Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

HEj Kochane byłam wczoraj u gina, tak jak wspominałam wcześniej.... Miałam znów robione USG, nie była jajeczkowania.. Nadal biorę metformax, dołożyła mi Bromergon, i Clostilbegyt z tym, że mam go zacząć używać dopiero w styczniu.. Tylko jeżeli jestem w 100 % pewna, że będzie mój Kochaniutek żeby móc się przytulać.. A jeżeli to nie pomoże, to znów coś tam doda, już nie pamiętam.. Rozmawiałyśmy tez o laparoskopii, ale powiedziała, że to w najgorszym przypadku, wtedy jedynie jeśli inne metody nie pomogą... Ponieważ jest to zabieg operacyjny.... Gadałyśmy dużo o tych lekach... tak w skrócie Wam napisałam, ale na koniec powiedziała "Będzie ciąża, niech się Pani nie martwi" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, skoro lekarz tak mói to tak musi być :) Odebrałam wynik Bety HCG: 582,7- 4-5 tydzień. :) Mdli mnie od rana.... Udanego dnia....muszę znaleść ta tabelkę... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------6(2)---------------ok 11.12---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? MoniaKat------7------------27.02.2010---------29-------Katowice------???? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo literówki,.....OCZEKUJĄCA- wpisz się w tablekę :) STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------6(2)---------------ok 11.12---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? MoniaKat---------7------------27.02.2010---------29-------Katowice------???? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierota ze mnie, nawet pisać nie umiem.... STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------6(2)--------ok 11.12---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?---------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10..........22..... ......Wielkopolskie CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza---------3-----------02.04.2010-------26------Wa-wa --prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskie----------??? MoniaKat-------7-----------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03.09.2007------------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90-----18--------25.09.2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka5525
moniakat: witam:) ja twz jestem w 4-5 tygodniu tak podejrzewa lekarz .. czekam jeszcze na wyniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka5525
a niewiesz moze ile czasu moze sie utrzymywac metaliczny posmak w ustach??;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, ja tak nie mam, ale słyszałam od kolezanek, że tak miały....nie mam pojęcia. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniakat zebys tylko tak nie miała jak ja, nikomu tego nie życze cały dzień mdłosci i wymioty, dobrze ze chociaz teraz jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, naczytałam się, przyznam, wiele pisałyście, ale przeczytałam WSZYSTKO! Czarna- będzie dokładnie tak, jak Ci mówi doktor- będzie ciąża! Wszystkie to wiemy:P Linka- gratulujemy, jak chcesz się do nas przyłączyć, wpisz się do tabelki:) MoniaKat- przyznam, że lektura Twej wypowiedzi przyprawiła mnie o zawrót głowy. Rzadko dopadają mnie wątpliwości, czy sobie poradzę przy dzidziusiu, a teraz własnie mnie dopadły:P I nie chodzi o same zakupy, czy przewijanie, kąpiele w domu... Wiesz, jak sie jest pierwszy raz w ciąży, nie wie się tylu rzeczy! Wszystko poznaje się od początku, nad wszystkim się człowiek trzęsie... Tak jak napisała któraś z Was (nie pamiętam- Everlast? AR_CT?) o tym, jak to jest przy pierwszym, przy drugim i trzecim dziecku:D Uśmiałam się, ale jest w tym dużo prawdy. Pisałaś, Monia o ulewaniu- ja nawet nie wiem, co to jest:D Obleciał mnie strach, że po porodzie będę zbyt zszokowana, zmęczona, by słuchac położnych i umieć raz dwa przewinąć maleństwo... Dobrze, że moja mama zapowiedziała się z długą wizytą na 2 tygodnie po porodzie- pomoże mi i nauczy cierpliwości, której mi wciąż trochę brak...:) Monia- to fajnie, że piszesz o ciąży, fajnie, że możesz jeszcze raz to przeżywać- choć już z innej perspektywy. Czekamy na kolejne wieści:) Buziaki dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Linka- co do metalicznego posmaku w ustach- ja taki miałam, ale nie był to objaw, który wyjątkowo długo się utrzymywał- 2 tygodnie i już... Bardziej uciążliwe były bóle głowy:P Resztę objawów przechodził za mnie mąż, a także po trochu mama i przyjaciółka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, to ja pisałam o tych dzieciach :) aby przekazać WAm pozytywne fluidy. Ja podobnie jak w poprzedniej ciaży mam mdłosci, nudności i zanim zjem śniadanie odruchy wymiotne, ale nie wymiotuję, uffff.... Przejżałam swoja garderobe ciażową i kilka bluzek i 2 pary spodni poszło juz do prania, więc.......na razie mam się w co ubierać, zeby było mi wygodnie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja na chwilke bo ide na imprezke powiedzcie jak sie w pisac w ta tabelke bo niewiem dziewczyny moze niedlugo do was dolacze mam dzisjaj mdlosci ii chce mi sie wymiotowac i nadal mnie poli w podbrzuszu to tyle abym sie nie mylila pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - zeby wpisac sie do tabelki musisz skopiowac ta ostatnia ktora MoniaKat wkleila dopisac sie do niej i wyslac ja tak samo jak wysylasz kazda inna wypowiedz... Moaniakat - masz racje z tymi 'cwiczeniami' ja tez je uporawialam od dwuch lat i nie zrezygnowalam bo niestety nie moglam, musialam pracowac itd, jakos przetrfalismy... i wiem ze u ciebie tez bedzie dobrze, badz dobrej mysli, z umiarem wszytsko, a mala juz jest duza, wcale duzo jej nie trzeba nosic, tylko pomagac wlansie jesli chodzi o smaochod czy lozeczko, ja swoja wytrenowalam i do wanny wchodzila sama czasem tylko reke musialam jej podac do pomocy :) ;P jesli chodzi o metaliczny soak w ustach, ja tez mialam na poczatku, ale nie za bardzo zwracalam na to uwage, i chyba tez po tygodniu przeszlo, teraz za to mam dzwiny smak bo lykam wutaminki i dodatkowe zelazo, zeby uniknac anemi dla siebie i dzidzi... po pierwsze strasznie mi sie po tych tabletkach odbija i mam ciagle zmak zelaza w buzi, a po drugie strasznie chce mi sie pic i nie moge prawgnienia zaspokoich, a potem 3 razy w nocy siusiu wstaje, no ale juz sie przyzwyczailam mam tak juz od prawie 3 miesiecy (tabletki zaczelam brac w 7tygodniu) dzisiaj bylismy na nowym mieszkaniu, ach jak super, oczywiscie malowania bedzie troche, remont w jednej lazience tez sie szykuje (sa dwie lazienki w domu gdzie sie przeprowadzamy) planujemy wiekszosc rzeeczy przewiesc do 20 grudnia najpuzniej, a cala reszte po swietach a przed sylwestrem..... czyli zostaniemy tutaj pewnie tylko z lozkiem telewizorem i ubraniami na 2 tygodnie a reszta bedzie w kartonch czekala na nowej chalupce.... troche glupi czas na przeprowadzke, ale z drugiej strony duzo wolnego w tym miesiacy i ja bede miala i L.... i jego znajomi ktorzy zaoferowali sie na pomoc.... mam nadzieje ze wszytsko bedzie po mojej mysli i do 1szego stycznia bedziemy na juz w 100% z tad wyniesieni, myslalam ze bedziemy sie przeprowadzac po nowym roku, a tu boom dzisiaj ustatlilismy ze na nowy rok juz na nowym bedziemy.... a remont jakos przetrwam, sa dwa pietra narazie idziemy na dol do glownej sypialni tak jest wszytsko gotowe, sypialnia lazienka i pralnia wykonczone, a na gorze sa jeszcze 3 sypialnie i lazienka do wykonczenia.... i jeden duzy pokoj z kominkiem, w ktorym jestem zakochana, do wymalowania..... :) i chyba tez kuchnie powoli sobie wyremontujemy :P super tak sie ciesze dziewczyny.... bede miala trawke do okola domu, s tylu miejsce na grilla i super drewniane patio sama nie wierze ze znaleslismy cos takiego za super niska cene.... w sumie pewnie dlatego ze to znajomych dom, ktorzy potrzebuja kogos do "pilnowania" domu.... :P trafilo nam sie...... ach jaka jestem szczesliwa.... sorki ze was zameczam ale szczescie mnie ogarnelo.... arista kochania trzymam kciukasy zeby wam sie udalo znalesc super mieszkanko w ktorym sie zakochasz, niesamowite uczucie.... monisia mam nadzieje ze tobie i twojemy S tez uda sie teraz szybciej dostac mieszkanie jak ciebie dopisze do ......... tego papierka :P:) agnes ty sie mialas z tymi mdlosciami iotd, ale juz chyba jest u ciebie lepiej? juz nie masz tych dni spedzonych nad muszla.... everlast jak tam weekend leci, uczelnie przetrwalas dzisiaj (sobota)?? trzymaj sie babeczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie sie czuję po tym Bromergonie, tragedia....... Ale gina mówiła, że tak może być.... Boli mine brzuch, wymiotowac mi się chce, tragiczną niestrawność :/, bóle głowy, tragiczne samopoczucie.... Ale skoro ma mi to pomóc, nie poddam się. :) Po tych drgich tabletkach które zacznę brac w styczniu (nie pamiętam nazwy a nie chce mi sie iść do komody, ale w poście wyżej jest nazwa) będzie jeszcze gorzej.... Mam nadzieję, że nie na marne, że to coś pomoże i zyskam swoje upragnione dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ.... oj działo się przez weekend na forum, ale juz sobie pocztałam i jestem na bieżąco.... spać mi sie chce strasznie..mały ma od rana czkawkę , i czuje to jakby mi serce waliło jak opętane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie ogulnie przez weekend nic sie niedziało wiec sie nieodzywałam. dzis pilnuje malej i właścnie oglądamy ksiązeczki i odpowiadam jej cały czas na jedno pytanie ""co to?" heheh. bylismy z S w tej lokalowce dzisiaj i pani nam powiedziała ze dopiero wydają mieszkania tym co składali podania w 1994,mój S składał w 2000, więc jeszcze sobie troszke poczekamy. dzisiaj mam 65 dc i brak @, luteine mam brać jeszcze przez 4 dni, więc tak mysle że ok 9-10 grudnia dostane wkońcu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jeszcze 3 dni i mnie pobijesz:) Ja miałam najwięcej 68 .. Kochana powiedz mi teraz jak byłam u gina i jak Cie badał to co powiedział? Bo to przecież nie jest normalne.... Co Ci powiedział, wszystko jest ok?? Wybacz kochana, ze teraz o to pytam.. Wiem, ze pisałaś o tym, ale nie chce mi się wracać, szukać itd, więc jeśli możesz to napisz dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oto chodzi że on mnie niebadał, powiedział że jak dostane @ to tak po 10 dniach mam doniego przyjśc to mi zrobi cytologie,a jak niedostane to mam odczekać pare dni i zrobic test. Więc czekam teraz jeszcze te pare dni i sie okarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu oby żebyś nie miała tego co ja.... Tzn może nie aż do tego stopnia. Wydaje mi się, że on powinien Ci zrobić USG wtedy jak byłaś u niego i zobaczysz czy z jajnikami wszystko ok.. Bo jeśli odpukać byś miała np PCOS, to powód takiej długiej @ byłby wiadomy. Mogę się mylić, ja tu lekarzem nie jestem... Ale jestem już przewrażliwiona na tym punkcie. Nie chce Cię dołować ani zamartwiać, ale coś musi być nie tak skoro, masz taki dług cykl.. chyba, że jest to jednorazowe spowodowane np stresem... Oby tak było... A możne wszystko jest ok i jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
witam was w czoraj caly dzien lezalam w lozku i bolalo mnie jak bym miala zaraz urodzic a o 3 rano obudzily mnie wymioty a dzisjaj mnie tez boli zoladek tescik w sobote robilam i ujemny a okresik 10 grudnia moze za wczesniej jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
scherze dzieki a co u ciebie jak sie czujesz ja okrobnie co zjem to mnie zolodek moli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet dobrze i oby tak do końca.... teraz sobie leżę w łóżeczku i czekam na kopniaki od małego boya, bo zazwyczaj o tej godzinie daje o sobie zna c :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×