Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

do21mcia ja tez sie staram dopiero dwa miesiące więc jestesmy na równi. właśnie niedawno wrucilam z grzybow, troszke żeśmy nazbierali, od tego chodzienia tyle czasu po świezym powietrzu dostalam @ czyli poniedzialkowa wizyta u gina odwołana. Kurcze jaki ten świat jest maly,chodze sobie po lesie,szukam grzybow i co ,wpadlam na swojego bylego. 3-4 lata sie niewidzielismy (moja pierwsza milość), niewiedzialam co zrobić,odwrucilam sie i odeszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke, Do21cia wpisz sie do tabelki nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10-------29---- -----Katowice monisia647---------3----------------23.10--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-----------1----------------03.10.09-------25---- ------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......???? A.R_CT..........3....24,05,2010.................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke, Do21cia wpisz sie do tabelki nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA--------4---------------07.09---------20----------zachpom fibisiunia-----------1---------------22.08?--------22----------warm-mazurskie Everlast------------2---------------24-27.08-----28----------Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----------Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----------Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26----------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25----------Pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------Lubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21------Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23------Łódzkie------???? A.R_CT-----------3------------24,05,2010------- ------- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia.... to niesle, nia ma to jak isc do lasu, na zrelaksowanie swojego umyslu i wszytskiego.... a tu bum na bylego wpadlas, kto by pomyslal, w lesie? Do21cia.. witam, bardzie fajnie ze doczytalas sie do konca.... dopisuj sie do tabelki..... witamy na naszym topicku.... dzisiaj sobota, niedawno wstalam, zjadlam sciadanko, reka mnie boli po wczorajszym pobraniu krwi... jakos tak dziwnie... ale chyba to normalne... w sumie duzo czasu minelo od ostatniego pobrania krwi, ale wydaje mi sie ze tak to jest nasteonego dnia.... :P:) zadzwonila do mnie lekarka, i powiadomila mnie ze jusz wszytso ustalone i date USG mam na piatek.... czyli jeszcze 6 dni i zobacze swoja fasolke, mam nadzieje ze bedzie cos widac :P:) Dianka rzeczywiscie nic nie pisze, moze jest w szpitalu, w sumie wpominala cos o tym zew telefonie ma neta, no ale porzeciez jak rodzi to nie bedzie do nas pisac, pewnie napisze jak urodzi, albo jak wroci do domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA--------4---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------1---------------22.08?--------22--- -------warm-mazurskie Everlast------------2---------------24-27.08-----28----- -----Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie------???? A.R_CT-----------3----------05,2010-------------23-------CT,USA-------???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakie nudy, mój S w pracy,nic w tv nieleci,masakra. Czekam bo dziś brat ma przyniesc na noc córcie,będzie do jutra rozrabiara mała.Mam nadzieje ze niebedzie plakać bo ona za swoim tatusiem to się aż trzęsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam! :D Nikola 23.25. Rodziłam 4.5godz:) bylo super :P rodziłam z chlopAkiem'bardzo mi pomagał. Przeciął pepowine:) mala ma 3.6kg i 56cm oraz 10punktow APgar :D wlasnie ja karmie piersią. Obcielam jej juz paznokcie bo sie drapala. Czuje sie dobrze. Pozdrawiamy ze szpitala :) ps. Uaktualnijcie tabelkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 15 wczoraj odeszły mi wody, he tylko troche bo pęcherz został przebity w szpitalu o 21. O 19 izba przyjec i skurcze co 5minut, 20 ktg, 21 przebicie pęcherza, 21.30 ktg, po 22 tańce na piłce i spacery. Po 23 fotel i parcia :) o 24 odpłynelam i o 1 juz kontaktowałam. O 6 przywieźli mi córeczkę :) spokojną i SLICZNA niunie. Ja sie poPłałakam przy porodzie, a chłopak mial łzy w oczach gdy zobaczył córkę :) czuje sie super mając ja przy cycusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA--------4---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------1---------------22.08?--------22--- -------warm-mazurskie Everlast------------2---------------24-27.08-----28----- -----Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22...........Wielkopolskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie------???? A.R_CT-----------3----------05,2010-------------23------ -CT,USA-------???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA--------4---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------1---------------22.08?--------22--- -------warm-mazurskie Everlast------------2---------------24-27.08-----28----- -----Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie------???? A.R_CT-----------3----------05,2010-------------23------ -CT,USA-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK---------WIEK---------DATA PORODU--------WAGA DZIDZI-----MIASTO Dianka90------18------------24,09,2009------------3.6kg---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglam jeszcze dodac plec I dlugisci bejbika.... Kto nastepny, prosze o poprawke!!! Dianka GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki nowe i stare 🌼 DIANKA - Dzielna z Ciebie Babka, cieszymy się, że Nikola już przy Tobie, życzę Ci spokojnych nocy, by mała rosła zdrowo. Fajnie, że do nas napisałaś, to naprawdę miłe z Twojej strony. :D Uściski dla Was i buziore 👄 🌼 A ja zdam swoją relację z wizyty na usg szpitalnym. Bałam się jak cholera, byłam z mężem...Gin zrobił mi usg na lepszym sprzęcie, wprowadził wszystkie dane i wyliczyło mu z rozmiarów zarodka , w którym jestem tygodniu, a więc... Dzidziolek ma 1,2 cm :D wg ostatniej miesiączki to był 8 tydzień i 6 dzień, a liczymy wg zarodka, bo ja mam wydłużone cykle i owulacja się przesunęła więc jestem w 7 tygodniu i 6 dniu :D. No dziś już 7dti7d. Czyli od poniedziałku zaczynamy 8 tydzień :) Nie słyszałam bicia serca, bo gin nie chciał włączać dopplera, ale było widać bicie serca sama je widziałam, a dla pewności jeszcze słyszałam. Mąż był wzruszony. Lekarz powiedział, że na ostatniej wizycie jeszcze miał wątpliwości a teraz może powiedzieć, że narazi jest wszystko ok. Mam o siebie dbać i widzimy się za miesiąc 29 października. 🌼 Jest mi lżej na serduchu. Termin porodu mam na 5 maja chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Dzisiaj u mnie brzydka jakoś pogoda, ale może sie jeszcze rozjaśni, ale żle wływa ta pogoda na moje samoopoczucie. Ide zaraz kawusie wypić to sie troszke obudze:) Everlast to dobre wiadomości na początek dnia. Super że wszystko jest dobrze, i fajnie że widziałaś swojego dzidziusia. Teraz tak jak lekarz powiedział masz o siebie Dbać Koniecznie:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Dominika, i mam 22 lat. Jestem 2 latka mężatką:) Nie dawno skończyłam szkołe a teraz pracuje. Mój mąż pół roku temu założył firme i pracuje tam jako księgowa hehe zajmuje się papierkowymi sprawami:) I normalnie dostaje od męża co miesieczna wypłate:) Lepsze to jak bym miała isc gdzie indziej pracować i użerać się z pracodawcą, a tak to pracuje jakby u siebie, a najlepsze jest to że sama wybieram sobie godziny pracy hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dianka widze ze jestes z Lubina:) Ja tez:) Pozdrawiam cie serdecznie i gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do21mcia - to rzeczywiście masz komfortową sytuację :) Odważę się i wpiszę się do tabelki :) nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA--------4---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------1---------------22.08?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------05,2010-------------23------ -CT,USA-------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28-------Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK---------WIEK---------DATA PORODU--------WAGA DZIDZI-----MIASTO Dianka90------18------------24,09,2009------------3.6kg- --------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka gratuluję Kochana moja:):):):) Ale się cieszę.... NIe wchopdziłam wczoraj, ale bylam pewna,że jak tylko wejde to zobacze wiadomość, że urodziłaś:) Dziewczynki co tu sie dzieje, myslałam, że jak dzis sobie wejde to zobaczę z 5 stron zapisanych a tu ciszaaaa... Domi super, ze jestes z nami:) Everlast słonko, widzisz i jednak wszystko jest ok:) A, żeby było smieszne, okresu nadal ne mam... Zaraz sprawdze w kalendarzyku który to dzień cyklu.. 50 dzień cyiklu... Moja gina wyjechała gdzies... bedzie ok 5 października, to już niedługo, chyba poczekam, nie chce iść do innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekaj do 5 października to prawie za tydzień. Myślę, że nic się nie stanie, ale masz mocno wydłużone cykle, niech Ci da skierowanie na jakieś badania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy wieczor niedzielny... dianka gratuluje:) chyba nie bylo tak zle skoro dobrze porod wspominasz:) a nie jak na jakims tu topiku mamusie sie wypowiadaly ze to katorga itd....widac kazdy ma swoj punkt widzienie i u kazdego inaczej to przebiega:) dzis pozegnalam ukochanego tym razem na 5 dni:/juz za nim tesknie a dzis zaczyna sie owulacja brzuszek pobolewa i sluz ksiażkowy....chyba w tym miesiacu znow nic nie wyjdzie....ale co tam zblizaja sie dlugie jesienne wieczory w którys napewno sie uda jestem dobrej mysli:) dawno z zadna z was dziewczynki nie pisalam ale tak sie sklada ze jak jestem na forum to was nie ma:( zaktualizuje tabelke jeszcze i zmykam ale bede zagladac jeszcze dzis:) nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA--------4---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------2--------------22.09?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------05,2010-------------23------ -CT,USA-------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK---------WIEK---------DATA PORODU--------WAGA DZIDZI-----MIASTO Dianka90------18------------24,09,2009------------3.6kg- --------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , poprawcie w tabeli ze Nikola urodzila sie 25 wrzesnia :) nie 24. Młoda spi i ssie smoka, jutro idziemy do domu :) hormony mi buzuja, chciałami placze jak najęta ale ze szczęścia choć czuje czasem niepokój czy podołam... No ale musze :) dla niej :D i nie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dianka- Gratuluję, wiedziałąm, ze dasz radę, jak Cie na odkurzanie brało :) Wracaj ze szpitala i wyslij fotki, albo chociaż na N-K wklej :) Everlast, mówiłam, ze wszystko będzie dobrze, super, bardzo się cieszę :) Witam nową koleżankę, świetnie, że nowe osoby są tu z nami i się wpisują w tabelkę, im wiecej nas tym weselej. Czarna, no nie źle masz a tymi cyklami, koniecznie idz z tym do lekarza- szkoda zlekać i szkoda, ze nie poszłaś miesiac temu, moze w tym cyklu nie byłoby tego problemu. Ty sie Dziołcha spiesz, bo ja z tym zafasolkowaniem czekam na Ciebie ;) My dzis cały dzień poza domkiem. Postanowiłam mojego męzusia wykorzystać od czasu do czasu, tak jak wczoraj :) I chodzi wyłącznie o czystą przyjemność, bo cholerka o to chodzi, żeby było przyjemnie, a nie z obowiazku :) i było zajebiscie :) Oulacja dopiero za tydzień, ale libido mi wzrosło, wiec do dzieła... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA--------4---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------2--------------22.09?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------05,2010-------------23------ -CT,USA-------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK---------WIEK---------DATA PORODU--------WAGA DZIDZI-----MIASTO MoniaKat.......29..........03.09.2007...........2,340kg............Katowice/Tychy Dianka90------18------------25.09.2009------------3.6kg- --------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka przedewszystkim dla ciebie wielkie gratulacje i duzo zdrowka życzymy córci,niemartw sie wszystko będzie dbrze kochana. Everlast to super że zobaczyłaś już swoją fasoleczke i że widzialaś bijące serduszko,teraz tylko dbaj o siebie i skończysz niedługo jak Dianka :) Czarna niemartw sie do 5 juz niedaleko,niech cię dobrze zbadają i bedzie ok i wylądujesz tak jak Everlast :) Do21mcia fajnie że juz się unas pomału klimatyzujesz bo im nas więcej tym lepiej. Fibisiunia niemartw się 5 dni szybko zleci i będziesz miala obok siebie kochaniutkiego .Ja też mam zawszw takie szczęście że jak przychodze to nikogo niema. Teraz omnie,nieodzywalam sie cały dzien bo pilnowałam niunie mojego brata od wczoraj,dała nam troszke popalic bo to taka mała łobuziara,wszędzie jej pelno,jestem strasznie zmęczona,niewiem jak by to było jakbym miała juz swoje i to codziennie,chyba po scianach ze zmeczenia bym chodziła, ja mam @ od wczoraj bardzo mocną chyba przez te spóżnienie,w nocy zemnie tak sie lało za obudziłam sie w kałuży krwi i tak przez caly dzień (sory za szczegóły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×