Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Arista wiem :* :) Musiałam Mamę do pracy podrzucić... Wolę się już nie kłaśc, bo wstanę cąłkowicie zakręcona, że nic nie zrobię... Najwyżej w dzień sie zdrzemnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale dzis spiąćy poranek, ja zjadlam wlasnie kanapke i prawie spie monia kat śliczna mała fasolka i gratulacje oczywiscie, niech rosnie szybko i zdrowo w brzuszku tak sobie pomyslalam ze niedługo juz święta i pierwszy raz z fasolka co prawda jeszcze w brzuszku ale za rok juz będzie z nami spędzać święta. chyba przez tą ciaże zrobilam sie taka sentymentalna i byle pierdoła mnie rozczula i zaraz płacze napisze pózniej buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Postanowiłam do Was dołączyć - czytałam forum od początku, później bardzo się rozpisałyście, ja też czasu nie miałam i przestałam czytać, jednak od wczoraj przejrzałam większość, by być "na czasie" :) Ja właśnie zaszłam w ciążę - według moich obliczeń zaszłam 14.listopada, więc zaczął się 4. tydzień :) Zrobiłam tylko jeden test - wynik pozytywny, wczoraj byłam u lekarza, też potwierdził ciążę :) Spytał się, czy to moja pierwsza (tak), ale nie udzielił mi za dużo informacji :( Jestem na niego zła, bo kazał zrobić tylko badania, na których byłam dzisiaj, jednak nie wpadłam na to, że muszę przynieść też mocz, więc muszę go jutro donieść, a wynik będzie dopiero na czwartek :/ Mam lekkie obawy co do samoistnego poronienia. Lekarz powiedział, że nie powinno się to zdarzyć, ale tak jakoś coraz mniej mnie piersi bolą, śluzu też jakoś mało, i mdli mnie rzadziej. Boję się, że jak objawy miną, to może być coś nie tak:/ Mam nadzieję, że to obawy nieuzasadnione i że wszystko jest ok! Gratuluję Wam wszystkim fasolek i potomstwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka napisałam posta i mi wcięło :O zaczynam od nowa. Czarna - ja też nie śpię od 6:00 wstawałam w nocy na siku potem wstawałam jeszcze nad ranem i już nie mogłam zasnąć tylko się kręciłam. No to wstałam umyłam włosy pomalowałam się, zrobiłam pranie, obrałam ziemniaki i teraz czekam może jakaś przesyłka już dotrze ;) Tu są linki części z nich: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=833839205 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=834195341 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=842192324 http://www.dirtyray.com/allegro/wzory/muzycy/MJ14.jpg http://www.allegro.pl/show_item.php?item=836655150#gallery http://www.allegro.pl/show_item.php?item=838695987 Teraz mnie spanie bierze :O Awa666 - witaj Gratulację :D Myśl pozytywnie, jeśli będziesz miała jakiekolwiek wątpliwości co do swojego lekarza to go zmień im wcześniej to zrobisz tym lepiej, bo to w końcu on będzie prowadził całą Twoją ciąże :) agnes - ja też tak pomyślałam, im mam nadzieję, że w te święta już będę wiedziała, czy to chłopczyk czy dziewczynka i że dostanę już duże kopniaczki :P Dianka - trzymaj się babko, masz zdrową i dużą dziewuchę :) Jak będziesz miała chwilkę to napisz jak tam u Ciebie było z karmieniem piersią, czy poszło gładko, czy miałaś jakieś przeboje, nie wiedziałaś, pogryzione sutki i takie tam inne ;) MoniaKat- ale fajna kropeczka :) Niedługo już nabierze kształtów dziecka ;) A jak tam u Ciebie z samopoczuciem? ARCT - właśnie to nie są jeszcze ruchy i kopnięcia tylko takie subtelne pukanie od środka, wczoraj miałam ich nawet sporo. Dziś puki co zjadłam śniadanko i cisza. Chyba śpi ;) Byle do niedzieli w niedzielę zawsze zmienia mi się tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiecie jak się liczy te tygodnie ciąży? Jeśli mam teraz 18 tydzień i 2 dzień ciąży, to oznacza, że zaczynam 19 tydzień? A 18 jest skończony czy to jest liczone jako nadal trwający 18 tydzień? ;) Może ktoś wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę i oczywiście gratuluję fasoleczki:) Everlast- ja też się zastanawiam, bo właśnie wczoraj zaczęłam 6 miesiąc, a dziś zaczynam 23 tydzień... I nie mam pojęcia, jak oni to liczą:D Ja podaję ciągle wg tabelki, bo tak mnie pyta co rusz mój lekarz- ale np. na usg wyszło, że byłam w 21 tygodniu ( w piątek to było, bo mam tydzień opóźnienia...) a o napisał, ze przybliżony wiek ciąży to 20 tygodni... Także wiesz, można zwariować... :P Ja podaję raczej dokładnie tak, jak jest z tabelki. A jak to sobie interpretują, to już ich sprawa:) Dla mnie najważniejsze, ze moja mała jest prawdopodobnie zdrowa:) I fika koziołki, więc musi być też radosna:) Jak mamusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------6(2)---------------ok 11.12---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie oczekujaca........9................10.10.........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? MoniaKat---------7------------27.02.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08/09.2010--------24-----Częstochowa---??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin Pozwoliłam sobie wkleić tabelkę :) Tak w ogóle, jestem Asia, resztę widać w tabelce :) Co do lekarza - czytam różne fora, żeby znaleźć jakiegoś innego, ale opinie oczywiście są różne :/ Postanowiłam, że pójdę z wynikami do mojego lekarza (mimo, że kazał mi przyjść dopiero po nowym roku!!!), jak mnie znowu zdenerwuje, to wtedy zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast prezenciki super:)) Co do spania, to tez teraz jestem zmulona.... Znalazłam w necie przepis na lody własnej roboty... Latam co godzine go lodówki i zaglądam czy się ścinaja.. Juz po woli staja sie lodami.. Powiem Wam dziewczyny, że polecammmmmm bardzo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelkę: STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------6(2)---------------ok 11.12---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie oczekujaca........9................10.10.........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? MoniaKat---------7------------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08/09.2010--------24-----Cz ęstochowa---??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera sie napisalam I telefon zgubil zasieg, wszystko poszlo w bloto!!! Eeee I tak pisalam o pierdolkach, jak to zimno u nas I musze zakupic sobie kurtalke za tylek Bo wieje po tylku, a wszystkie jakie mam to zabardzo brzuszka nie zakrywaja ;( Pozatym Agnes ja tez raptem tego roku sie zrobilam jakas taka swiateczka.... Moi szefowiemi mowili ze jak sie ma dzieci to sie czeka na swieta I sa one inne! A pozatym mam USG zaraz po swietach w poniedzialek, dowiem sie jak dzidzia sie rozwija, czy chlopaczykiem bedzie czy dziewczynka I ogolnie chce juz tego poniedzialku.... Dzisiaj mialam sie wybrac na swiateczne zakupy, ale lenia doatalam I siedze na podlodze, mala sie bawi, a ja szperam po necie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mnie dzisiaj wkurwia.... Chyba się zaraz rozpłaczę.. Nie radzę sobie sama ze sobą przed @, moje hormony w tym miesiącu chyba zwariowały... Normalnie jestem wkurwiona na wszystko.. Sorry za te słowa, ale tylko to pomaga mi jakoś odreagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to rzeczywiscie masz sie z ta @.... Ale z drugiej strony kochana dobrze ze @ przychodzi.... A poplacz sobie, mi zawsze to pomagalo! Idz na spacer posluchaj uspokajajacej muzyki.... Kapiel w cieplej wodzie.... I plakanie, powinno pomuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... oj chyba za pozno na przywitanie sie z wami :D ale mam akurat chwile to napisze cos tam.... fajnie ze u was ok, a co niektórym już lepiej :D oby tak dalej.... widze ze prawie wszystkie juz w zakupowych szleństwach..... ja tylko jeszcze dzisiaj dokupilm buteleczki, szczoteczkę do wlosków,opcinak do paznokci, na rączki osłaniak -czy jak to sie zwie...śliniak i chyba brakuje mi tylko tetrowych pieluch i czekam na moje malenstwo.... niech sie nie spieszy...oby do konca maca.. juto wracam do Polski..szkoda ze tem tydzien tak szybko minąl...teraz nie wiem kiedy zobacze się z rodzicami, bo mi przyleic to chyba nie będzie dane :( mam jak na 6 miesiąc to spory brzuch..tata mi zrobił zdjęcie..ale wole nie pokazywć bo wyglądam jak wieloryb...a będę jeszcze większa :D ahhh dobrej nocki jak ktos jeszcze jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ciesze sie ze lepiej juz ci jest!!! Scherza dawaj fotke moze byc na emaila a.r_ct@o2.pl pokazuj brzucholek, pokazuj.... Mi sue wydaje ze moj tez duzy, robilam zdjeie w weekend do swojego pamiatkowego albumu przesle wm jak do domku wroce.... Moj maly balonik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza wcale nie masz duzego brzysia.... Jak napisalas ze masz wielki brzusio myslalam o naprawde baaaaalonie!!!! Taki balonik to nic..... Ja mam niewiele mniejszy a jestem w 15tygodniu..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moze nie widac tego na tym zdjęciu, ale jest sporawy... jak wychodze z samochodu to zawsze blokuje brzuchem kierownice i jak wchodze to jest to samo, wczoraj kupowałm spodnie ciązowe i zmiesciłam sie w 40 a zawsze miałam 36, a myslalam ze na 38 się skonczy.. :D ale co tam ..wazne zeby dzidzi dobrze było w brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee...scherza, myślałam, że naprawdę masz jakiś balon tam:P A to taki śliczny brzuszek... Przyznam, że mam większy... To w sumie dziwne, bo nie przytyłam dużo a i samo dziecko nie waży zbyt wiele... Ale u mnie bardzo szybciutko było już widać, a teraz nie mieszczę się nawet w kurtki w rozmiarach 42... Jestem szczuplutka, ale brzuszek mam wieeelki:D No ale własnie, każdy to widzi inaczej- znam dziewczyny, które są w 8-9 miesiącu i mają taki brzucholek jak ja teraz, a znam i takie, które są w podobnym wieku ciążowym i nie widać nic a nic... No i kaźdy inaczej to ocenia, jedna koleżanka dziś mówi:"O, Aga, przez ten tydzień Ci chyba brzuszek nieco urósł...wcześniej jakiś mały miałaś..." A mój Rafał mówi na mnie Wielki Brzuchu:D Hehe... Trzymajcie za mnie jutro o 11;30 kciuki, bo piszę kolokwium z prawnych podstaw systemu opieki i trudne to jest...mnóstwo prawniczych pojęć:P No ale co...muszę dać radę...Wracam do nauki, trzymajcie się i miłego popołudnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza zapadała..... scherza - brzuszek masz uroczy ;) Wolałabym duży brzuszek, a szczupłe biodra i pupę, bo tam najwięcej się rozrastam nie wspominając o cellulitisie...:O Arista - kciuki zaciśnięte ;) Czarna - jak tam napięcie? Zelżało trochę? Dziś znowu taki szary dzień, przyszła większa część moich przesyłek :) Spodnie ciążowe są idealne tylko muszę je trochę skrócić, ale mam maszynę w domu, więc nie będzie to problemem, zamówiłam sobie jeszcze rajstopy ciążowe, bo zimno się robi, a takie zwykłe mnie uciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam troszke sie nieodzywalam ale niemiałam siły,cały czas zmęczona jestem i niewyspana bo mam teraz ranki w pracy i o 5 wstaje,więc popołudniu jestem nie do zycia,@ dalej trwa ale jeszcze z dwa dni i koniec. scherza fajny brzuchol. jak chcecie zobaczyc duzy brzuszek to potem wam przesle jaki wielki miała moja kierowniczka jak była w ciąży tylko poszukam. ide robić obiadek i potem zajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny, wczoraj po pracy pojechalam na nowe mieszkanie I sir zasiedzialam, wrocilam puzno I dlatego Noe wyslalam mojego balonika! U nas pooda do dupy, zimno, w nocy padal snieg, teraz sie zerwal wiatr I deszcz, zimno jak Nie wiem.... Now chce sie z domu wyhodzic! Cholercia Noe wiem jak wam ale me ten tydzi leci jak glupi, juz sroda, a w piatek wizyta u Gina..... W weekend kuzynka mnie odwiedza zaproponowala pomoc przy pakowaniu! ;) a L bedzie przewizil.... Ach spac sie chce w taka pogode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast jak na razie minęło:):):)0 Ale najgorsze przede mną... @ mam dostać w piątek, a, że biorę luteinę a raczej brałam bo w tym cyklu skończyłam, to chyba będzie regularnie... A najgorsze jest to, że teraz znów mam uczelniany weekend... Mam zawsze straszne bóle... Nic na mnie nie działa. Nie wiem jak przeżyje z @ całe dnie w szkole :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki scherza śliczny masz brzuszek i wcale nie jest duży, musze przyznać ze mój ostatnio sporo sie powiększył nawet bardzo. czarna ona kazdy ma chwile takie jak ty, ale pomyśl ze nie ma senssu sie denerwować i ze wszystko bedzie dobrze ja kiedys bylam klebkiem nerwów, wszystko mnie wkurzało, zawsze bylam zla na świat ze ja mam takie życie ze inni mają tak fajnie i jakie to niesprawiedliwe ale z wiekiem mi to przechodzi, bardziej zaczynam doceniać byle pierdoły, i cieszyć sie chwilą... a jak coś idzie nie tak to zawsze sobie powtarzam ze inni mają gorzej, i ze ja nie mam prawa narzekać na swoje życie. oj chyba naprawde cos dziwnego sie ze mna dzieje, ale to chyba przez fasolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo monisia fajny brzuchoł tej twojej kierowniczki... duuuzy dziewczyny od jakis dwóch tyg bola mnie pachwiny, jak chodze albo nawet jak sie przekręcam z boku na bok, miala moze któras z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - jesli chodzi o pachwiny to ja jestem okay, ale za to biorda mnie bola, jak bylam mala potracil mnie zamochod prosto w biodro walnal, nie mialam nic zmiarzdzonego ani nic, ale teraz jak macica sie rozciaga to I bioderka obolale, tylko nie wiem dlaczego z obu stron... A moze cie zawialo I pachwiny Cie bola, nie siusiasz czesciej nix zazwyczaj albo jak siusiasz to malo leci I masz uczucie ze jeszcze chcesz siusiac a juz nie ma co leciec?! Ja tak czasem mam jak mnie zawieje, raz jedno raz drugie, pachwiny tez czasem podolewaja... Moj maluch chyba bedzie ruchliwym dzieckiem, skoro teraz czuje jak kopniaki daje (dalej male ukucia raz na jakis czas) to jak bedzie jak bede w 7 miesiacu ciazy.... Kopniaki na calego!!! Cholercia glupi dzien dzisiaj i jutro dzieci zkoczyly szkole wczesnie vo jest haka konferencja nauczycielska a jutro dla rodIcoof, sa pelne energii Bo na zewnatrz pizdziwa I pada, mala spi a ja ich musze uciszac zeby mi jej nie obudzili a I mnie glowa peka od ich wariactwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- co do Twoich przemyśleń o przejmowaniu się pewnymi sprawami- mam dokładnie tak samo i Cię w pełni rozumiem:) Ciąża chyba jednak zmienia człowieka... AR_CT- Ciebie też rozumiem w 100%, bo mnie też strasznie bolą biodra... Kiedyś myślałam, że to od przedźwignięcia się w pracy, jak nosiłam towar...ale nie. Biodra się rozszerzają po prostu.. ale czasem to jest tak męczące, że trudno jest chodzić. Co będzie potem, jak jeszcze dojdzie obciążenie kręgosłupa większe:(? EHhh... Id się uczyć znów prawa, zajrzałam na chwilkę... :) Buziaki dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×