Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Hej kochane :) Ja n szybko i ukradkiem, bo w pracy do 16 jestem, a niestety wczoraj pod wieczór nie miałam internetu i nie miałam jak do Was pisać. Dziś się nie wyspałam pobudka po 5 rano....też mam steresującą pracę, księguje przelewy odbieram ogólną info, słucham klientów, którzy mają pretensje o wszytko, a że to wszystko odbywa się telefonicznie, to na więcej sobie pozwalają niż jakby byli twarzą twarz z pracownikiem banku. Ma to swoje plusy, bo ja ich nie widzę i oni mnie, więc można jakoś odreagować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane pamietacie mnie jeszcze?. widze ze sie troszke na forum pozmieniało. a u mnie prawie po staremu zmieniłam stan cywilny na mężatke i pojawila sie pierwsza miesiaczka po poronieniu wiec juz wiem ze jest wszystko ok . w przyszlym tygodniu wybieram sie do lkaza z zapytaniem kiedy moge sie znów zaczac starac i jak tylko dostane pozwolenie to ostro z mezusiem bierzemy sie do pracy:) pozdrawiem i całuje lolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lolcia, super ze do nas zajrzalas, oczywiscie ze cie pamietamy, gluptasku! Jak sie czujesz Jako zona? Ja np uwielbiam byc zona! Super ze @ juz masz I mozesz sie starac! Powodzenia u lekarza! Everlast, masz racje stresujaca masz peace, ale duzym plusem jest to ze to przez telefon! Jak sie czujesz ogolnie? Jakiekolwiek kbjawy ci sie pojawily? Ja tylko do cycuchoof sie nie moge doknac, I chyba musze zakupic wiekszy cyckonosz (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia52 - widzisz jak czas szybko leci :) Ciesz się małżeństwem, bo to fajny stań, ja dopiero 3 lata jestem mężatką, ale nie narzekam chwalę sobie :) ARCT - dzięki kochana za troskę, mnie standardowo głowa pobolewa od czasu do czasu, cycuszki wieczorami i senna jestem to wszystko. :) No i dalej nie wierzę, że mam coś w brzuszku... Zazdroszczę zakupu większego cyckonosza, marzę o tym, bo ja kompleks małego biustu mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane.. Ja po wilekich odwiedzinach w ZUSie i PUPie, co się okzala to absolutnie nie moge pracować, mam rente rodzinną w drodze wyjątku... Więc zostalaby zabrana, a wszytsko przez to, że jak mój tata zginął, miała 28 lat, nie zdążył się napracować, nie odprowadzał składek. Tak więc lipa. panie w PUPie na mnei z ryjem, więc ja do nich tez, tak z nimi tzreba, od razu ton zmie4n iły. Błam na grzybach, głowa mnie rozbolała, wróciłam się do smaochodu i tam zasnęlam, dopiero Mama zaczęła pukać w szybę,żebym się obudziła :D Wiecie co kochane, mi na prawde bardzoooo by pasowało zajść teraz w ciążę ziecko by się odchowałao i wtedy bym mogła iść do pracy.... Ahhhh dziwnie to wszyztsko mi sie układa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To znou ja! Czarna, to sie nanereicowalas, nawrzeszczalas I nic z tego! Biedaczynko! Everast nie martw sie, jak cie cycuchy bola to I sie powieksza, ja ogolnie tez mam pale piersi, w sumie nie mam kompleksoof, zawsze mowilam "male jest piekne" I juz tak mi zostalo, no ale chyba bede musiala skoczyc miseczke wyzej. Jak dotad nosilam duze 24a, albo male 24b, zalezy jakiej firmy! Teraz juz chyba tylko I wylacznie b mi zostalo?!?! Wlasnie zjadlam sobie lunch, u sama sobie sie dziwie co ja zjadlam, mieszanka wybuchowa..... Banan, jablko, kilka odlamkoof ugotowanej brokoly, dwa pasterki zoltego sera, pomodora I wlasnie popijam wszystko sokoem z winogron.... Cozobacze to chce to jesc, Cale szczescie ze mie maja moi szefowie w lodowce zadnych dupereli, tylko to co zdrowe, ale namieszalam jak glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, za paredni trzeba bedzie zmodyfikowac tabelke o pozycje mamusiek :D Zaczynam rodzic :D Tzn, mam rozowe uplawy, skurcze bolesne :( Ale nie tak baaardzo, da sie zniesc :) Ciagnie mnie w krzyzu, a mala tlucze mnie caly dzien, nie wygodnie jej juz chyba :D Jutro pewnie bedzie po wszystkim :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Nasza dianka zaczyna rodzic!!!!!!!!!!!!!! Dianka trzymam kciukasy, za ciebie I mala.... Wracajcie szybko do domku ze szpitalach juz w liczbie mnogej please!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka suoper:):):): Ale jak już krew poleciała, to chyba opwinnaś się już zgłosić do lekarza, co??? Nie zdziwiałabym się jak by jeszcze dzisiaj mała wyskoczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie kraczcie, nie moge jeszcze urodzic - chlopak poszedl na nocke, a przeca rodzimy razem :D Jestem z nim w kontakcie tel, jakby co to go z pracy odwioza, hmmm, no zaczyna sie :) Skurcze bolesne, ale mi sie smiac chce, Boze jakiejs glupawki jeszce dostaje :) Ide cos przyniescdo szamanka. Nie wierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, ty lepiej dzwoń.. Sama jesteś, jak Cię złapie... Ale się cieszę, będę ciocią:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj Czarna :D Trzeba sie odprezyc, wyliuzowac ;D Moze o 6 rano zdaze jeszce odkurzyc, ale tak spokojnie. Bola te skurcze, ale wlaczylam sobiemuzyczke taka energiczna :) I zaraaz wlacze serial i sie poloze. Bede dawac znac co i jak :) Ha i rodze z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka :D Tylko nie licz, że My Twój poród internetowo odbierzemy :D Fajne masz podejście, nie wiem, czy ja bym nie spanikowała...:) czarna - a Ty kiedy masz wizytę u gina? Który dzień już nie masz okresu? ARCT - ja teraz czasem jak jem to mieszam, ale nie mam smaków na kwaśne typu ogórki, czy śledzie raczej na słodko miewam smaki i na słono, że chipsy bym zjadła, albo paluszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, rozwaliłas mnie tym odkurzaniem o 6:00 :) Obaiam się, ze do 6:00 to TY już bedziesz na porodówce, poczekaj jeszcze troszkę, a dostaniesz takich skórczy, ze bedziesz chciała mieć to juz za sobą....pamietaj, nie przyj na włąsna rękę, na razie te skórcze rowierają szyjkę, odejdą Ci wody i nie dasz rady nawet sie sama ubrać, wiec nie zwlekaj, najlepiej bądz w kontakcie z jakaś położną....Niektórzy rodzą 20 godzin, inni 5, więc średnio wychodzi ok 12....ja rodziłam 11 i urodziłabym szybciej, gdyby nie kroplówki przeciwskórczowe i to, ze czekałam na męża, wiec starałam sie nie przeć za mocno, hihi Lolcia, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Powodzonka w staraniach :* Everlast, myslę, ze i Ty zaczniesz niebaem odczuqać skórcze. Nie przejmuj sie ta beta ja miałam takie wyniki, że jak byłam w 4 tygodniu to robiłąm test z siusiania i był pozytywny, a bete tydzień później, wynik z bety wyszedł 7 tydzień, wiec rozbieżnosci ok 2 tygodni. Najważniejsze, ze pęcherzyk widać i coś tam się rozwija. Czarna, Ty masz przeboje z tymi urzędami.....najlepiej zatrudnij sie gdzieś na czarno i kłopot z głowy, albo na umowę zlecenie na mamę podpisz umowę. Bardzo młody był Twój tata jak umarł, był rok młodszy ode mnie.....kurcze, a co sie stało, jeśli moge zapytać??? Teraz juz rozumiem dlaczego jestes tak żżyta z mamą :* ARCT- cieszę się, ze ciąża potwierdzona :) Moniśka, a co u Ciebie??? Mała:* Buziaki dla wszystkich M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast, chodziło mi o mdłosci, a nie skórcze....obyś nie miałą skórczy oprócz przepowiadajacych oczywiscie przez najbliszych 8,5 miesiaca i tego Ci zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - trochę mnie pocieszyłaś dobrze, że jesteś na forum doświadczone mamusie są bardzo pomocne :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyty nie mam umówionej... Chiodze prywatnie, nie tzrevba sie umawiać, tylko jedziesz sobie i jak jest kolejka to czekasz, bez problemów, kiedyś bylam trzecia, to tak max.. Wiecie male miaseczko, to kolejek nie ma, ludzie wolą, chodzić na NFZ niż prywatnie... Ja chcę iść do niej, poniewaz ona zna moją sytuacje, a nie chce mi sie pieprzyć z innym lekarzem i tlumaczyć wszytsko od początku... MoniaKat, mój Tata zginął w wypadku samochodowym, wpoadli w poślizg, najechał na nich tir... Reszta jest jasna, to bylo dzień po moich 7 urdzinach. 13 kwietnia świętowaliśmy wiek pierwszoklasisty, a 14 przyszedł Pan policjant z nowiną... Wiecie co, nie mialam zbyt wesołego dzieciństwa. Sytuacja mnie zmusiła to szybkiego usamodzielnienia się i zkroczenia w dorosłe życie.. Mi niestety Mama nie plotła warkoczyków do szkoły, bo gdy ja wstawałam ona już byla w pracy, ktoś musiał utrzymac Nas. Mimo tego, że tylko moja Mama pracowała miałam wszytsko, wsyztsko czego zapragnęłam... Ale z perspektywy czasu, teraz gdy jestem dorosła, wiem,ze modne spodnie czy zabawka nie byly najwazniejsze. Najwazniejsze bylo to, ze bylam i nadal jestem, najwazniejsza dla niej osobą, to, że dała mi taka milość i poczucie bezpieczeństwa, o niekórzy nie dostają od obojga rodziców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie do mnie przyjaciolka. Do szpitala mam 5 minut drogi spacerkiem :) Kurde, musze wytrzymac do 7 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - ważne jest dobre wychowanie, zdążyłam Cię trochę poznać i mogę stwierdzić, że Twoja mama nie ma się czego wstydzić, bo wychowała mądrą i dojrzałą emocjonalnie dziewuszkę, ściskam kochana 🌼 Ja idę się umyć i spać, bo jutro znowu pobudka po 5 rano :D Dianka czekamy na Twoje rozdwojenie ;) 🌼 Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka dobrze, ze przyjaciółka u Ciebie bedzie:) Kurde dawajcie dziewczyny jedziemy wsyztskie do DIANKI:) Ale by był cyrk... W szpitalu by chyba zwariowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Czarna, ja sie jakis czas temu zastanawiałam skąd sie bierze u Ciebie takie mądre myślenie, ta dojzałosć, o której pisze Everlast....no i wszystko jasne. Młoda z Ciebie Kobietka, ale bardzo mądra. A Twoja mamę podziwiam za zdrowe podejscie do życia, ja bym się pewnie trzesła nad dzieckiem jak jasna cholera, w ogóle nie yobrazam sob ie zostac sama z dzieckiem......nawet nie chce mysleć... Dianka, trzymamy kciukaski :) Daj znać jak juz znajdziesz dostep do neta szpiralu- jak ja rodziłam to w bufecie był komputer z dostępem, taka mała kawiarenka internetowa. Choc wiem, że jakbys na porodówce miała net, to byś do nas napisała :) Podobno bóle porodowe to są wtedy jak boli, a TY nie potrafisz zasnać, wiec nasta się, ze bedziesz bardzo zmeczona jak juz dotzresz do szpitala- przeżywałam to samo- mi p-ołożna zaaplikoała tlen, bo widziałą, ze prawidłowo- wg schematu oddycham, w moment odzysałam siły, zeby urodzic małą. Wszystko bedzie dobrze :) Dobranoc i buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
pobudka laseczki!!! dianka już pewnie urodziła!!!! łoooo.... i już przytula swoją córe :) tylko żeby nie było psikusa i żeby się chłopak nie urodził:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, jak tylko sie obudziłam, to pomyślalam o niej:) Alleee chciałbym wiedzieć czy już po.... Moniu dzieki za mile słowa. Naprawde miło jest słyszec takie k0omplementy na sój temat:) Jesteście cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
dianka napewno wylądowała w szpitalu bo nic nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pamietacie mnie? kiedys pisalam troche z wami ale to juz bylo daaaaaaaaaaawno temu. ostatnio jestem zabiegana i zadko mam czas tutaj wpasc. jesli mozna to przylacze sie jeszcze raz bo coraz czesciej mysle o dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×