Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Gość chce miec dziecko
... ale czy urodziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
dianka a co ty tu robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
według naszego planu miałaś dziś zostać Mamą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
to jakiś skandal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze raz co 20minut,raz co 5. No wlasnie siedze isie nudze, ajuz moglabym rodzic. Nawet chlopak jako tako po nocce sie wyspal :D Moze jednak odkurze, no bo mi sie nudzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
mała wyłaź!!! Słyszałam ze seks przyspiesza poród! i jak kobieta szczypie sie po cyckach to stymuluje macice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks taaak, ale mi odszedl czop podbarwiony krwia, nie daj Bog jakas bakteria i infekcja gotowa, zreszta przy skurczach bolesnych nie charce mi w glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
to chociaż cyckami sie pobaw:) mojej koleżance położna kazała sie szcypać!!! i chodzić po schodach!!! a ty w ogóle konsultowałaś sie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz oswiadczyl, ze z regularnymi skurczami lub po odejsciu wod mamsie stawic do szpitala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
cholera jak tu być cierpliwym;/ ja bym chyba szłu dostała jakiegoś!!! takie głupie czekanie na ból!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
a szkoda bo napewno szybciej by sie to rozwiązało:) ty to pewnie jeszcze w miare spokojna jesteś ale tatuś to chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze wkoncu cos sie tu ruszylo,niebylo mnie zaledwie od wczoraj popoludnia a tu juz tyle zapisane, i widze ze juz dianka znowu rodzi,bo to juz jak sie niemyle drugi raz jak myslisz dianka ze rodzisz. Ja sie wczoraj wybralam na długi spacerek z moim S potem przyjechał brat z niuńka i tak dzien zleciał,dzisiaj wstalam z wyra dopiero o 11.troszke sie ogarnelam,pospzatałam,zaczełam zpowrotem na solarium chodzić bo juz niema obaw ze komus zaszkodze, dzis 40 dzien jak niema @,czarna to kiedy do lekarza sie wybierasz? ja lece w poniedzialek. a jutro jade z mamcia na grzyby,kurcze pobutka o 5 rano,i juz mi zapowiedziala ze puki nic nieznajdziemy to niewracamy,czyli znajac moja mame to cały dzien spedze w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
Dianaka Zyjesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chyba was zabardzo pochwalilam, co tu taka cisza??????? Dianka jak tam w domku jeszcze jesteś? Bo coś mi sie wydaje że ty juz chyba zaraz zobaczysz swoja księżniczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam powoli co tutaj piszecie i jak dojde do ostaniej strony to opisze moja sytuacje, musze byc na bieżaca co wy tutaj pisaliscie. Jak wszystko przeczytam dam znac ale może mi to troszke zająć bo wy tu dużo pisaliscie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna wchodzę tu z nadzieją, że Dianka sie pochwali, że już urodziła a tu lipaaa... Dianka dawaj, dawaj maleńka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna mi sie coś wydaje ze dianka to wlaśnie juz rodzi :) do21mci czytaj czytaj,jak przeczytasz to i tak polowe zeczy zapomnisz heheh :) ale my tu jesteśmy to pytaj, noi witmy cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello..... Dianka! Mam nadzieje ze nie piszesz Bo rodzisz!!!!! Trzymam kciukasy! Ja wlasnie wrocilam do domku o lekarza, naczekalam sie jak glupia! Mialo by tylko pobranie krwi, a co se okazaki moje papoery gdzies sie zapodzialy takze musialam wszystko od poczatku podpisywac it'd! Biedna moja dwulatka, zanudzila sie na maxa! No ale krew pobrana, choercia nie Dali mi dart ma USG Bo oczywiacie przez te papiery, no ale babka mnie povieszyla bedzie w pon dzwonic! Uf mam nadzieje ze dzisiaj skoncze wczesnie prace, szefowa mowila ze nexzie w domu na 15.30, a najtarszy ma lekcje golfa na 16.00 podobno tata ma go wziasc, takze jak tak bezie to mozliwe ze pred 16 bede juz wonla..... Czego bardzo pragne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przeczytałam prawie wszystko ale nie tak dokładnie, bo dużo tego tutaj. Ale jestem na bierząco wiem której się udało a która sie jeszcze stara. A więc my z męzem staramy się 2 miesiace wiem ze mało ale za kazym razem popadam w paranoje płacze jak przychodzi ten głupi @. Właśnie mi sie skończył i nie długo zaczynamy kolejne starania. Mam nadzieje że bede mogła do was dołączyc i opowidac o swoich wątpliwosciach. Mam nadzieje że nam wszystkim uda nie długo zajsc w ciąże, i wszystkie razem bedziemy sie z tego cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim którym się udało GRATULUJE:) A Dianka życze powodzenia pewnie już na porodówce dlatego nie piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×