkę (kobiecy odpowiednik pracia) :) Ale zyczę Ci oczywiscie, aby to był chłopak, jeśli tego pragniesz :) Ja dzis na paznokciach byłam i taka zaopiekowana jestem, obcięłam włosy i sesyjkę w solarium zaliczyłam. Troche to trwało, a że jest meżuś, to go ciutkę zmolestuję. Dziewczyny, ja mam podobnie do Was 164, waga54-56 kg, naprade nie ma co panikować :) To jest odpowiednia waga do tego wzrostu :) A jak już 5 miesiac staramy sie o dzidzię, to nie opłaca sie katoać dietami, w końcu organizm też musi byc dokarmiony i przygotowany na donoszenie ciąży, potem dziecko wszystko co najlepsze wyciąga z organizmu matki, wiec nie odchudzajcie się. Jedyne co, to ograniczcie słodycze, kawę, papierosy, złe tłuszcze zastąpcie zdrowymi tłuszczami i korzystajcie z pory roku, jesień, owoce, warzywa..... Czarna, co u Ciebie??? Fibisiunia, ciekawe czy test pokaże 2 kreski........hmmmmm Moze nasza Czarna cos Ci wywróży??? Everlast, jak sie czujesz??? Wszystko w porządku? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ... ALe pogoda pod psem dzisiaj..leje i zimno, pierwszy jesienny dzień w W-wie.... :( oby trochę słonka też było .... a co do płci dzidziusia to wiem, że to wczesnie na stwierdzenie, pani doktor tak zasugerowała, za miesiąc do potwierdzenia....jak się dobrze dzidzia ułoży, ale to nie ważne aby zdrowe było.... a imionka tak myslałam dla chłopca : OLIVIER, GABRYŚ, DOMINIK - dla dziewuszki na 100% BLANKA !!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Ostatnio nie odzywałam się, bo jak zaglądałam na topik to nikogo nie było... wczoraj widze,że coś się rozkreciło. MoniuKat wróżę Wam wszytskim, niech przyjda fasolki i bądźcie szczęśliwe:) U mnie nic specjalnego przez ostatni dn się nie wydarzylo. Czytam książkę. Sagę ZMIERZCH jstem w polowie drugiej części, jeszcze wie mi zostały. Najpierw oglądałam film, dla mnei cudowny, ale książkia 100000000000000000000000000000000 razy lepsza. Teraz mam dużo czasu, więc postanowilam nadrobic zaległości w literaturze, w klasie maturalnej ciężko było czytać dla przyjemności, wakacj jakoś szybko zleciały, więc teraz nadrabiam.. 9 października zaczybnam szkołę.. Nareszczcie, bo w domu można zwariować.. Już się nie moge doczekać, a tym bardziej, ze będą ze mną kumpelki z ekonomika, stary skład:):)) Ahhhh, barkuje mi szkoły. Szkola średnia t jak narazie najcudowniejsze lata mojego życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jutro mamy z R. 5 ROCZNICĘ ŚLUBU, nie mogę uwierzyć ,że to tak szybko zleciało.... ale ciesze się że tak dobrze jest..... idziemy na jakoś romantyczną kolację i jedziemy do Zakopanego, fajnie bo odetchnę od miasta, od korków -dla dzidzi na pewno trochę świerzego powietrza się przyda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A my juz w domku:) Malutka miala podwojna zoltaczke, byla 2 dni naswietlana, ale juz jest wporzadeczku,wyniki dobre, dzis wyszlysmy. w SOBOTE JEDZIEMY ROZEJRZEC SIE ZA POJAZDEM DLA KLUSKI Jesli macie ochote spojrzec na ta slicznosc - zapraszam na moja stopke :D Pozdrawiamy! Ps. Hormony mi buzuja jak szalone, potrafie kilka razy dziennie plakac :( Ale w domku z tatuskiem bedzie lepiej:) Aaaa no i mam 4 dzien nawalu pokarmu... Gdyby nie laktator - chyba by mi rece powykrecalo od wyciskania cycochow :P Ciezarne, zaopatrzcie sie w laltatory elektryczne przed porodem bo pozniej jest meksyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka- ale ma malutka policzki...... slicznosci... super ze juz jestescie w domku i wszystko w porzadku..... bardzo sie ciesze, teraz mozesz sie nia cieszyc 24h na dobe..... a co do mleka, to wspolczuje... ale sciagaj sciagac, mozesz morsic i w zamrazalce moze stac do 5 miesiecy, ale dla pewnosci poczytaj w necie czy napewno 5 miesiecy czy krocej czy dluzej..... tylko jak juz rozmrozisz to nie mozesz zamrazac spowrotem i trzymac za dlugo.... ale sciagaj sciagaj..... nie ma nic leprzego jak mleczko mamusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka cudowna dziewuszka:*gratuluje:)w takich chwilach zazdroszcze jak cholera szczesliwym mamusiom ale zle nie zycze:P a z tym testem...hmmmm.....pewnie znow wyjdzie jedna krecha ale jak nie zrobie to sie nie przekonam.Oczywiscie mam w sercu drobnoiutka iskierke nadziei:)jak zawsze. tak juz mam:P zajrze jeszcze pozniej moze wtedy mi sie poszczesci i ktoras bedzie na forum BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia ja jestem, wrucilam z pracy,jak na pierwszy dzien po urlopie to bylo calkiem ok tylko jestem niewyspana bo co godzine sie w nocy budzilam bo sie balam ze zaspie. zaraz wejde na nk zobaczyc ta "naszą" ksiezniczke. a ty lepiej zrób jutro tego testa bo może jesteś następna po artc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam zdięcia na nk a to zdiecie jest na kafe ale ja zakręcona jestem. dianka super masz ta corcie,oby byla zdroa i dobrze sie chowała :) i co niema nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrja banana! Ja zagladam od czasu do czasu, Bo juz mi iczka sir same zamtkaja, dzisiaj tez nie moglam wypic kafki chyba cis tam sie dzieje skoro Kafka mi ne smakuje, nawet teraz jak o niej pisze to mne wykreca!! U nas tez zimno, w sumie ne pada ale zimno I nieprzyjnie! Jutro mam wizyte w szpitaly, USG beda mi robic, mam nadzieje ze zobaczenmale serduszko!!!!! Albo cis wiecej!!! Dzisiaj sie wygadalam szefowi, bylam u lekarza odebrac winiki I zalatwic jeszcze kilka innych spraw! Jak wrocilam szef sie pytal jak bylo I czemu taka blada jestem, wykorzysalam minute I powiedzialam ze "zdrowa jestem ale.... Jestem w ciazy" nawet mi sir leska w oku zakrecila, pogratulowal mi stwierdzil ze jak zobacze serduszko to bede szczesliwa, a wychodzi na to ze dobra mine mialam, takjakbym sue dowiedziala dopiero, I powiedzial ze bedzie wszystko okay, ze szefowej on nie powie ze ja mamnpowiedziec tylko mam sir pospieszyc Bo nie wie jak dlugi utrzyma tajemnice!! Takze hyba bedzie okay!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Dianka córcia cudowna, taka pultaśna:):):0 Gratuluję jeszcze raz:) Fibisiunia rób test:) Monisia to niezłego schiza w nocy mialaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Dianka, wielkie gratulacje slicznej zdrowej Dziewczynki :)W ogóle dziewczynki są super, zobaczysz. życze Wam teraz duzo cierpliwosci, wytrwałosci i nie trac humoru, zobaczysz, ze za 2 lata bedziecie razem bajki czytać i będziesz się zastanawiać kiedy to dziecko urosło ;) Ja dzis dostałam wiadomość, ze moja najbliższa sasiadka jest w ciaży. Cieszę sie bardzo, choć myslałam, ze nam sie uda pierwszym.......miejmy nadzieję, że niebawem obie bedziemy z brzuszkami chodzić :) Ja chyba jestem w okresie okołoowulacyjnym, bo wczoraj i dziś rano miałąm charakterystyczny śluz, a to o kilka dni wczesniej niz miałam mieć owulkę.......moze wiadomosć o ciaży sasiadki trochę wpłynie na mojego męża mobilizujaco, moze mu to wjedzie na ambicję......bo wczoraj tak mnie kurzył, że niestety nici z przytulania. Ogladam mecz Polek w siatkę, troche im nie idzie.......miałam się iść kąpać, ale pójdę po meczu. Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - dziekuje za zyczenia-baaaaardzo sie przydadza :) Dzis bede ogladacfilm z moim :) pozniej ide spac a on czowa ( w miedzy czasie pogra na kompie :P) a pozniej ja bede wstawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale świeci pustkami dzisiaj.... :( Dianka gratulację slicznej Nicoli !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×