Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Cześć, ale się naszukałam, żeby temat znaleść :D od wczoraj nikogo nie było :( chociaż znowu podbije watek :D , spac mi się chce dzisiaj, chyba przez tą pogodę, ale w nic dziwnego jak za oknem tak jesiennie, rano co prawda pozwoliłam sobie na małą kawkę, bo inaczej bym nie wstała.... tak poza tym to czuje się wyjątkowo dobrze, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie było mnie chwilowo bo musialam sie nacieszyc swoim miskiem bo tak rzadko go widze komp mi sie cos tnie i sie wkurzam, pogoda do d.... tylko spać i nic wiecej i zaraz ide własnie lulac tez mam taka nadzieje ze mi to przejdzie to moje samopoczucie, przez ta pogode to jeszcze mi sie w głowie kreci zajrze pożniej pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Przyszłam z pracy oczywiście ból głowy mi doskwiera :( i aż mi niedobrze, muszę się położyć, oby wytrwać do wizyty, która będzie dopiero 29 października.... Rano mi się ciężko do pracy wstaje, przychodzę z pracy boli głowa, tylko dam radę zaledwie coś ogarnąć i idę spać.... Dziś do pracy jechałam z odpiętym guzikiem, bo już nie mogę go zapiąć, a innych spodni nie mam :O Do tego zimno jak cholera.... Pozdrawiam Was i mykam się położyć....bo jutro znowu do pracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panienki, powiem wam ze tu za oceanem tez zimno, w sumie sloneczko wyglada zza chmurek ale co z tego jak wiatr wieje I zimno! Ja tez dzisiaj nadahe sie tylko I wylacznie do spania, a jeszcze przedemna 5 godzin pracy I w domu gotowanie, a odpuscic sobie nie moge Bo juz zwlekam z tym gotowaniem od niedzieli, a to do tescia a to cos na wynos! Ale dzisiaj juz sie nie uda! :-( czuje sir troche bylejak, jedno z moich dzieciakoof w niedziele zwymiotowalo w samochodzie, wczoraj urzywalam mojego aura ale dzisiaj za duzo jazdy mnie czeka moje auto zamale na 2 foteliki I 7 latka takze musze wziasc ich smierdzace, niby wyczyscili po "wypadku" ale dalej smierdzi, tymbardziej ze I'd kad rzucilam palenie wech mi sie poprawil! Oj jak teraz tego zaluje!!! Trzymajcie kciukasy co bym wytrzymala do konca dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu jak ja jestem to nikogo nie ma..... ale naprawdę wątek cos ucichł ostatnio..... Zima dzisiaj zaskoczyła mojego kota, zdziwiony, że na jego balkoniku jest tyle puszku postanowił sie zbuntowac i nosa za drzwi nie wychylił, mimo, że go wypychałam na siłe, ale zwiał mi...a dla niego balkon to całe jego zycie.... :D ptaszki, spadajace liście i robaki nic więcej mu do szczęscia nie potrzeba...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie 2 dni mnie niebylo a tu nic nienapisane,masakra.Ja od dwuch dni nieodzywamy sie z S, przychodze z pracy i siedze w drugim pokoju caly dzień, nawet obiadów niegotuje bo niejestem jego słuzącą,juz mam go dosyć. A dzisiaj na 21 do pracy do jutra rana,inwentaryzacja przedemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia, no tak to jest z tymi facetami ale wszystko da się przeżyc, może sobie pogadajcie o tym i bedzie lepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, a gdzie są wszyscy??? Macie awarię neta? Ja wiem, ze za oknem śnieżyk, wiec pewnie stan klęski zywiołowej u Was ogłoszono.... Moniśka, u nas juz ciche dni zazegnane. I u Was tak będzie...do tej pory nie wiem dlaczego W się do mnie nie odzywał...Dzis jestem w 29 dniu cyklu, czekam max do poniedziałku i robie test, no chyba, ze @ mnie zaskoczy... Everlast, przy najblizszej wizycie popros o L4, myslę, ze bez problemu dostaniesz. A tak w ogóle to jak sie czujesz??? ARCT- tak w ciazy jest wyczulony węch, ze wszystko przeszkadza, niestety. Czarna, a gdzie TY sie zapodziałaś??? Tęsknie za Tobą, Dzień bez Czarnej dniem straconym, wiec wracaj do nas.... Emilka zasnęła wiec mam chwilkę. Bylismy na tej konsultacji stópek Emilki i nie obejdzie sie bez butó ortopedycznych, a w najlepszym przypadku wkładek... Udanego popołudnia Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha? Snieg? A ja narzekam ze u nas zimno... A wy juz snieg macie! Wlasnie co bym rozbila dziecka glowe, bylsmy upwr extra spuznione na jej lekcje plywania I postanowilam ja wniesc na rekach po schodach na gore, oczywiacie bylam w pospiechu, Noga mi sir zeslizgnela I zarylam swoon kolanem I lokciem o ziemie, dzieki mojemu lokciu, malej glowa nawet nie dotknela kanta shodoof, jakis facet zlecial po zchodach zebu mi pomuc, a ja nic nie mowiac wstalam I zaczelam lecidc na gore Bo przecie spuznione jestesmy, jak mala Salam na lekcje to go znalazlam I podziekowalam! Ale dopiero teraz mi przeszlo przez glowe jak to sir moglo skonczyc! Najwarzmiejsze jednak ze nic sie nie stalo!!! Troche kolano I lokiec boli ale glowa cala!!! MoniakKat - wiem wiem ze wech jest leprzy w ciazy a ja do tego jeszcze palenie rzucilam to juz w ogole! No ale auto juz czyste I pachnace! Chyba je ja juz nie czuje Bo sir przyzwyczilam! :/ czarnulka pewnie szkola ma glowe zawalona! No ale nie zapominaj o nas kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładna nas zima zaskoczyła, biało, mokro i zimno....a ja nie mam w jakich spodniach chodzić, bo guzika już w jeansach nie dopnę :P Poszłam przed pracą do sklepu zobaczyć buty zimowy, jedne wpadły mi w oko od razu, więc powiedziałam, że po pracy je kupię. I co......poszłam i już ich nie było :( przebrane wszystko jakby ktoś za darmo buty rozdawał, więc kupiłam inne podobne, ale tamte bardziej mi się podobały....:( Właśnie gotuję zupę pomidorową na jutro, potem popatrzę na zapewne masakryczny mecz i idę lulu. Niech ten czas szybciej leci, chcę już koniec miesiąca.... MoniaKat - czuję się w sumie nieźle, tylko jak głowa zacznie mnie boleć to z bólu niedobrze mi, ale dziś póki co jeszcze nie bolała....tfu tfu Nie orientujesz się może, czy w Katowicach zrobię gdzieś badania na toksoplazmoze? Bo u mnie nie robią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie ledwo co siadłam przed TV, żeby obejrzeć mecz a tu już bramka samobójcza, taki prezent dla gości heheh ;) Raczej popatrzę sobie na dr House, uwielbiam ten serial :) Miłego wieczorku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, toksoplazmozę zrobisz łasciwie prawie kazdym laboratorium. Ja robiłam u FRYDY na Mikołowskiej- na przeciwko AWF-u. Chocia,ż nie mam kota, to w pierwszej ciaży szalałam z badaniami, bo opiekowałam sie od czasu do czasu kotem szefa, ale to nie dachowiec. Jednak nigdy nic nie wiadomo.... Ja tez uwielbiam Dr Housa ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam w Katowicach na ul. Żelaznej Laboratorium co robią na toxo, chyba tam pójdę, a resztę badania zrobię w szpitalu, w którym pracuje mój Małż, bo rodzina ma zniżkę i płaci połowę, ale tam jedyne co to nie robią toxo....więc muszę zrobić gdzie indziej.... Wyprostowałam dziś włosy na jutro, kurde dziwnie się czuję, choć moje naturalne to są proste, więc nie powinno być w tym nic dziwnego, ale ja robię trwałą regularnie jeden raz w roku od kilku lat, bo do prostych nie mogę się przekonać :/ Jeszcze teraz mają taki mysi byle jaki kolor, a nie mogę na razie farbować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam nadzieję, że tym razem Ci się udało i zafasolkowałaś :) Kiedy masz spodziewany termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ja juz dzis od rana na nogach i nawet dzis czuje sie lepiej, dużo lepiej wymioty dzis mnie nie napadły z rana i nawet spokojnie zjadlam kanapke. ale to chyba zasługa mojego miska który ma urlop, jak on jest to zawsze jakos lepiej sie czuje. wczopraj pierwszy raz w życiu miałam zgagę- niezbyt miłe co do butów to ja wvzoraj tez po slkepach smigałam i powiem wam ze ludszi w sklepie było wiecej niz butów, no masakra normalna nie było gzdie palca wsadzic a najbardziej to chyba w ccc tam zawsze takie pustki a wczoraj każdy grzebał wyrywał sobie rozmairy no szok ide sobie zrobic cherbatke malinową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane moje :*:*:*:*:* Przepraszam, że tyle sie nie odzywałam, ale komp mi pał, już sama nie pamiętam kiedy, ale pewnego wieczorka chyba w piątek, albo sobotę, a więc siedzę sobie wieczorkiem, cos robię, a tu mi klawiatura padła, raptem przestała działac, więc zresetowałam a tu komunikacik, że padł system, Nie mieliśmy z Kochaniutkiek czasu na naprawę, więc nic z nim nie robiłam, dopiero wczoraj wieczorem go zrobiliśmy a dziś instalowąłam wszystko... Nadal mams tara klawiature.. nie wiem co jest grane z tym komputerem, tylko ta stara włoska klawioatura mi działa, na doatek sporo przycisków ma w innym miejscu... Pożyczyłam tę klawioature wieki temu od mouej kolezanki, jak moja mi padła.. a ona ma ją od cioci z Włoch, dostała ją dawnooooooooooooo temu./.. Nie musze opisywac jak wygląda... Obrzydliwa, pożółkła zasyfiona i w ogóle obrzydliwa, w kafejkach internetowych sa lepsze, bardziej schludne..... Przepraszam, że was zostawiłam :( i że się nie opdzywałam, ale teraz to nadrobię, obievuję, MoniuKat ja tez za wami teskniłam, dziękuję za takie miłe słowa:):):):):) Monisia z faceta,mi tak już jest, ja do tego przywykłam :D Everlast, wytrzytmasz do wizyty, nie martw się:) Chciałabym Cię zobaczyć w prostych włosach, może podeslesz jakąś fotkę? Arista, ja będe miała dla Ciebie jedną albo dwie osoby do przeprowadzenia ankiety do pracy:) ArCt współczuję przygody, ale wykazałas sie wsopaniałaym refleksem:) Agnes, no to chyba teraz bardzooo szczęsliwa jestes, że ukochany przy Tobie:) Scherza, widze, że twój kot to zmarzluch:) Fibisiunia, gdzie sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie , że juz jestes Czarna..komputer to potrafi psikusa zrobić>>>> :D nawet nie wiesz kiedy i o co mu chodzi :D ja mam juz jedne spodenki ciązowe i dwie spódniczki mam nadzieje ze starczą , bo nie mogę za bardzo swojego rozmiaru znaleść, a łazić i szukać po sklepach to mi się nie chce... zresztą ubrania ciązowe są trochę drogie jak na parę miesięcy noszenia w szczególnosci fajne jeansy znaleść to nielada wyzwanie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak scherza to się zgadza, ubrania ciążowe sa bardzo drogie... Właśnie dlatego przysłałam Wam ten link, moja kolezanka ostatnio sobie zamawiała te spodnie, i w rzedczywistości sa fajniejsze niz na zdjęciu, gatunkowo dobre... W ogóle tez bym chciała nosic takie spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwości kochana na pewno będziesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, witaj spowrotem! masz ty sie z ta klawiatura i kompem... dziewczynki zgadzam sie z wami ubrania ciazowe sa drogie i co prawda to prawda to jak dlugo w nich bedziemy chodzic, no chyba ze planujemy ciaza za ciaza.... ale ja wychodze z zalorzenia ze duzo nam ich nie trzeba, oczywiscie zima nas zaztanie w ciazy, takrze jakis wygodny cieply sweter, spodnie, moze ze dwie pary w razie jak sie zamocza i kilka bluzek, nie wiem jak wy ale ja nie bede sie obkupywac..... dianka, twoje ciazowe porki byly superanckie! ja wlasnie dzisiaj przyciagnelam moja mala do siebie do domku, w kocu sie wzielam za gotowanie, no w przygotowywuje wszystko teraz a mala patrzy w tv, jest u nie w domku moze 3 raz takze zwiedza i wszedzie zaglada..... frajde ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj a co tu tak cicho??? Mam dla Was wiadomość nie z tej ziemi.. A więc, dostałam @... Dla mnie @ to jak dla was wiadomość o ciąż:):):) Cos długo wyczekiwanego... Tylko mniej radosnego.. Podbrzusze i krzyż wysiadają.... ten okres bedzie straszyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Faktycznie tanie te spodnie, mi mamcia znalazła fajne w ciucholandzie za 16 zł bardzo dobre gatunkowe i fajnie dopasowane do ciała właśnie je wyprałam i czekam, aż wyschną, co bym mogła już je jutro założyć, bo póki co to chodzę w swoich jeansach z odpiętym rozporkiem i guzikiem :P agnes - też odczułam takie wrażenie, jakby w tych sklepach rozdawali buty za darmo :( Słyszałam, że ma się ocieplić od przyszłego tygodnia i jeszcze ma do nas zawitać jesień. :) ARCT - co do swetrów to będę chodzić w normalnych, tyle że będą nieco dłuższe nie takie do pasa, tylko mam zamiar kupić sobie takie za tyłek, co bym mogła w nich pochodzić po ciąży. Na chwilę obecną nie mam żadnego ciepłego swetra :O czekam do wypłaty, żeby sobie coś kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżę:/ STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------5(1)---------------07.09---------20------- ---zachpom fibisiunia-----------3--------------03.10?--------22--- -------warm-mazurskie MoniaKat-----------5---------------19.10---------29----- -----Katowice monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------1----------------26.08---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza--------3------------02.04.2010-------26------W aWA---------?? Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------????-----------------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×